Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nemá někdo v garáži ?

Nemá někdo v garáži ? 10. led 2010 10:29 #33178

  • zvukar
  • Avatar uživatele zvukar
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 0
stepane pozor na ten tapecirung s kapsou protoze pokud mas u spolujezdce dvousedlo tak se to tam nevleze, a rovnou se zeptam resil toto nekdo treba predelanim uchyceni sedacky treba jen prevrtani der?
VW Transporter T4 long pro 9 lidi nebo 20kW aparatu
VW Crafter autobus pro 9 lidi a backline

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 10. led 2010 14:15 #33197

  • Rob
  • Avatar uživatele Rob
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 406
  • Obdržená poděkování 1
to bych radši hledal různé varianty středového kastlíku, variant sem někde (možná tady na fóru) viděl několi a některé byli i docela prostorné pro všelijaké věci..
R
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 10. led 2010 21:51 #33247

  • fossil
  • Avatar uživatele fossil
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 346
  • Obdržená poděkování 1

topsT4r napsal: nemáte někdo ovládání topení na T4 jako je na obrázku, ale ještě s ovládáním klimy a studeného vzduchu dozadu. dekl mám, jde mi o vnitřnosti, díky


To je moje palubka ne?:)))
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 11. led 2010 10:30 #33263

zvukar napsal: stepane pozor na ten tapecirung s kapsou protoze pokud mas u spolujezdce dvousedlo tak se to tam nevleze, a rovnou se zeptam resil toto nekdo treba predelanim uchyceni sedacky treba jen prevrtani der?


Díky za upozornění, naštěstí je tam pouze 1 sedačka ale je otočná, tak nevím.
mám tam navrtaný zatím takový kapsář, tak to tak možná nechám, pokud se mi někdo nenabídna.
Ale díky za radu!
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 11. led 2010 23:10 #33307

  • Rob
  • Avatar uživatele Rob
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 406
  • Obdržená poděkování 1
Esi tam máš otočnej sitz, tak se ti to tam vleze, mám to tam a pohoda:-)
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 12. led 2010 09:14 #33331

to Rob: ok, díky
teď už jenom sehnat ten tapec...
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 13. led 2010 01:15 #33407

  • PAKO
  • Avatar uživatele PAKO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 270
  • Obdržená poděkování 0

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 13. led 2010 13:59 #33420

  • Dezire
  • Avatar uživatele Dezire
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 0
Nemáte někdo tempomat na T4
Honza - Míša - Anička - Honzik - (psíci Daysi, Dezire a Sendypes :-) )

VW T4 75kW Multivánek - i když motor by mohl být silnější :-)

Nový přírůstek - no nevím jestli jsem udělal dobře :-)
VW T5 2,5 96kW .-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 13. led 2010 14:11 #33422

  • tdiracing
  • Avatar uživatele tdiracing
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 491
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 3
mám tempomat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 14. led 2010 13:01 #33479

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Nemá někdo doma zbytečnej budík na tlak oleje ale ne elektrickej. :-k #-o
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 15. led 2010 21:29 #33597

  • Rob
  • Avatar uživatele Rob
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 406
  • Obdržená poděkování 1
neválí se někomu doma ovladač světel z nejstarší palubky? Ještě ne ten otočnej, ale nejstarší kolébkovej přepínač.
Díky
R
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 30. led 2010 22:55 #34962

Poptávám z rozbitých světel T4 dlouhej čumák protikusy pro zapojení elektriky do světla.To červěně orámovaný.Napojuji bixenony a tohle mi schází.Nemá někdo světla na díly?Díky aspoň za radu, kde sehnat.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 31. led 2010 16:15 #34988

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
MYslis ten cerny konektro co je na svetle? Kdyztak tu nejake rozbite svetla mam...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 31. led 2010 18:52 #35017

Trcek napsal: MYslis ten cerny konektro co je na svetle? Kdyztak tu nejake rozbite svetla mam...

Jj,to je ono, máš SZ
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 20. úno 2010 10:28 #37026

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
Pánové, včera se mi stala nepříjemná věc - rozpáral se klíňák, namotal se do rozvodů a zbytek si již jistě umíte představit... 1,9D motor je na vyhození a dostal jsem slušnou nabídku na koupi motoru 1,9TD, avšak z G3. Je komplet nastrojený, ale budu potřebovat některé díly na zástavbu do T4 - předem vím určitě o :

Trubka od filtru k turbu
hadice odvětrání víka ventilů
pravděpodobně koleno od turba k 1.dílu výfuku
pravděpodobně celou vratku oleje z turba (včetně průtokového šroubu)
Jakoukoliv dobrou radu (pokud bude blok motoru OK, tak jen přehodím hlavu a vyřeším vratku oleje z turba)

Díky a držte palce, ať Tčko nerezne na dvoře a brzy zas jezdí
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.245 sekund

Login