Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nemá někdo v garáži ?

Nemá někdo v garáži ? 15. čec 2011 11:56 #76417

Ahoj, nemá někdo doma pravý čirý blinkr na T4? Rozbil jsem si ho o BMW dneska a nerad bych tam vozil díru.

BMW dopadlo trochu hůř - zadní dveře total, blatník na výměnu.
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 17. čec 2011 09:01 #76531

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
pravý čiry chromový mi zbyl když mi ulitl na dálnicy levý :-)
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 17. čec 2011 21:48 #76567

Zdravím neválí se někomu v garáži spodek sedačky ke spolujezdci na t5. Stačí jen ten podsedák ( na jednosedák ) Mám tam dvojlavici a chci překopat na jedno. Dám i rozumnou korunu. Díky moc.
Aerodinamika je pro ty co neumí ladit motory

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 19. čec 2011 15:51 #76652

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
nemáte někdo přebytečná přední světla na T5tku? Asi by stačila i přední skla....poškrábaná...popraskaná,ale aby držela tvar.Taková,která si zaslouží vyhodit...ale ještě jste to neudělali.Děkuji.

P.S.:Je jedno jestli Multivan nebo Transporter

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 19. čec 2011 20:23 #76663

  • afag1
  • Avatar uživatele afag1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,

nemá někdo doma přebytečnou sedacku řidiče T4 ve slušném stavu.
Je úpně jedno na jaký typ.
afag1@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 20. čec 2011 07:17 #76681

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
nemá někdo lakovány kryt řidičova zrcátka na t4
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 21. čec 2011 17:23 #76767

jerry.jk napsal: Zdravím neválí se někomu v garáži spodek sedačky ke spolujezdci na t5. Stačí jen ten podsedák ( na jednosedák ) Mám tam dvojlavici a chci překopat na jedno. Dám i rozumnou korunu. Díky moc.

Vážně nikdo nemá? Zaplatím.
Aerodinamika je pro ty co neumí ladit motory

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 23. čec 2011 09:47 #76854

Vezmu to naopak:

Toto se mi válí v garáži a už to nepotřebuji:
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 23. čec 2011 19:15 #76863

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj Honziku,ty krytky na misto mlhovek bych bral,pokud je to na T4 novejsi model.
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 23. čec 2011 21:09 #76869

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1598
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Já bych zase bral ty ochraný plůtky na skla pokud pasujou i na D:_)1 Tčtyřku. Písni kdyžtak prosím na SZ co za ně.Díky
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1
T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ (
Dříč Umřel ?
T4 2,4 50 KW CARTHAGO 1992 dlouhodobý projekt,
T4 1,9 TDI 1994. Červený drak ( dárce orgánů).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 24. čec 2011 22:32 #76934

Ahooj chlapi a ženy,nenajdou se u někoho v garáži boční okénka za řidiče a spolujezdce otevírací,caravelle,koupím díky moc Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 28. čec 2011 14:09 #77146

  • s.mara
  • Avatar uživatele s.mara
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 0
všechny zdravím. už delší dobu se mi nedaří sehnat tyto drobnosti do interiéru. jestli by je někdo z vás měl doma a už mu k ničemu nebyly, dejte mi prosím vědět (SZ) a domluvíme se, co za ně. díky
D:_)1 caravelle, 2,5 TDi, 75 kW
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 01. srp 2011 14:57 #77283

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 735
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Nevalí se někomu v garáži predni sedacka na T4? od roku cca 1996.
Proste to nove uchceni mam to do auta rv. 2000
nejde mi o potahy sedaky loketky........ ale jen o zelezo ze ktere se sklada
tz Bedna na ktere stoji pak sedak s uchytem na bezpecnostni pas a operadlo.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 05. srp 2011 21:33 #77484

  • somath
  • Avatar uživatele somath
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 316
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec všem, mám na prodej či spíše za odvoz celou střechu ze sanitky laminátovou (na střechu tečka se lepí a šřoubuje), celou mezistěnu laminátovou i s oknem a skříňky ze sanitní zástavby. Je to u kluků známejch servisáků v kopřivách :D pište sz....
T4, 2.5TDi, 75kW, kombi 6míst
T4, 2.4 D (dodělané turbo), Multivan
+420 776 880 271 bude-li někdo něco potřebovat
ZRX 1100

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nemá někdo v garáži ? 05. srp 2011 21:52 #77486

somath, měl si to ale seknout radši sem... :arrow: <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=1039&start=60 ">viewtopic.php?f=10&t=1039&start=60<!-- l -->

Jinak já z toho nic nevyužiju :(
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.150 sekund

Login