Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Jsou tu Sokolováci

Jsou tu Sokolováci 11. kvě 2009 12:33 #15758

  • Many
  • Avatar uživatele Many Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Jestli je tu někdo z okolí Sokolova tak se vozvěte :drunken: :lol:
Multivan 1.9. TD 1993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 11. kvě 2009 16:16 #15766

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
Vítej, sice trochu dál (Aš), ale Sokolov je kousek ;-)
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 12. kvě 2009 17:57 #15788

  • Many
  • Avatar uživatele Many Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
ahoj . Tak jsem doufal že nás tu bude víc . To jsme v Karlovarském kaji jenom dva. Koukal jsem že jedeš do Brna .Taky bych chtěl . Pořád nevím jestli mi to vyjde. Ještě napíšu. čau.
Multivan 1.9. TD 1993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 12. kvě 2009 20:55 #15806

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
no jestli to pujde, tak určitě přijeď.. Co jsem měl tu čest slyšet, tak ta akce bude opravdu fantastická 8-)
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 13. kvě 2009 06:57 #15826

Many napsal: Jestli je tu někdo z okolí Sokolova tak se vozvěte :drunken: :lol:

ahoj ja sem taky od sokolova :-"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 13. kvě 2009 08:03 #15830

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj Mariánky zdraví :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 13. kvě 2009 08:37 #15833

  • Many
  • Avatar uživatele Many Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Tak bychom se taky mohli sejít a pokecat
Multivan 1.9. TD 1993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 13. kvě 2009 08:41 #15834

  • Many
  • Avatar uživatele Many Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Třeba v sobotu na Jesenici ( třeba na Ronaku )
Multivan 1.9. TD 1993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 14. kvě 2009 20:10 #15933

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj teď mi to nevyjde, snad příští tejden

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 14. kvě 2009 23:21 #15947

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Kyslíku Kyslíku, pročpak si to bydliště nevyplníš do profilu, jako všicni slušní lidé :?: :?: :idea: :idea: :D :D :P
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 15. kvě 2009 12:29 #15967

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
No čoveče ani jsem si toho nevšim, že to chybí - už to tam je :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 15. kvě 2009 19:28 #15989

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
nynější sobota pro mě taky nepřipadá v úvahu, už něco mám... :-( Ale pokud se domluvíme na příští, tak není problém ;-)
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 13. čen 2009 15:05 #18151

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj nějak jsme to vypustili co :roll:
Tak na kdy se domluvíme?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 15. čen 2009 12:05 #18316

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
Což takhle víkend 4. a 5.7. popřípadě státní svátek pondělí 6.7.? myslím, že takto dost dopředu bysme si mohli vyhradit čas plus k tomu jsou ty státní svátky, takže u většiny lidí práce nehrozí?
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 15. čen 2009 12:52 #18318

  • Many
  • Avatar uživatele Many Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ten víkend 4-5.7 by šel
Multivan 1.9. TD 1993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.136 sekund

Login