Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Jsou tu Sokolováci

Jsou tu Sokolováci 15. čen 2009 16:06 #18332

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj já bych mohl to pondělí 6, protože o víkendu mam promoci :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 16. čen 2009 07:56 #18384

  • Many
  • Avatar uživatele Many Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Je možné i toho 7.6
Multivan 1.9. TD 1993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 19. čen 2009 09:37 #18642

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj , tak promoci mam 7.7- tím pádem je mi je jedno kdy se sejdeme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 23. čen 2009 19:10 #18908

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
OK, Takže bysme mohli upřesnit den -> který je sympatičtější? Sobota - neděle - pondělí ??

(z mého hlediska klidně sobota s případným pivkem a přespat do neděle)

A teď které místo? Bylo zde navrženo u Chebu na Jesenici - vyhovovalo by to tam všem?
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 30. čen 2009 12:05 #19414

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj tak já můžu v neděli 5 odpoledne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jsou tu Sokolováci 01. čec 2009 08:51 #19542

  • Many
  • Avatar uživatele Many Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Omlouvám se ale jedu do němec na školení od 2.7. do 10.7 . Takže až příště.
Multivan 1.9. TD 1993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.102 sekund

Login