Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Plzeňáci

Plzeňáci 30. pro 2009 21:15 #32024

  • Joy
  • Avatar uživatele Joy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj klucka, taky plzeňák a rodilej. Apropo, nevítě o někom, kdo se tady na Plzeňsku vyzná v T4kách? Muj opravář je dobrej, ale chybí mu zkušenosti. Díky
VW Caravelle 2,5 TDI 88kW r.v. 97
VW Multivan 2,5 TDI 111kW, r.v.99
VW Golf II 1,3 40kw (motokára)
MB Sprinter 2,2CDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 30. pro 2009 21:43 #32029

  • PAKO
  • Avatar uživatele PAKO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 270
  • Obdržená poděkování 0
já se tu a tam probudil kdysi v ruzných postelích plzeňských po tazích...nejhorší byl vždy lochotín....to jsem se kolikrát motal mezi domy...chicht nebo v zamčeném baráku a nevěděl jsem z kterýho bytu jsem vypadl....že by tu chtěl někdo dělat PLZEŃSKÝ LOK ? :drunken:
Lokální Oduševnělé Konverzace ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 01. led 2010 19:18 #32151

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
<!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/memberlist....ode=viewprofile&u=91 ">memberlist.php?mode=viewprofile&u=91<!-- l -->

pokud vím,tak Jarda je odkudsi od Plzně a v Téčkách se vyzná dobře OK!

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 12. led 2010 11:23 #33341

  • Aliii
  • Avatar uživatele Aliii
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 53
  • Obdržená poděkování 0

trandak napsal: Já nejsem sice z Plzně, ale z plzenského kraje ze Zbiroha. Tak myslím, že se můžu počítat do Plzeňáků :-)

Heh, taky nejsem zrovna z Plzně, ale mám to tam kousek.
Jsem ze Žebráka, na půlce mezi Prahou a Plzní, a do Zbiroha jezdím za "manželkou"... :mrgreen:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 12. led 2010 12:21 #33343

A za kým tam jezdíš jestli to není tajné. Já dělám ve Valeu a je divné že jsem Tě tam neviděl. Máš nálepky?

Myslel jsem jako v Žebráku:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 02. bře 2010 19:39 #37816

  • lupo
  • Avatar uživatele lupo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 210
  • Obdržená poděkování 3
Trvalé bydliště Plzeň, jinak Nýřany.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 04. lis 2012 13:30 #106520

Kurňa já jsem taky z Plzně............ Pilsner Urqell :drunken:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 26. pro 2012 11:04 #109950

  • kobližek
  • Avatar uživatele kobližek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 365
  • Karma: -5
  • Obdržená poděkování 7
Taky jsem si ze splzně. Litice
California EXCLUSIVE
EXSilvervan T5 multivan
Caravelle 91 SYNCRO prodáno ZX6R 00 Nubira00 lpg Mrtvolka na vrakáči

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 25. kvě 2013 20:55 #121818

  • Miky T
  • Avatar uživatele Miky T Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
Zdar Plzeňáci jede někdo na Transporter sraz??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 25. kvě 2013 21:37 #121822

  • kumi
  • Avatar uživatele kumi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 506
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 15
jedem z Chebu přes Plzeň, můžeš se přidat, ale ještě nevím přesně kdy,
t-4 Long předělaný na multivan
T-4 firma spier 3x náprava pracant---- shořel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 10. čen 2013 12:17 #122851

  • Joey
  • Avatar uživatele Joey
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 1
Tady taky Plzeň : ) Teda Stará Plzeň D:_)23
i

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 10. čen 2013 12:50 #122853

  • Hofi
  • Avatar uživatele Hofi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0
Tak já se k té Plzni také již přihlásím věřejně, i když na SPZ mi stále visí hrdě ,,K,, :) (Když už i Joey se přihlásil, tak abych nebyl náhodou neodhalen :D )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Plzeňáci 26. čec 2013 19:09 #124779

  • Pepas
  • Avatar uživatele Pepas
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 137
  • Obdržená poděkování 1
Sice v Plzni přímo nebydlím, ale mám RZ s "P". Bydlím v Plané (u Mariánských Lázní), což je okr. Tachov, tedy v Plzeňském kraji.
V Tachově mám prodejnu Požární výzbroj, tak kdyby někdo potřeboval např. "hasičák do auta", stavte se. Na fotce Transpík T4 před tachovskou prodejnou.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.134 sekund

Login