Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Co jsem a co dělám

Co jsem a co dělám 18. kvě 2009 11:09 #16130

• Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X Autor tématu
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
Tak jsem na tím přemýšlel co tak jsme a co děláme, jaké máme koníčky a jak jsme se vůbec k Téčkům dostali. Samozřejmě nechci žádné přesné údaje, já to také napíši obecně, tak tedy začínám.

Jsem elektrikář-silnoproud a v oboru i dělám a mezi mé největší koníčky patří sport v jakékoliv podobě mimo míčových (ty vůbec nezvládám) ale především kolo, lyže, běh a horolezectví. A dalším velkým koníčkem je schraňování kdejakého starého haraburdí které se dá rozebírat a opravovat. Tak jsem potřeboval auto vhodné na ježdění po sportech do kterého nacpu všechno sportovní náčiní, vyspím se tam a v kterém se dá převážet i to staré haraburdí a tak T4 Caravelle byla jasná volba a ještě ve stavu že je to také staré haraburdí :mrgreen:

PS.: před T4 jsem měl Fiata 127 ale byl na mě moc malý :-"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co jsem a co dělám 18. kvě 2009 12:06 #16134

• AlesB
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
TAK JÁ SE TEDY K TOBĚ PŘIDÁM:
jsem podnikatel - pronajímám parkovací místa v podzemních garážích na Praze 9 a 6. K tomu provozujeme ostrahu jak vlastních garáží, tak i nájemních domů. Dříve jsem dělal pro švýcarskou pojišťovnu ,v servisu elektroniky Blaupunkt a 2 roky jsem kočíroval autobus. To byl také jeden z důvodů, proč jsem skočil do Téčka - zásadně zastávám názor,že čím větší,tím lepší-před tím jsem měl Opla omegu B combi. Teď mám mazlíka T 4-ku longa.
a koníčky ? Na ty nějak nezbývá čas - akorát občas sednu doma k pc a zajezdím si na železničním simulátoru, nebo zkouknu nějakej dobrej film, nebo přemýšlím, jak zvelebit mazlíka.

Co jsem a co dělám 18. kvě 2009 20:39 #16148

• kazos
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zámečník kolejovích vozidel ( plamenem a hydraulicke rovnaní rámu) jinak rc modely

Co jsem a co dělám 18. kvě 2009 20:55 #16153

• Dafino
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Živnostníček ve stavebnictví provádím dodatečné odizolování vlhkého zdiva,na koníčky moc času nezbývá(stavím barák) :( :lol:
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1 T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ ( Dříč Umřel

Co jsem a co dělám 19. kvě 2009 06:38 #16212

• ferror
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Elektrikář, silnoproud (už jsme v přesile \:D/ ).. Zaměstnán jako provozní elektrikář. A ve volném čase poslední dobou jen opravuju transportery. Jinak ale nějaké výletování, lehce sport, a passat-oldies.cz

K téčku... no to je dlouhý, tata už dlouhý roky transporteří, 2xT3 a teď T4 Long... A ta T4 mi hezky sedla do ruky a dloouho jsem zvažoval, jaké auto koupit, aby bylo náhradní, takže Multyvana byla nakonec jasná volba
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Co jsem a co dělám 19. kvě 2009 14:23 #16236

• Bazarník
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 14
Jsem živnostníček, zabívám se prodejem a dovozem vozidel ze zahraničí (Itálie) a vlastně vše co k tomu patří : vyřízení STK, odtahy, registrace vozidel........................

Mám výhodu,protože práce je i můj koníček.

a rád s VWámi jedu na srazy :drunken:
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Co jsem a co dělám 19. kvě 2009 15:26 #16240

• zvukar
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jsem mechanik elektronik nicmene delam zvukare na plny uvazek a Tecko je neodmyslitelny spoludříč pro turne s kapelou i pro techniku... lepci dodavku neznam 8-)
VW Transporter T4 long pro 9 lidi nebo 20kW aparatu
VW Crafter autobus pro 9 lidi a backline

Co jsem a co dělám 19. kvě 2009 23:20 #16265

• Jaryn
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Taky živnostníček, taková docela úplně malá autobusová doprava... ;)

Co jsem a co dělám 21. kvě 2009 23:11 #16370

• long
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Živnostníček v letních restauracích,ubytování a obchůdku
VW T4
sen: T1 Samba

Co jsem a co dělám 27. čec 2009 09:04 #20869

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
S oblibou říkám OSVČ, protože Podnikání to rozhodně není. Sice zámečník a strojař, ale na chleba si vydělávám ve stavebnictví, nejraději rekonstrukce interiérů, včetně všech souvisejících prací (elektro,voda,vestavěný nábytek,kuchyně...)
O podobném vwozidle jsem snil už jako malý kluk, když u nás jezdily jen Barkasy a 1203ojky a plánoval spací vestavbu d:_( Ze Š 130 R jsem přesedlal do VW Passat Syncro z roku 89, v tom už se dalo spát \:D/ Do Téčka se ted' musí vejít kromě nás a dětí ( většinou vozíme 2 kluky, ty dvě starší už mívají vlastní program) nafukovací kanoe Rio a padákový kluzák, postel, lednice.....
Jakub a Madlenka
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Naposledy změněno: od JaM.

Co jsem a co dělám 19. pro 2009 22:57 #30999

• stejsky
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 13
Taky osvč,rodina firma rekonstrukce bytu obklady dlazby atd,driv jsem jezdil transitama(ford)spokojenost do ty doby nez mi 4 roky stary auto zacalo reznout :( ,na dovoleny jsem poznal 2 kamarady :drunken: , ktery mi vysvetlily ze vw t4 je das auto \:D/ ,uz v nem jezdim rok a tech 150 koniku pod kapotou dlouhy verze v garazi mi dela dobre.Muj dalsi kun je rybarina a to carp fishing,nahazim do auta hromadu rybarskejch kramu a u vody jsem na totata, a presun na dovolenou v cechach taky pohoda za sebou 6 m karavan, na strese 4 m lod,jednu manzelku a dve deti a jede jako das.Akurat pri couvani si s laskou a nostalgii vzpomenu na ten nadhernej REJD co mel transit. d:_(
T4 CARAVELLE SYNCRO 2,5 TDI
T4 TRANSPORTER HOCH DACH 2,5 TDI

Co jsem a co dělám 20. pro 2009 14:02 #31059

• vica
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
tak já jsem automechanik,bagrista,dovozce čehokoliv odkudkoliv. pracuju v jednom Děčínskym autoservisu. Na koníčky není moc času ale dřív jsem hodně lezl po skalách ( před 30ti kily navíc :lol: ) a teď už jenom motorka v létě no a samozřejmě D:_)1 T4 Multivan II. Jo a ještě děti D-:(
Multivan 2.5 Tdi +chip 100Kw
Yamaha V-max 1200 -po 13ti letech prodáno
Bmw R 1200 GS

Co jsem a co dělám 21. pro 2009 19:09 #31171

Já jsem truhlář a mám malou truhlárnu kde vyrábíme na zakázku od poličky po kuchyň a v podstatě vše co ze dřeva jest . Na koníčky moc času není,ale volný čas se snažím trávít s dětma a mé vwozítko jsem si přál od doby kdy jsem byl zaměstnán a měl jsem ho jako služební vůz,až jsem si jednoho dne prostě udělal radost . No kdo jednou zkusí ,už nechce jinak ;)
T4 Caravelle 2,5 TDI 111kW

Co jsem a co dělám 21. pro 2009 19:16 #31173

• swapr
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Taktez truhlar vyroba nabytku na zakazku jak ze dreva tak z lamina.Transpika jsem si puvodne poridil z praktickych duvodu ale casem jsem se do nej zamiloval.Konicky moc nestiham obcas se projedu na motorce a co nejvic volneho casu se snazim venovat pritelkyni.

Co jsem a co dělám 21. pro 2009 21:28 #31189

• Oyeb
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já dělám lyžařskou školu :mrgreen:

Vygenerováno za 0.239 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/