Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: NEJ mladší clubaci

NEJ mladší clubaci 18. kvě 2009 19:54 #16143

• emča
  • Avatar uživatele emča Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Čau "děcka pecka" tak jsem tu :!: Mám 3,4kg a 53cm modré kukadla no prostě kočka jak řika taťulda cela mamča.Už mam sice 10dní,ale teprve dneska jsem se dostala k PC ,jelikož taťka pořad neco hleda a nebo mě mamča nechce pustit že musime kojit nebo spat.Ale už jsem na to přišla :!: Teď řidim domacnost JÁ. Když mam hlad stačí pobrečet a hura mám to až pod nos, když chci spat spim, když chce spat taťka a chrape tak ho vzbudí mamka a když tatka usne a nechrape tak ho vzbudim JÁÁÁÁ a on měm nosi sem a tam až usnu. A to dělam až do rána :D No prostě je to SUPER. Končim blíži se mamča bude papuu. A tati neboj ty dneska spat nebudeš :!: :D Emma M.
Fajné plinky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NEJ mladší clubaci 18. kvě 2009 20:51 #16151

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
A já vím kdo je Taťka a gratuluji mu ... Emčo nechceš sem dát svojí fotku ;)

NEJ mladší clubaci 18. kvě 2009 20:54 #16152

Já to tuším, ale nevím. Prozraď :help
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

NEJ mladší clubaci 18. kvě 2009 21:02 #16157

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Já taky vím který mašlo je tatka :-)

Gratulovat jsem mu už gratuloval, ale také se přidávám. :mrgreen:

NEJ mladší clubaci 18. kvě 2009 21:43 #16170

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Take gratuluji :drunken:
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

NEJ mladší clubaci 18. kvě 2009 21:54 #16175

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 288
Tvoje dcera krasne pise! Gratuluji k takovemu talentu!!!
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

NEJ mladší clubaci 18. kvě 2009 22:23 #16179

Tipoval jsem správně!!! VWELKÁ GRATULACE !!! \:D/ :-" =D> :drunken:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

NEJ mladší clubaci 18. kvě 2009 23:59 #16205

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Také Gratulujem =D> :drunken:
Jo a Emčo až tě zase taťulda uloží dřív než si odbrkneš tak to proveď jako posledně.On se to rychle naučí že tě nemá hned cpát do hajan a raději tě bude ještě chvilku nosit.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

NEJ mladší clubaci 02. čen 2009 18:13 #17043

• racek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
Zdravím Vás ze Studené!
Včera oslavila naše dvojčata třetí narozeniny. Nejsou to tedy "nejmladší" klubáci, ale jedni z mladších a včera dostali svá první auta. Chtěl jsem to dát do položky "moje auto", ale nechtěl jsem zakládat nové téma. Nejsou to sice "téčka", ale bugatti patří taky do koncernu . . .
Mějte se a těšíme se v Oboře!

9 Racků ze Studené
Přílohy:

NEJ mladší clubaci 02. čen 2009 19:26 #17045

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
=D> Tož mlaďochům přejem všde nej.Fára mají pěkný :P Taky jsem mněl něco podobného ale byl to Moskvič ;) Holt byla jiná doba :-" :lol:
Tak naviděnou v Oboře \:D/

NEJ mladší clubaci 02. čen 2009 21:01 #17058

:drunken: gratulujem a som rad ze som neni ja najmladsi :mrgreen:
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

NEJ mladší clubaci 08. čen 2009 19:08 #17341

• emča
  • Avatar uživatele emča Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jůůůůů, tak to maji u Racku super auta a hned dvě holčiči a klučiči. A ty oblečky tak to se mi taky libi :!: už se těšim až budu velka a budu mit taky takove :!: Zatim mam jen same modely nějakych teček kolem postilky a napoličce a nastěně a v koupelce i v kuchyni. A ted mi ještě tatka dovezl z Brna tričko a hned na něm všech pět teček.Mamča řikala že to mam tak za pet let že bych tim probehla tam a spatky ale rano koukala ci mi taťka v noci tajně oblik.Uznavam že to mam trochu větší a že mi ručičky v rukavech troch plandaji ale super se do něj prdi \:D/ Děcka čau mamka nese přikrm jupiiiii
Fajné plinky

NEJ mladší clubaci 09. čen 2009 01:35 #17461

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Hele Emčo ty musíš dávat doma taťuldovi zabrat #-o když se musí jet prospat na sraz na výstaviště :o :lol:
Přílohy:

NEJ mladší clubaci 09. čen 2009 15:50 #17523

• Ivwuš
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak kdypak se nám taťulda konečně pochlubí tvojí fotečkou Emčo ????

NEJ mladší clubaci 10. čen 2009 07:55 #17613

• Bazarník
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 14
I když se bohužel Lukášek nezůčastnil srazu, nemění se na tom fakt, že srazové tričko nosí rád a to i doma :mrgreen:
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Přílohy:

Vygenerováno za 0.226 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/