Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Hasiaci pristroj - hasičák

Hasiaci pristroj - hasičák 19. srp 2009 16:02 #21963

Adámos napsal: Multiblacku, nepřekáží tam při nastupování? až mi přijede téčko z lakovny, tak hodím fotku mého umístění :)

nepřekáží je mezisedačkami co jsou doproti to je vidět na fotkách a mám ho po pravé ruce myšleno od volantu sahnu škubnu a je můj a jsem připraven hasit \:D/ Jen doufám že ho nebudu potřebovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hasiaci pristroj - hasičák 21. srp 2009 20:13 #22098

Ales-X napsal: :-"

ja jej mám jako Aleš, lepší místo neznám D-:( d:_( ;)
DAS AUTO

Hasiaci pristroj - hasičák 21. srp 2009 21:48 #22104

a gumenne rukavice mate??? :mrgreen: POZOR! je tam napisane rukavice ale musia byt z nehorlaveho materialu alebo z latky ako su monterky nie chirurgicke! uz som vydel pripad ked s tym isiel otvarat zeravu kapotu!!! hrozne!!!
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Hasiaci pristroj - hasičák 23. srp 2009 15:15 #22164

• Mates
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Kapotu nikdy nezvedat!!!!!!!!!! Jen otevřít páčkou pod palubkou a tou škvírou to tam rvát. Pokud se otevře haupna, tak se k ohni dostane vzduch a tím malým hasičákem to neuhasíte ani náhodou. :-k .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Hasiaci pristroj - hasičák 23. srp 2009 19:20 #22178

tak tak moc kyslika = velky poziar
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Hasiaci pristroj - hasičák 07. úno 2011 09:02 #63763

• xciko
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Chci požádat o radu někoho, kdo tomu rozumí. Chci si do auta koupit hasící přístroj. Nejlevněji vyjde v IKEA (2l, 350,- Kč). Někde jsem četl, že občas bývají za podobnou cenu také v Lidlu. Ovšem je otázka, zda se vyplatí šetřit a není to nějaký šunt. :shock:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00148054

Jinak co jsem koukal na tuzemské výrobce, tak ceny jsou (když přičtu poštovné) dvojnásobné (2l, cca 600,- Kč). Ale např. Hastex má akci na první revizi přístroje zdarma ... U přístroje z IKEA asi žádná možnost revize ani není možná....nevím....

http://hastex.cz/eshop/praskovy-hasici-pristroj-pr2e
http://www.hasici-pristroje.com/cs/kata ... typ-pg2le/
T5 Caravelle Long, 75kW, 2006[/color]

Hasiaci pristroj - hasičák 07. úno 2011 10:38 #63766

• Sali
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Moc tomu nerozumim ale uz jsem hasicak potreboval,takze jen- 1-na hasicaku nesetri,2-urcite musi mit ten maly budik ukazatel tlaku at nedopadnes jako ja kdyz jsem ho potreboval a zjistil,ze tlak usel.No a pak ho mej nekde po ruce.
VW T4 long 75kw

VW Tpinkclub

Hasiaci pristroj - hasičák 07. úno 2011 18:37 #63823

• yetti
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Já ho mám přidělanej mezi sedačkama na chkadničce,ničemu nezavazí a je hned při ruce.Jediný co mě štve tak drnčení pojistky při nízkých otáčkách.
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO
Přílohy:

Hasiaci pristroj - hasičák 07. úno 2011 18:54 #63825

• indy
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
hasicaky se daji koupit i na aukru.

zkontrolovat popr natlakovat umi ve vyzbrojne pozarni ochrany.

umi i doplnit hasivo a je to levnejsi nez novy, pochopitelne.

cokoliv pod dve kila je malo. snehovy se hodi, hodi se aj praskovy, mozna i vic. mam oba.

Hasiaci pristroj - hasičák 02. bře 2011 13:44 #67031

Ve čtvrtek 3.3.2011 mají hasičáky v LIDLU 1kg za 249,-Kč kdo chce koupit do auta ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Hasiaci pristroj - hasičák 24. čec 2011 17:23 #76899

Zdravím borci,

mám koupený hasičák, už ho jen přimontovat. Chtěl bych ho dát na boční stranu sedadla, jako to má většina lidí, to jest, že bude jakoby ležet ve vodorovné poloze, ale trochu mě zaráží, že v pokynech pro montáž se hovoří o montáži ve svislé poloze. Jak to teda je? Mám něco jiného než ostatní? Nebo může být normálně naležato? Koupil jsem ho v auto kelly je to typ P1Fp/ETS (1kg)

díky moc

Hasiaci pristroj - hasičák 24. čec 2011 17:53 #76902

• Sali
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ja ho mam normalne mezi sedackama,prisroubovanej nalezato k sedacce spolujezdece abych se pro nej jen natahnul a myslim,ze v pohode.Treba mi muj nazor nekdo znalejsi vyvrati? :-k
VW T4 long 75kw

VW Tpinkclub

Hasiaci pristroj - hasičák 19. lis 2011 22:18 #83591

Ahoj hasicak je jedna z veci ktere rozhodne povazuju za zakladni vybavu.
Popravde ale dost resim jaky a kam. Koukal jsem ze vschni pouzivate ty 1Kg sudlatka za 300. (aktualne v hornbachu za 200,-) To mi ale prijde hasicak uplne na ho**o. Uz jste s tim neco hasily?
Ja jsem hasil auto uz dvakrat a ani jednou mi nebyl nic platny ani 3Kg praskovy. Vzdy pomohlo bud 30l vody, nebo hasici.
Hasici samy rikaly ze nez praskovy je lepsi penovy. Mate s nim nekdo zkusenost?

Chci do auta dat bud 3Kg penovy nebo praskovy. Mate nekdo zkusenost sjejich umistenim? Myslim ze klasicke podsedackove misto bude na takovyto kus male. :-k

B) T5 Multivan 2,5TDI 128kw 2007
:) T4 Transporter 2,5TDI 65kw 2003
:| Berlingo 1,6i 2005
:twisted: X-Max 250 2009

Hasiaci pristroj - hasičák 20. lis 2011 13:55 #83612

Většinou se používá prášek ale je po něm strašnej bordel a vlivem teploty se ten prášek na nezasažené místo těsně okolo požáru speče :roll: Ideální je halonový nic nezničí vozím v autě 6kg.

Hasiaci pristroj - hasičák 20. lis 2011 14:01 #83613

Taky jsem na nej koukal. Prasek se prakticky neda vycistit. :snoty:
Kde ho mas hasicak uchycen?
Rozhodne souhlasim ze je lepsi nic nehasit. Jsem rad ze jsem zatim nikdy nehasi sve auto \:D/ Vzdy to bylo nekoho ciziho a uhasit se to podarilo. :drunken:

B) T5 Multivan 2,5TDI 128kw 2007
:) T4 Transporter 2,5TDI 65kw 2003
:| Berlingo 1,6i 2005
:twisted: X-Max 250 2009

Vygenerováno za 0.217 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/