Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: !!! UKRADENÁ TÉČKA !!!

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 09:02 #21857

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
male zamyšlení :idea: snažime se pomoct jednomu z nas a nikdo by se nechtel určitě dostat do stejne situace v jake je MARO.A proto ruku na srdce :!: Je to jen o Našem svědomí.Asi nedokažem zabranit temto neštastnym okolnostem ale existuje přima uměra (nabidka - poptavka) :!: :-k A je to paradox co se da na techto strankach na inzerci všecho koupit :-k mašlo
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 09:59 #21861

• ferror
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Mašlo: ano, s tímto zamyšlením plně souhlasím. Bohužel, i kdyby všichni zde přestali nakupovat podezdřelé díly, tak 1) na tom budou bití poctiví prodejci 2) to moc nepomůže, protože nám po státečku jezdí několikanásobně víc Tček, než je zde členů. Takže zákazníků lapků by ubylo jen nepatrně. Dokud se vyplatí nakupovat díly z vrakovišť a podobných, tak jen mizivé procento zaplatí několikanásobek za nový originální díl.
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 16:21 #21869

• chuan
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
a o jake informace stojite tyto informace jsou pravdive a nejsou nijak pribarvene ja se nemam ceho bat co napisu a nekomu psat spravy nebudu ja resim vse narovinu a snazim se co umim jenom by mne zajimalo kdyby se jednalo o tve auto a bych samozrejmne postupoval uplne stejne jestli by si napsal to same a smazal to take ale to se asi nedozvim ja sem napisu vsechno co zjistim at chces nebo ne oni i ostatni jsou zvedavi jak to dopadne protoze se to muze stat komukoliv a co se tyce me hlavy nikdy jsem to vni srovnany nemnel ani mit nebudu d:_(

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 18:07 #21876

v tomto ohledu nezazlívám nikomu nic , jestliže se jedná o pomoc je vidět že se nechá cokoli a když to povede k ůspěchu tak je vidět že v nouzi poznáš přítele a tato cesta k pomoci může být i rychlejší než ta co pomáhá a chrání.
chuan tím riskuje svou kůži ale pomoci chce a to je hlavní každý jak může a jak chce.....
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 20:29 #21883

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak ještě jednou.
Jsem rád, že se chuan snaží pomoct, ale tady prostě žádný takový věci nechci vidět.
Tečka.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 20:45 #21885

Tak na tohle nemůžu nezareagovat. Všichni, kdo máme starší modely Tček se čas od času vydáme někam na vrakoviště, abychom si koupili nějaký ten díl. Ti, kdo si svoje stará Tčka přestavují např. do lepší a vybavenější verze, jako jsem to udělal i já, zjezdí někdy i desítky vrakovišť, aby sehnali to, co potřebují. Upřímně ruku na srdce: jste si všichni jistí, že to, co kupujete na vrakovištích, jsou díly pouze z legálních zdrojů? Z bouraček, nebo z aut, která dosloužila? Ani náhodou. Původ těch dílů je většinou neidentifikovatelný. Je to pouze otázka nabídky a poptávky, je to jenom zboží. Ani já si nedělám iluze, že v mém autě nebyl namontovaný díl, který někomu jinému "chyběl". Když něco sháním, zajímá mne kde to je a za kolik to je, určitě se nevyptávám na původ té věci. Celý ten den, kdy mi ukradli auto, jsem jezdil po vrakovištích a sháněl věci na jednoho Seata. Na několika vrakovištích jsem se setkal s bandou tmavých hochů, kteří jezdili tuším Ducatem, velkou bílou bednou, kterou měli narvanou díly z oktavií a volkswagenů. Neměl jsem moc času a hlavu plnou starostí, takže jsem jim nevěnoval moc pozornosti, (což jsem možná měl, klidně to mohli být ti, co mi pak auto ukradli). Objížděli jednotlivá vrakoviště a snažili se ty věci rozprodat. Jsem si téměř jistý, že to byly věci kradené. A takhle možná dopadlo i moje auto. Jezdím po vraklích hodně, takže se začínám připravovat na to, že tam či jinde začnu nacházet díly ze svýho auta, které většinou poznám. To, že má někdo kontakty na tyhle lidi, že od nich kupuje, nebo se s nimi zná a kamarádí, ještě neznamená, že v tom s nimi jede, někdy i dobří kamarádi toho o sobě ví málo nebo nic. Chci se tím postavit za Martina (Chuan), který od prvního dne, co jsem o auto přišel, vyvíjí velké úsilí mi pomoct auto najít a využívá k tomu všech svých možných kontaktů a prostředků. Dnes jsem se za ním stavil v práci, viděl jsem ho poprvé a věřím mu. Dělá to nezištně a z vlastní iniciativy, nic ode mne nechce. Rovnou bych tímto chtěl poděkovat i všem ostatním, kteří se mi snaží jakkoli pomoci, volají mi lidi, které ani neznám, třeba že viděli tam či onde možná moje auto, pošlou MMS nebo obrázek mailem, ono to není ono, ale je to super, že člověk ví, že se mu někdo snaží pomoct jen tak. Nejhorší je totiž pocit, že se nic neděje a že se nic nedá dělat. I s Andulou jsem se dneska sešel na pár slov a řešili jsme práci. Paráda a díky. Nebo když vám zavolá človíček, který něco dělá pro benzinové stanice v Praze a pokusí se zařídit prohlídku záznamů z kamer? Nechci tady nikoho urazit a opomenout, jsem vděčný za každou i maličkost, která může pomoct. A upřímně, když Vám někdo ukradne auto, a pak budete mít možnost ho zprostředkovaně za odměnu získat zpět, budete se v tom vrtat? Asi bychom měli, já vím, aby těch zlodějů ubývalo. Jenže oni by stejně nebyli nic moc v tomto státě potrestaní, a spíše to je živná půda pro ty další. Až se začnou tyhle věci exemplárně trestat, tak bude mít smysl ty hajzly chytat, takhle se nám jenom smějou. To je můj vlastní názor a taky poděkování všem. Marek :oops: :oops: :oops:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 21:20 #21887

Jo Marku souhlasím s Tebou a zvláště ohledně toho Chuana bo on dává svou kůži na trh. Přesně takhle to myslím akorát to neumím tak napsat : Téčko mi nikdo neukrad a snad se tak nestane ale to jakým stylem bych k němu přišel zpět bych asi neřešil a to říkám já který si ho pouze blbě koupil . Tebe chápu bo sis ho vytvořil znovu svýma rukama a pílí takže věř že jsem nad tím přemýšlel a né málo a k tomuto názoru se přikláním taky . držím palce Marku
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 22:05 #21893

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
asi jsem promeškal text chuana o kterem se ted vede diskuse ale vratim se k tomu co jsem tu psal o par řadek .Maro, mě je jasne že na vrakačich nelze s jistotou určit odkud dily jsou :!: Vždyt ja ty vrakače objiždim nebo oni sem tam za mnou.A za těch 12let co jsem propadl manii T4 si nedelam iluze jak to chodi. Ale ja měl na mysli neco trochu jineho. A to že "TRANSPORTER CLUB" je o lidech kteři vstupuji do určite skupinky podobně zameřenych nadčencu kteři cti nejaka pravidla a jsou SRDCAŘI pro Tečka. Ale docela mě sere když nekdo vstoupi do takoveho klubu jen proto aby mel přistup k inzerci. #-o Ono totiž tady nejsou žadné mantinely a žadna pravidla třeba prava a povinosti člena.
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 22:48 #21903

Jenomže já si Mašlo myslím, že s tímhle nejde nic dělat. Spousta lidí se sem přihlašuje jen kvůli inzerci, spousta jen kvůli tomu, aby si výhodně koupili auto, a pak už se tu neobjeví. Přispívá sem jen pár desítek jedinců, kteří jsou skuteční fandové. Je to smutný, ale je to tak. Dneska večer se mě malá dcerka zeptala, kdy už mi vrátí to moje velký skvělý auto se stolečkem, abych ji mohl svýzt a normálně mi hrkly slzy do očí . . :(
ČEKÁM NA ZÁZRAK

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 23:04 #21904

Tak z něčeho takovýho bych ještě dokázal vytvořit časem zhruba to, co jsem měl . . hudba daleké budoucnosti . . :-k
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
nebo:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
tohle by bylo skoro ideální:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=2
ČEKÁM NA ZÁZRAK

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 17. srp 2009 23:32 #21907

• Jarin
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
JO, jo Marku to první syncro je tam už dost dlouho a šel již o tisíc euro dolů, vypadá celkem pěkně, kdybych neměl svoje téčko, tak bych do něj hned šel.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 18. srp 2009 08:30 #21916

Kdybych na něj měl, taky bych pro něj hned šel . . . musím více pracovat, přece nepojedu na příští sraz Pažoutem!!! :o
ČEKÁM NA ZÁZRAK

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 18. srp 2009 13:33 #21923

Marku od středy do neděle jsem jezdil s Ferrari clubem po Slovensku a po přečtení tvýho příspěvku jsem měl oči na šťopkách, ale tvoje auto se tam taky nikde na silnici neobjevilo :( . Je mi fakt líto, že po bouračce a přestavbě, kterou jsi tady celou popisoval, jsi o T přišel, přeju hodně štěstí. Stepan
Poděkovali: romino

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 18. srp 2009 20:24 #21940

4au Marku , toulám se teď se svou malou dcerkou po českých krajích neb si užívám dovolené ,ale bohužel nikde nic . Držím palce. S.
T4 Caravelle 2,5 TDI 111kW

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 18. srp 2009 21:45 #21943

také koukám co můžu :roll: ale většinou jezdím Praha a na západ, tam tvoje auto asi nepovezou. Mooc ti přeju aby se auto vrátilo

Vygenerováno za 0.237 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/