Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: !!! UKRADENÁ TÉČKA !!!

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 20. srp 2009 20:18 #22038

nic nového??????? žádný dobrý zprávy??? :(
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 21. srp 2009 20:26 #22099

Marek MINDL napsal: Tak z něčeho takovýho bych ještě dokázal vytvořit časem zhruba to, co jsem měl . . hudba daleké budoucnosti . . :-k
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
nebo:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
tohle by bylo skoro ideální:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=2



Ahoj jen pro info u toho skoro ideálního mi nesedí spotřeby takové syncro snad nemuže ani dosáhnou...teda aspoň to meje za to nejezdí :-( ...Jinak Marku samo pořád ještě věřím a držím palce ...
DAS AUTO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 23. srp 2009 16:33 #22165

Ahojky, tak jsem tady 4 dny nebyl a nezbývá mi než konstatovat, že žádná změna. Na doplňkové údaje jako je spotřeba či stav tachometru jsem nekoukal, upoutalo mne to, že je to dlouhé, čtyřkolka a klima vepředu i vzadu. . . :-k
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 23. srp 2009 18:58 #22177

A jinak začínám propadat hluboké beznaději, stále prohledávám všechny možné inzertní servery, jestli někdo nenabízí něco z těch věcí, co byly v autě, třeba notebook, navigaci, telefon, holící strojek, ale je to jako hledat jehlu v kupce sena. Díly z takového auta, jako jsem měl zatím taky nikdo nenabízí. Zítra zkusím znovu kontaktovat kriminální policii Praha, jenže mi to připadá, že tam je takovýhle případ taky jen jeden běžný z mnoha. Tak nevím, co všechno by se ještě dalo udělat. Začíná mi být jasné, že na moc dlouho budu bez Tčka . . :(
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 24. srp 2009 15:04 #22249

Takže kamarádi: dnes jsem v zoufalství, zda se ohledně pátrání po mém autě něco děje, kontaktoval kriminální policii Praha 4. K mému údivu jsem byl odkázán na místní oddělení policie Praha 4 - Podolí, kde jsem celou věc řešil telefonicky. Jsem naprosto šokovaný, protože: krádeží mého vozu se kriminální policie vůbec nezabývá, je pouze v šetření místního oddělení policie.Na mou otázku proč, mi bylo řečeno, že se nejedná o závažnou trestnou činnost, ani o organizovaný zločin Když jsem namítnul, proč není krádež auta a věcí v hodnotě cca 250 tisíc závažná trestná činnost, bylo mi řečeno, že co se týče majetku, je to až tak nad půl mega, poškození života či zdraví apod. Záznamy z okolních bezpečnostních kamer prý není možné prověřit, protože je to činnost zdlouhavá a nejsou na ní lidi. Veškeré pátrání probíhá pouze tak, že mají policisté popis auta a kradených věcí, a v případě, že na ně někde narazí, se to bude řešit!!!Pátrání po telefonu, resp. zaměření telefonu s pomocí IMEI, musí nařídit soudce, ovšem pouze v přesvědčení, že se jedná o závažnou trestnou činnost, což se tedy nejedná. I v případě, že by se tak stalo, a telefon byl zaměřen, je to velmi choulostivá věc, kdy by mohla být porušena práva nového majitele telefonu!!!!!!! V případě, že bude někde nalezeno něco, co je prokazatelně moje, bude mi to předáno, ale kde to dotyčný vzal, se pravděpodobně řešit nebude. A na závěr: Vyčkejte 60 dnů, poté vám bude zasláno vyrozumění, zda se něco stalo, nebo ne. Ale spíše ne, protože tyhle auta jdou prý z 90% ven a už tu prý stejně určitě není. Závěr pro mne: Stanu se sv..í a půjdu šikovně krást, nic se mi nestane a nikdo po mě nepůjde . . . :( :( :( :( :(
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 24. srp 2009 15:13 #22250

  • Effa
  • Avatar uživatele Effa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 67
  • Obdržená poděkování 0
..... a do hajzlu! To snad nemůže být ani pravda, co je v tomto státě všechno možné.
Ty co kašlou na zákony a předpisy se mají 10x líp než ostatní a systém je v tom jen podporuje.
:x
T5 Caravelle long, 2,5tdi 96kw + chip
Volvo V70 2.5tdi 103kw + rakev
EX
T4 Caravelle syncro 2.5 tdi
Honda Civic 1.5 vtec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 24. srp 2009 16:22 #22259

to je jako kdybych chodil do práce a dělal že dělám a nic nedělal :shock:
doopravdy tady v tomto státě má lump větší možnosti a práva než poctivý člověk je mi z toho na bli..í a jěště si dovedu představit z jakým tonem to člověku do telefonu řeknou :x
mám už taky neblahé zkušenosti s postupem našich orgánů to když do mě havaroval maník pak jsem rok dohledával a honil papíry abych dostal od pojištovny 43tis. No řeknu vám musí mít člověk dost pevný nervy ....
Marku je mi to moc líto ale naděje umírá poslední.....
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 24. srp 2009 16:56 #22265

Křivdil bych té paní, která mi to říkala, kdybych tvrdil, že mluvila špatným tónem. To určitě ne. Ale oznámila mi to jako hotovku. Ještě že jsem seděl. Pravdou je, že jsem na práci policie dost spoléhal, alespoň v tom smyslu, že se o něco pokusí. Takže dneska opravdu hodně nadějí umřelo a na psychice mi to dost vzalo . . :cry: :cry: :cry:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 24. srp 2009 17:01 #22266

  • petrt
  • Avatar uživatele petrt
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 0
Marku a zkoušel jsi vypsat nějakou odměnu? Rozhodit to na vrakáče, net, annonce... Možná je to pitomost, ale na peníze lidi slyší...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 24. srp 2009 17:13 #22271

Dal jsem to na všechny možné i nemožné inzertní servery, odměnu jsem nabídl, ne konkrétní, ale nabídl . . :cry:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 24. srp 2009 17:19 #22273

  • petrt
  • Avatar uživatele petrt
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 0
Hm. No a jak to máš s pojistkou?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 24. srp 2009 18:03 #22275

Pojištěné to bylo. S pojišťovnou jednám. Každopádně se musí čekat na vyjádření policie a případné plnění mi neuhradí ani zdaleka to, oč jsem přišel. . :-k
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 26. srp 2009 07:38 #22393

Nechtěl jsem Markovi kazit náladu hned na začátku a doufal jsem, že někdo zde na fóru bude mít známé na plocii a pomůže mu. Jinak o způsobu práce naší policie vím. Párkrát vykradený obchod plus nějaké další krádeže a policie vždy nic neřešila, tedy až po dvou měsících papír -pachatel neznámý. Pouze dvakrát se stalo, že personál byl přepaden - útočník měl nůž - to se trochu snažili ale taky nikoho nenašli a to v posledním případě útočník nechal na obchodě občanku!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 28. srp 2009 12:42 #22490

no cumim jako blazen
14 dni tu nejsem a takovejhle pruser!!!
policajti na to se...
kanosovi ukradli pred barakem transportera 24d bilej orezlej nic zajimaviho jen alu kola
no a asi za tyden v tom aute nahaneli naky smazky ve cvikove . auto se mu vratilo ve hroznem stavu (vybidlenej vnitrek no hnus , zadni vrata vymeneny a jeste nanicch nalepeny okno z nakyho pickupa, soupacky vymeneny, spodek auta dobitej jak stim jezdili prez obrubniky , napravy ko,kola naky ko plechace) no a policie ty smasky nechala na pokoji!!!!!!!!
vcera jsem jel Bechyne,Tabor,Praha,Boleslav,Jablonec a Mrkuv autak jsem nezmercil :snoty:
v nedeli zas zpet tak budu cumet!!!
Marku budu drzet palce snad to dobre dopadne :goodman:
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 28. srp 2009 20:55 #22505

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
V Tabore jsem Te nevidel d:_(
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.257 sekund

Login