Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: !!! UKRADENÁ TÉČKA !!!

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 08. lis 2012 20:25 #106742

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0

kubis napsal: sekat ruce!!
V Blansku a okolí zas někdo řádí, a čorují benzin z felicií tím způsobem,že vrtaji asi akušo nádrž....... #-o

Pokavad jen vrtají tak to jde, to se dobře opravuje :-"
U nás tet jdou po naftě takto...nádrž pro jistotu nezamykám a stejně jí načnou jako konzervu, musel jsem se naučit svářet plasty.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 08. lis 2012 20:44 #106743

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1598
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Tady u nás zase hodně kradou poláci a hlavně zemědělskou techniku D:_)7 , nedávno si docela slušně naběhli ko..ti, ukradli traktor, origo vyhledávač zničili a hodně se divili že se na jejich dvoře objevila policie a zatkla je :lol: . Majitel tam měl zabudovanou svoji vlastní a asi hodně dobře schovanou.
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1
T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ (
Dříč Umřel ?
T4 2,4 50 KW CARTHAGO 1992 dlouhodobý projekt,
T4 1,9 TDI 1994. Červený drak ( dárce orgánů).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 08. lis 2012 21:01 #106744

Dafino napsal: Tady u nás zase hodně kradou poláci a hlavně zemědělskou techniku D:_)7 , nedávno si docela slušně naběhli ko..ti, ukradli traktor, origo vyhledávač zničili a hodně se divili že se na jejich dvoře objevila policie a zatkla je :lol: . Majitel tam měl zabudovanou svoji vlastní a asi hodně dobře schovanou.


Presne necekany vyhledavacky jsou asi bohuzel nejlepsim resenim. Kamos prodava nejakou ktera monitoruje pohyb a jak se auto hne z mista tak mu to zacne volat na mobil a hlasit GPS polohu... to je myslim celkem super.... staci tak skocit do kary a jet podle navigace a cestou zavolat Prislusniky.... (dela to i normal zaznam polohy, knihu jizd a pod....)
Kdyz jsme odjizdeli dlouho na dovolenou tak jsme vzdycky vyndavali nejakou soucastku, ktreba jako svicku nebo tak neco a to by to pak museli vzit odtahovkou....
ale jinak D:_)7 D:_)7 D:_)7 D:_)7 D:_)7 a poradne D:_)7 D:_)7 D:_)7

B) T5 Multivan 2,5TDI 128kw 2007
:) T4 Transporter 2,5TDI 65kw 2003
:| Berlingo 1,6i 2005
:twisted: X-Max 250 2009

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 13. pro 2012 20:44 #109292

Vážení přátelé.Další z našich kolegů měl dnes ráno smutné probuzení.Během noci mu byl odcizen VW T5 Multivan zelená agave.Přední světla z GP v pěkném a udržovaném stavu.Odcizeno v Kutné Hoře na okraji sídliště.SPZ 1SR 0575.VIN určitě dodá časem majitel,jen v tom zmatku zapoměl přihlašovací heslo.
Kdyby náhodou????
tel na pání,která doufá v zázrak 776 88 08 11.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 14. pro 2012 12:23 #109341

Ahoj zdravím Téčkaře,
tak už mám to heslo !!!!
došlo omylem k malému překlepu SPZ odcizeného ,,pokladu'' je 1SR 9575 a barva je béžová met.
Byla by to náhoda,ale co kdyby....
Díky jirkotaxi :) )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 14. pro 2012 13:10 #109342

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Fotka by se nenašla?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 15. pro 2012 10:29 #109376

Bohužel nejnovější foto nemám,ale jedná se model T5 r.v. 2006 s faceliftovou maskou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 04. led 2013 12:22 #110634

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Předávám dál ..

Dnes 4.1.2013 v noci byl na Kladně odcizen vůz Volkswagen transporter T1 "ponorka".

Veškeré informace prosím směřujte na tel. číslo 775181779.


http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 52#p286152
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 04. led 2013 12:30 #110635

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
No tak to je síla................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 04. led 2013 13:09 #110638

Pozor dnes v noci byla ukradena tato ponorka... Prosím sdílejte a koukejte kolem sebe... Díky... tel na majitele: 775 181 779 Tomáš

Odesláno z mého HTC Vision pomocí Tapatalk 2
T R A N S P O R T E R - IV syncro 2.5 lpg a T 2 B ;)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 04. led 2013 15:34 #110654

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 06. led 2013 17:59 #110826

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Po amnestii se to nějak rozjelo, tak prosím dávejte pozor na dalšího ukradeného Mulťáka T3

Kopíruji:
a máme tu další prosbu o pomoc, dnes, v neděli 6.1.2013 cca v 7:30 ráno byl odcizen na Praze 9 u křižovatky Harfa
Volkswagen Transporter Multivan, T3, dvoulitr vzduch, +LPG, Hannover edition.

RZ: 7A5 5355
VIN: VW2 ZZZ 25ZGH 114006

Pár markantních detailů:
- na dveřích řidiče žlutá samolepka s nápisem DAISY
- originál dvojité hranaté světlomety jako na snímku výše
- na oknech černá folie+ vypískován identifikační kod
- chybí zadní nárazník
- mírně promáčknuté přední čelo
- litá kola
- přední sedačky otočné, interiér světlý asi šedo modrý

Majitel sice není zdejší uživatel, ale je to kamarád mého kamaráda a navíc vlastní i T2b, takže prosím o pomoc/všímavost, zejména pražské a směrem na severovýchod, auto jelo zřejmě po vysočasnké směrem na Prosek a protože v něm bylo jen vlemi málo benzínu a přepínání na LPG je manuální, je možné, že daleko nedojelo...

Kontakt na majitele:
Vincek: 737 025 599


http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 710cc797aa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 19. led 2013 21:08 #111888

Ahoj tady vsem !! Opravdu uz me to zacina vytacet a nechapu co se to deje ale bohuzel kdyz jsem uklizel auto po radeni corkaru tak jsem potkal dalsi spriznenou VW dusi se stejnou srdcarskou laskou k tomuto autu a bohuzel jemu z ctvrtka na patek tady na letny nejakej zasran ukradl jeho mazlika ale muselo to bejt planovany jelikoz mel vyndanou baterku :-( A je dost zajimavy ze me se auto taky pokouseli ukrast ale nastesti mam v prdeli starter takze nic ale ukradli mi baterku tak asi nejspis ji vyuzili na jeho mazlika fakt neuveritelny chtel bych na ty zmrdy natrefit !!! No jde mi hlavne o to aby jste meli prosim oci na stopkach a kdyby jste auto zahledli tak se mi ihned ozvete prosim budu vdecnej za jakoukoliv informaci jinak tady je poznavaci znaky VW T3 Westfalia, béžová, tmavě šedé spodní lemy boků, zadní sedačka modrá s šedými hvězdami, modré záclony, bílé elektrony, dieslel. SPZ: 8A96867 Dekuju moc vsem za pripadnou pomoc jo a tady je odkaz na foto http://kolmish.rajce.idnes.cz/Dalsi_ukr ... G_4450.jpg D:_)14 D:_)14 D:_)14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 19. led 2013 21:24 #111891

:-k http://www.sledujauto.cz/vyhledavani-a-logistika

Jak se dotknou auta tak se o tom dozvis na telefon (sledovani baterie,dveri,pohybu GPS,...) Krom toho to dela pekne knihz jizd. Mesicni naklady asi 50kc OK!

B) T5 Multivan 2,5TDI 128kw 2007
:) T4 Transporter 2,5TDI 65kw 2003
:| Berlingo 1,6i 2005
:twisted: X-Max 250 2009

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 22. led 2013 10:48 #112040

Ahoj dekuju vsem co sdileli inzerat ohledne kradenych busiku dnes jsem se dozvedel toto a nemuzu to vubec pochopit a je mi lito obou majitelu prectete si to :-(
Že se občas někomu ztratí Busík, jsme si bohužel už tak nějak zvykli, někdy má majitel štěstí a i s pomocí busařské komunity se Bus najde, jindy zmizí nenávratně a vlastně se neví, jak a kde. Co se ale stalo teď je opravdu alarmující. V pátek 18.1. jsem dostal mailem hlášku o 2 krádežích T3 Westi Joker na Praze 7, a oboje jsem v pátek večer tady na stránkách zveřejnil. Už o víkendu byly obě auta nalezený, bohužel jedno z nich už bylo po smrti. Obě auta se našla ve "Sběrných surovinách" v obci Polerady u Brandýsa n. Labem. Jedno z nich ale už s uříznutou střechou, bez interiéru, bez agregátů, hozené na boku na šrotě. Druhé se podařilo zachránit díky tomu, že ho někdo na základě jejich inzerce v pátek v podvečer koupil na ND a teprve když v sobotu uviděl výzvu zde na webu, nahlásil to policii. Oba případy prý policie řeší. A kde je nábytek, střecha a agregát??? Kupujete-li náhradní díly, které pocházejí z rozebraného auta, a to platí nejenom teď v téhle souvislosti, buďte obezřetní co a od koho kupujete. Ta auta nejsou nikde k mání úplně za hubičku, čili levná střecha nebo Westfalia nábytek nebo Multivan vybavení by měl vždy vzbudit vaši pozornost, zda je to legální. Příště to může být vaše auto, váš majetek, na kterém se někdo bude chtít obohatit. Apeluju na všechny, zabezpečte si prosím svoje auta jak mechanicky, tak elektronicky. A není smutnější konec Busíka, než když nějaký primitiv rozbrušovačkou popraví auto, které měl někdo rád stejně jako člena rodiny...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.162 sekund

Login