Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: !!! UKRADENÁ TÉČKA !!!

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:01 #21560

Já vim, naděje umírá naposled. Ale tohle všechno jsou fakt bomby. První rána - bouračka totálka v únoru, tu jsem ustál hlavně díky Vám. Druhá - v březnu se mi zabil brácha, pomohl až psycholog ( je zvláštní že na záchrance vidím neskutečně trpět a taky umírat lidi a zvládám to vcelku dobře ). Třetí - vzhledem ke stále se zhoršující situaci v mém podnikání jsem po letech učinil rozhodnutí s tím praštit - vcelku úleva, jen marně sháním práci. No a čtvrtá - včerejší krádež Tčka - ještě nerozdýcháno . . myslíš že je toho málo? :?
Chuane moc díky, to je super =D> =D> =D>
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:07 #21562

• petrt
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jo, je to síla. Ale posranej život vypadá jinak. Máš čim jezdit?

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:07 #21563

Marku, vzdycky můze byt hur, taky mam podobny pripad, ale o tom az jindy. Jinak jsem taky rozhodil site a drzim palce. Co monitorování signálu? Zjistí ti něco? A jaký to byl operátor? Mám nějaký známý taak se poptám.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:12 #21565

• chuan
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
zatim nedekuj neni zaco ja sice vypadam jak corkar ale vim cim prochazis tak se snazim jen pomoct ja mnel neco podobneho ...uraz ruky pak rozvod pak jsem prisel o dvouleteho sina soudy nervy psichyatr bez prace bez penez nadne a to behem 3 led a nedavno jsem prisel o brachu tak mi ver ze vim cim prochazis ja jenom doufam a verim ze tem lidem co jsem pomohl zadarmo k barakum atd ze ted pomuzou s touto prekerni situaci a jestli se to povede tak se potom vsichni opijem tak zatim nedekuj neni zaco ale jedno ti slibit muzu jesti se najde ten co to ukrad tak prisaham na me dve deti ze mu udelam to co mam s rukou ja aby vedel do smrti jak se spatne utira prdel s 2,5 prty na ruce

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:14 #21567

Marku, držim palce, ať se najde. Samozřejmě budu při jízdách Prahou pátrat ;)
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:15 #21568

Tak nějak mám čím jezdit. Dnes jsem ze zoufalství opět vytáhl z kopřiv Peugeota 106, musel jsem mu dát nové zadní brzdy a povařit výfuk. Operátor byl O2, už na tom čísle pracovali Aleš a Machy, teď ještě Karlos, ale je to dost obtížné. Ten telefon už v době kdy jsem byl na policii byl vypnutý . . :-k
ČEKÁM NA ZÁZRAK

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:20 #21570

• chuan
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
dej na policajty zadost aby oni pozadali o monitorovani tohoto cisla pres operatora dokud je baterie a sim karta pohromade jde to najit operatorem pry to vyzaruje ale nemam to ofiko potvrzene zitra budu patrat dalpo jakekoliv informaci

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:20 #21571

Ale ať je ho třeba jen půlka, tu druhou bych zase dodělal, ale takhle není co . . :cry:
ČEKÁM NA ZÁZRAK

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:22 #21573

• petrt
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já jen že mám v garáži nevyužitou astru van tak kdyby byla třeba dej vědět.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:29 #21576

Děkuju, ale půjčování aut se hodně bojím. Sice jsem žádné půjčené nikdy nerozbil ani nepoškodil, ale nedávno jsem měl půjčené Mondeo, starou šunku a nějaký trotl u něj na parkingu u Penny odrbal zadní nárazník. Nepřeju Vám vidět ty problémy a co to stálo. Ani s auty zákazníků zásadně nejezdím, max. krátká zkušební jízda nebo STK a zpět, ale hodně opatrně a to jsem pro tenhle případ pojištěný . . #-o
ČEKÁM NA ZÁZRAK

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:33 #21578

• vica
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Marku držim palce ať se kára v pořádku najde. , namakal jsi se se na ní až až. Samo že se budu koukat kolem a pozeptám se pár známejch dodavatelů :třeti dílů Petr Děčín
Multivan 2.5 Tdi +chip 100Kw
Yamaha V-max 1200 -po 13ti letech prodáno
Bmw R 1200 GS

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:40 #21583

• petrt
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já nepsal auto ale astru :lol: Každopádně nabídka platí a pojištěný je to taky.

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:42 #21585

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Hele, chlapi, dal jste to někdo také k sousedům, na Bus forum????
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:44 #21587

Marku přeji ti, ať se auto vrátí v pořádku. Poslal jsem všem kolegům mailem foto, aby sledovali provoz.
VW T2 Doka 1,6 74 už se do ní pustím :-)
VW T3 Caravelle 1,6 TD syncro :kiss:
T3 1,6TD multivan Magnum :-)
T4 2,5TDI
T5, T6 už asi nechci :-D

!!! UKRADENÉ TÉČKA !!! 12. srp 2009 22:47 #21590

S tím telefonem je to tak že kartu asi už nikdo nezapne pochybuju že tam Marek neměl PIN. Jedná se o to že při každém přihlášení telefonu do sítě se telefon identifikuje svím výrobním číslem tím pádem je snadno dohledatelný s přesností na pár desítek metru občas i méně ... Osobně bych se na toto zaměřil protože je velká šance že telefon lapkaři prodají nebo zapnou se svojí SIM kartou ....
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Vygenerováno za 0.230 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/