Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Oznaceni Transvan

Oznaceni Transvan 03. úno 2010 09:08 #35262

  • HonzaJan
  • Avatar uživatele HonzaJan Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim, narzil jsem na Multivana, ktery vsak nesl oznaceni Transvan. Nevite, jestli je to neco oficialniho, nebo si to tam proste nekdo nalepil? Diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Oznaceni Transvan 03. úno 2010 10:43 #35266

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
A neni to auto z USA???Kdyz jsem tam hledal auta,tak pod nazvem EUROVAN....Ale jinac to byl MULTIVAN,WESTFALIA...A vzdy s VR6 kou
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Oznaceni Transvan 03. úno 2010 10:44 #35267

Ahoj,
pokud mám dobrou paměť, tak to byla T5 před faceliftem, určená pro rakouský trh. Předek včetně vybavení Multivan, zadek Transportér, posuvný systém jako u Multivanu, ale plechová zadní okna ( teda ty poslední ) a nejsem si jist, zda tam za zadníma sedadlama nebyla pevná přepážka. Jo a taky se nabízel pro trh v Holandsku, kde maj tyhle "speciály" v oblibě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Oznaceni Transvan 03. úno 2010 21:02 #35316

Transvan je ofiko název,napůl Transporter,napůl Multivan.V Rakousku poměrně hojně k vidění,podle mě ideálně udělané auto,půl na pohodlí,půl na převoz čehokoli,pro mě super.Kdysi jsem ho sháněl v T4-ce,zaboha nebyl k sehnání.Tak jsem si dovezl co mám.Spokojenost.Asi za půl roku na to byl k mání,2001,stříbrný,prodloužený a syncro #-o Hodně jsem si u něj zaslintal,ale co už :(
Teď už je i new model:http://www.volkswagen-nutzfahrzeuge.at/nutzfahrzeuge/transvan/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.152 sekund

Login