Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku..

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 12. bře 2013 13:14 #115333

Ahoj ja mam na praci Nexuse 7 par mesicu a maximalni spokojenost!!! OK! koupil jsem k nemu plastove ochrane pouzdro a muj 3 lety synek mi ho bere kdyz jsem doma a taky uplne v pohode... Jako jednu vec co bych u nej oproti levnejsim modelum vypichl je vynikajici displej a velmi dobra vydrz baterie. (jeste nikdy se mi ho nepodarilo za den vybit)

B) T5 Multivan 2,5TDI 128kw 2007
:) T4 Transporter 2,5TDI 65kw 2003
:| Berlingo 1,6i 2005
:twisted: X-Max 250 2009

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 12. bře 2013 13:17 #115334

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Takže zase Nexus..............
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 12. bře 2013 13:27 #115338

Za mne 100% je to celkem dost penez, ale budto kup jakoukoli sunku v bazaru ( www.mp.cz ) a nebo pak Nexus. kdyz k nemu koupis obal tak bych se o nej nebal. Doporucuju taky dokoupit Propojovaci kabel na USB disk (Tablet nema Slot pro pametove karty!) a pak muzes pripojovat disky a poustet z nich polibosti cokoli te napadne. Kabel stoji cca 100 kc + 60 kc za program a hotovo :o )
( http://www.asus.as/ )

B) T5 Multivan 2,5TDI 128kw 2007
:) T4 Transporter 2,5TDI 65kw 2003
:| Berlingo 1,6i 2005
:twisted: X-Max 250 2009

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 12. bře 2013 13:33 #115339

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Dobrá, většina se zde tedy kloní k Nexusu. Který ale?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 12. bře 2013 13:49 #115342

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Láďo, ježíšek přinesl letos k vánocům Janičce Samsung galaxy tab 2.
Zatím jsme ho moc nepoužili, je určen na cestování takže nemůžu říct více.
Ale rozhodoval jsem se mezi samsungem a Nexusem. Z pohledu toho že dělám na IT bych si vybral Nexus (má lepší podporu androidu a lepší rozlišení, lepší procesor). Já se, ale rozhodl pro samsung z důvodu že ho chci na přehrávání filmů a na net při dovolené. Na to mi stačí rozlišení co má samsung. Hlavní věc proč jsem koupil Samsung je ta paměťová karta. Koupíš do toho 64GB kartu nahraješ na ní v pc hafo filmů, strčíš jí tam a je hotovo. U toho nexuse musíš mít nějakej kabel externí HDD atd. Prostě pro dítě nebo pro mě na filmy se mi víc páčí ten samsung. Rozhodnutí je na tobě. Můžu ti ho ve středu vzít na plk a můžeš to ošahat.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 12. bře 2013 13:54 #115344

  • Teej
  • Avatar uživatele Teej
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 164
  • Obdržená poděkování 0
V tom případě bych volil variantu Google Nexus, kolem těch 5tis , kolem 7 už pořídíš dobrý Samsung,ale asi to bude zbytečné pro holku..
Napsal jsem ješte mail kámošovi co se tím zabývá ,tak hned jak se mi ozve Ti dám info ;)
VW Multivan Allstar 2,5TDi 75kW

Tel: CZ +420602311082

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 12. bře 2013 14:43 #115346

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Mám pocit,že ty hry jsou náročné na výkon a to znamená,že ty nevnější tablety moc výkonu mít nebudou,procesor,ram,grafika...

Nexus 7 ale možná graficky špatný nebude http://www.youtube.com/watch?v=vwYNGvYlS2E
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 14. bře 2013 10:54 #115749

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Ládo vysvětli dcerce že papír ničím nenehradí...
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... TLInBfuGrY
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 14. bře 2013 11:02 #115752

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Zkusím to. Máme Harmasan.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 14. bře 2013 14:55 #115784

Kluci, nemate tady nekdo, nebo nekoho neznate v okoli Prahy co ma C-Maxe, druhou generaci? Pocebujeme ocihnout nahradnika misto Fabie (na drobne pojizdeni aby se tam vesel kocarek a tak), zajima nas kufr a vnitrni prostor.

EDIT: Tak neni potreba, zene a me se to libi, tak to pojedeme rovnou ocihnou k prodejci.

Diky, diky!
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Manas007.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 14. bře 2013 14:56 #115786

PS: Balónku, asi máš číslo na mě, ale pro sichr 602704206 :-) Žena je trochu nervózní, snad to vydrží do příštího týdne :-D
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 14. bře 2013 16:18 #115794

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
Musí, kurde, musí ... ve středu jedu na pražský PLK s překvapením, tož to beru s sebó ... dřív ne, musím si sehnat jinó betlu ... bych jinak neměl na čem spat ... nožky mám trocha skrčené ale postýlka je to luxusní :rofl:
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 14. bře 2013 18:29 #115819

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Michale hlavně nezapomeň postýlku přivézt do matičky Prahy , když nám bude na PLKu zima tak si uděláme ohýnek.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 15. bře 2013 07:18 #115896

Vendys je kandidat na mrtvolu :-)
Michale, diky! :-)
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 19. bře 2013 19:48 #116305

Ahoj,hledam nejakeho sikovneho elektrikare pro nejake prace na nasem dome.Najde se tady nekdo kdo by nam pomohl? Vice info na tel nebo SZ.Diky D:_)23
P.S: nejdriv se zeptam tady nez dam vydelat nejakou tu korunku cizimu... :-k
VW T5 2,5TDi 96KW 6mist




kdyby nekdy, nekdo neco tak GSM:608460737
VAG,CO-cko a ruznej vercajk mam...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.146 sekund

Login