Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku..

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 30. říj 2015 23:23 #159817

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Poraďte mi prosím nějaký jednoduchý program v Češtině, free,, kde stříhat video? Nějak se mi nedaří na nic kloudného, co by nesebralo kvalitu videa, narazit..............
Díky.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 01. lis 2015 15:50 #159835

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Lado, neporadím co požaduješ. Já stříhám na Macu v programu FinalCutPro. Není levný, není v češtině. Ale práce s ním je celkem jednoduchá, je kloudný (střihaj na něm v Hollywoodu)nebere to kvalitu videa, dokáže i kde co vylepšit. Třeba jestli jsi viděl naši Kanadu...
No, jestli toho nemáš moc, můžeš si to nastřihat u mě. Ale počítej s tím, že já jednu minutu hotového díla zpracovávám tak hodinu. A to to nedělám poprvé.
Z toho, co jsem našel na netu... :Většina programů které nejsou zdarma je možné stáhnout v tzv. Trial verzích k bezplatnému časově omezenému vyzkoušení bez jakéhokoliv omezení.

Dle průzkumů nejvíce populární placené programy jsou z těch jednodušších PINNACLE, ze středně složitých a již profi programů SONY VEGAS a z náročnějších Adobe Premiere (PC) / FinulCut (Mac).
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 01. lis 2015 20:09 #159849

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Lado, ještě když jsem měl Widle, tak součastí byl "movie maker", který uměl bezva stříhat a nesnižovat kvalitu, jen problém byl ze umí pracovat jen s formáty WMV a WMA. To jsem ale řešil konvertorem videa "Super" kde jsem nastavil konverzi bez ztrát a po sestříhání to převáděl zpět.
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Ales-X.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 01. lis 2015 20:33 #159850

  • fifac
  • Avatar uživatele fifac
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 323
  • Obdržená poděkování 19
Já mám velmi dobrou zkušenost s programem Power Director.... Lze dělat s videama psí kusy... Vkládat fotky, přechody, titulky, vlastní zvuky, animace, klíčování.... Už jsem s tím tedy dlouho nic nedělal, ale teď vyšla v chipu plná verze 12. Při ukládání filmů dává PowerDirector na výběr ze standardních formátů AVI, WMV, MPEG a MKV
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW 4Motion Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 01. lis 2015 22:36 #159853

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

JaM napsal: Lado, neporadím co požaduješ. Já stříhám na Macu v programu FinalCutPro. Není levný, není v češtině. Ale práce s ním je celkem jednoduchá, je kloudný (střihaj na něm v Hollywoodu)nebere to kvalitu videa, dokáže i kde co vylepšit. Třeba jestli jsi viděl naši Kanadu...
No, jestli toho nemáš moc, můžeš si to nastřihat u mě. Ale počítej s tím, že já jednu minutu hotového díla zpracovávám tak hodinu. A to to nedělám poprvé.
Z toho, co jsem našel na netu... :Většina programů které nejsou zdarma je možné stáhnout v tzv. Trial verzích k bezplatnému časově omezenému vyzkoušení bez jakéhokoliv omezení.

Dle průzkumů nejvíce populární placené programy jsou z těch jednodušších PINNACLE, ze středně složitých a již profi programů SONY VEGAS a z náročnějších Adobe Premiere (PC) / FinulCut (Mac).


Kubo, díky za odpověď, ten Pinnacle jsem chvíli zkoušel a nějak jsme se neskamarádili. Ale dám jemu i sobě možná druhou šanci.............
Díky za nabídku, že bys mi stříhal, ale to je nesmysl, potřebuji to umět sám, znáš to. Teď, hned, rychle, okamžitě...............
Jinak Tvou Kanadu jsem viděl a je to super, ale představa že bych dělal minutu hodinu mě dohání k epileptickému záchvatu........... :cheer: :cheer:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 01. lis 2015 22:39 #159854

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

Ales-X napsal: Lado, ještě když jsem měl Widle, tak součastí byl "movie maker", který uměl bezva stříhat a nesnižovat kvalitu, jen problém byl ze umí pracovat jen s formáty WMV a WMA. To jsem ale řešil konvertorem videa "Super" kde jsem nastavil konverzi bez ztrát a po sestříhání to převáděl zpět.


Aleši, Movie Maker jsem zkoušel jako první, ale právě jsem narazil na jeho nekompaktibilitu s formátem MOV. Určitě jsou konvertory, ale opět - viz výše - představa že to nejdříve musím převést ( a třeba budou ztráty na kvalitě ) a pak teprve střihat.................... ne ne, to asi nechci.
Ale díky za tip!!
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 01. lis 2015 22:40 #159855

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

fifac napsal: Já mám velmi dobrou zkušenost s programem Power Director.... Lze dělat s videama psí kusy... Vkládat fotky, přechody, titulky, vlastní zvuky, animace, klíčování.... Už jsem s tím tedy dlouho nic nedělal, ale teď vyšla v chipu plná verze 12. Při ukládání filmů dává PowerDirector na výběr ze standardních formátů AVI, WMV, MPEG a MKV


Tak tohle neznám, zkusím mrknout, kde bych to stáhnul.............
Díky.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 02. lis 2015 00:05 #159856

  • fifac
  • Avatar uživatele fifac
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 323
  • Obdržená poděkování 19
V posledním Chipu vyšla plná verze 12. koukni do trafiky možná budeš mít štěstí.... ;-) Po jednoduché registraci na netu dostaneš zdarma Key pro instalaci...

cituji z textu chipu : Pro použití plné verze programu PowerDirector budete potřebovat sériové číslo. Toto číslo získáte po odeslání e-mailu s libovolným obsahem na adresu chip1509powerdir@chip.cz, odkud vám během okamžiku odpoví automatický systém zprávou, která bude potřebný klíč obsahovat. Během instalace plné verze programu PowerDirector stačí jen potvrdit souhlas s licenčním ujednáním, nic dalšího není třeba nastavovat či měnit. Následně program spusťte, vyberte si režim pracovního prostředí a do aktivačního okna vložte získané sériové číslo.


zaručují bezplatnou registraci minimálně do konce října. Zkus na tu adresu poslat prázdný email ... Já do předmětu vždycky píšu "registrace".

pokud získáš registrační kód tak není problém už instalační data získat... BTW: já je mám na chip DVD ;-)
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW 4Motion Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od fifac.

Líná huba = holé neštěstí, aneb dotazy mimo VW tématiku.. 02. lis 2015 18:17 #159865

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Lado. napsal jsem : " jestli toho nemáš moc, můžeš si to nastřihat u mě " a tak jsem to i myslel. Maximálně Ti ukážu jak na to.
Do té hodiny zpracovávání jedné minuty počítám i prohlídku všech hrubých záznamů, vybírání použitelných klipů, výběr a ilegální stahování hudby atd... Když pak mixuju záznam třeba z pěti kamer, dá to zabrat...
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.137 sekund

Login