Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Obrázek pro tento den.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 20:32 #123227

Souhlas s Dusanhaya. Je to presne jak pise. Kazdej si delame auto hlavne kvuli sobe a je dulezity aby se libilo hlavne svemu majiteli. Ja sam mam dokonce na svym aute na strese spoiler, ktery se mi nikdy nelibil a sam bych si ho nikdy nenamontoval. Bohuzel je tam origo a diky nemu je ve strese par dir. Tak ho tam nakonec kvuli tomu necham...a to i pres to, ze to neni muj salek kavy.Takze treba i tento majitel to takhle uz koupil a naucil se s tim proste zit jako ja se spoilerem na strese.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 20:53 #123230

  • stejsky
  • Avatar uživatele stejsky
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 134
  • Obdržená poděkování 13
Přesně tak je to věc každýho z nás jak vypadaj naše auta souhlasim a podepisuju.
T4 CARAVELLE SYNCRO 2,5 TDI
T4 TRANSPORTER HOCH DACH 2,5 TDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 20:58 #123231

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
...a proc ne!!Me se to treba i libi....Nerikam ze to hned zitra zacnu taky predelavat,ale je to zajimavej napad...Za mne D:_)18
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 21:01 #123232

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
Transporterák - velmi trefně a jednoduše napsáno D:_)18 D:_)18
Já mám třeba barvu,kterou jsem nechtěl,nelíbí se mi,ale na barvu to nejede D:_)23
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 21:23 #123234

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
náhodou zajímavá barvička ;) rozhodně jich určitě po ČR v této barvě lentilek moc nejezdí takže pokud by ho někdo otočil určitě to bude rychlé poznávací znamení pokud by s tím ujížděl a pro majitele je to třeba jeho styl takže proč to hanit, mi máme na kapotě zvířátka a sejra a spousta lidí by si je tam nedala a je nám to u :-AD(A nám se to prostě líbí auto je navíc něčím jiný tak proč né barvou D:_)18
myšanda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 21:37 #123236

Dusanhaya- tak to, ze auto na barvu nejezdi mi rikal uz i muj deda. To je svata pravda a taky je to jedna z poslednich veci co mi na aute pri koupi zajima. Vlastne ani nevim, jakou bych si na novy auto vybral, mit tu moznost. Ale asi nejakou nevsedni, zarivou...tezko rict.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 21:49 #123238

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
1.nevšední
2.zářivá
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 22:09 #123241

Ta nevsedni by me asi nevadila. Dve auta v jednom. Zalezi z jaky strany na to koukas :-)
Jinak taky jedna nevsedni z fb
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 22:17 #123242

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Souhlasím s tím co píšou kluci, každému se líbí něco jiného proč ne.
Na druhou stranu proč nenapsat, že se mi něco nelíbí. A to je pro mě zrovna tenhle případ!! :-k
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 22:26 #123244

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
ano,máš pravdu-
-třeba tohle se mi nelíbí ,ale šlo mi spíš o to vyjádření se ;)
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 22:32 #123245

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
UFO :shock: ?
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 17. čen 2013 23:14 #123247

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Rakovina na čele................. :lol: :lol:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 18. čen 2013 12:31 #123269

  • kawa
  • Avatar uživatele kawa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 710
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 5
Mě se ta 4ka taky docela líbí a pokud to tvořil majitel, je hodně šikovnej D:_)18 Nacpat xenony ze starší A4 (vypadají tak) a dopasovat okolní díly k tomu, to není práce na dopoledne ;) Za mě D:_)10 =D> A je to něčím odlišná T4 která se jentak nevidí, takže se konkrétně na tohle pěkně kouká. Není to tuzer co tam má tisíc polepů tunnnnnink, všude chrom pásky dokola ze všech stran apod.

:drunken:
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm) (ex)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft na full
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 18. čen 2013 13:01 #123271

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Mě se taky líbí a to nejsem příznivcem "zásadního" tuningu, celkem pěkná a čistá práce. Jen světla napastit do patřičných os vozu muselo dat zabrat. Sám jsem se světlama pár hodin bojoval a to jsem dělal jen vnitřky. Za mě má palec nahoru, jen škoda, že neni na pořádných kolech. D:_)19
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 18. čen 2013 18:24 #123286

Ta maska a světla aspoň vypadají pěkně udělaný ... ale poslat to do lakovny když nesedí na sebe nárazník a lemy blatníků je lajdáctví ... D:_)17 kor kdy už to vzalo tolik práce a času ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.143 sekund

Login