Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Obrázek pro tento den.

Obrázek pro tento den. 23. čen 2013 14:42 #123545

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
au
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 23. čen 2013 15:23 #123546

  • yanchi
  • Avatar uživatele yanchi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 2

Maršoun napsal: Zázrak :lol:

VW Transporter T5GP zajel nový rekord v sériových dodávkách na Nürburgringu, nejrychlejší kolo zajel za 09:57! O 11s rychleji, než Ford Transit v roce 2009!


Zaujimave je podla mna to, ze ten transit mal len 136koni, uplna seriovka, ta T5ka bola upravena biTDI s 220konmi. A rozdiel LEN 11s! Na tak dlhej trati, to neni zas az tak vela.
A dovolim si nesuhlat, ze ide pomaly. Ten jazdec v T5 ale aj Sabine, to su ludia co to tam poznaju ako vlastnu dlan, takze tazko by niekto zajazdil tak rychlo, kto to tam poriadne nepozna. Nechcem sa nikoho dotknut samozrejme!
T4 2.5i

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 23. čen 2013 15:56 #123548

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Sabine tam vyrůstala a dělá tam i instruktorku, takže tam zná každej hrb. Však na videu je vidět, jak pojíždí motorkáře. Věřim, že kdyby řídila téčko ona, tak čas téčka je daleko lepší. Zda je 11s moc či málo, těžko říc. I když to je dlouhý okruh, tak každá vteřina je při závodu strašně dlouhá! Ale je fakt, že téčko mělo ve všech směrech výhody, prázdná trať, lepší podvozek výkon. Transit měl jen izolepu a Vipera. :-) Asi řeknu kolegoj, až se tam zas budeme stavovat na čumendu, že odpřáhnu, vyhodím postel a on to může prubnout se 180k T4. :-)
Když může dávat mistra evropy v závodech do vrchu, tak proč by si nemohl dát jedno cvičné 10minutové kolečko! :lol:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 23. čen 2013 18:30 #123556

  • čuchy
  • Avatar uživatele čuchy
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 304
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
No byl jsem s teckem na okruhu jen jednou na hockenheim ringu a je to strejdo zážitek ale nesmí tě za 4 kola předjet o kolo T2 a to mě svítily brzdy a serval sem úplně nové contiky skoro na plátno :D
T2a 1968 ,T5 Multivan highline 128 kw 4-motion-SEIKEL+TDIchip 206ps,489nm-s paní na střeše
A-Team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 23. čen 2013 21:21 #123568

zátiší s vínem :mrgreen:
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 24. čen 2013 17:25 #123601

Dnes jsem dojel moc pekne nalestenou cisternu...radost pohledet OK!
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 24. čen 2013 18:54 #123607

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

čuchy napsal: No byl jsem s teckem na okruhu jen jednou na hockenheim ringu a je to strejdo zážitek ale nesmí tě za 4 kola předjet o kolo T2 a to mě svítily brzdy a serval sem úplně nové contiky skoro na plátno :D

:lol: to věřim, tam to je taky samá "sériovka" :lol:
Já lítal Brněnskej s audinou a na chrchlu. Po několika marných kolech dostat borce na 125dváce a prodřených stupačkách jsem se na to ... a to jsem neměl poserproužek ani na jedné straně. :-k
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 24. čen 2013 19:52 #123610

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
podobnou cisternu jsem nedávno dojel,ale v noci,také radost pohledět D:_)14 :lol:
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 24. čen 2013 19:54 #123612

A jo, vidis, to me nenapadlo. V noci to musi bejt teprve zazitek #-o
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 24. čen 2013 21:34 #123637

Tak tomu říkám soupravička :!: OK!
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 25. čen 2013 19:49 #123701

Videl jsem uz dost ale tohle jeste ne. Dnes si zakaznik dodal vlastni material. Jo a koupeno v nemecku, byl to taky nemec.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 25. čen 2013 20:01 #123703

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Ty jo, kde to vzal?

Odesláno z mého Ascend G300 pomocí Tapatalk 2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 25. čen 2013 20:25 #123705

  • worxe
  • Avatar uživatele worxe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 554
  • Karma: 14
  • Obdržená poděkování 26
Mám Barum kotouče i desky na předku na Fokaloj. byl to holport od ATE. Možná najdu krabici.
???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 25. čen 2013 23:52 #123722

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169

Transportérák napsal: Videl jsem uz dost ale tohle jeste ne. Dnes si zakaznik dodal vlastni material. Jo a koupeno v nemecku, byl to taky nemec.

nechápu, ale asi jo. spojení barum-conti. no slušný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Obrázek pro tento den. 26. čen 2013 11:11 #123736

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Na filcokáru mám taky brzdy od Barumu, balírna jako febi.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.158 sekund

Login