Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 11:21 #12968

to take neni problem jdu to vyzkouset :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 11:22 #12969

ale myslim si ze to bude blbe videt :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 11:24 #12970

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Pokud pojedeš proti autem, tak nápis nepřečteš žádný a pokud se někdo podívá na parkovišti, tak přečte cokoliv.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 11:36 #12972

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
jako Mates....nehledět na to zda to bude čitelné za jízdy..tam jde o to aby se dalo poznat ze slušné vzdálenosti logo...nebo že vůbec něco na tom zrcátku je...
Jinak bych přidal možná ještě něco za slovo CLUB....CLUB.CZ


EDIT:
No..a také opatrně s ohledem na velikost znaku.....písmenek...většina lidí jezdí do myčky,tak aby po pár projetích myčkou nebylo LOGO bez písmenek #-o

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 11:50 #12974

dalsi kluci ;)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 11:53 #12975

  • petan
  • Avatar uživatele petan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 122
  • Obdržená poděkování 0
me osobne je to jedno me se libi vsechny :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 12:28 #12978

petane jsi z usti nad labem ???? ja taky uz jsem te videl na betovence :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 13:01 #12980

jeste jedna moznost byla to takova zkouska tak uvidime jestli se to zalibi :roll:
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od vw R-line.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 13:02 #12981

kdyz tu nebudu tak kdyz tak napiste 775901715 oki cau \:D/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 15:30 #12983

a jinak moje Tcko nikdy nebylo v micce a ani nebude nici se lak :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 15:56 #12984

  • Lu-cas
  • Avatar uživatele Lu-cas
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 265
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
Mohu-li se zapojit do diskuse, volil bych tu variantu kulatý znak s nápisama uvnitř, třetí návrh, to co máš jako mustr na tom zrcátku je zbytečně velké....... :-k
T4 GENERATION black 111kw
T4 2.4D Kombi Long withe-prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 16:36 #12988

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0

vw R-line napsal: jeste jedna moznost byla to takova zkouska tak uvidime jestli se to zalibi :roll:

To nevypadá vůbec špatně je to moc pěkné \:D/ =D>
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 16:49 #12989

lucasi muze to bejt mensi ale vypada to hodne dobre :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 16:55 #12990

  • AlesB
  • Avatar uživatele AlesB
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 131
  • Obdržená poděkování 0
na tom zrcátku to vypadá pěkně,ale já bych to tam mít nemohl :( ,mám tam nalepenej LED-pásek na blinkry.Asi si dám nálepku na př.sklo do dolního levého rohu-co nejblíž k zrcátku

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 26. bře 2009 17:20 #12993

karlosi neni tam moc cislic neboj to cislo plati ted delam na moje Tcko wwwcka:D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.183 sekund

Login