Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 13:17 #110143

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
nejjednodušší bude, jak říkal včera Láďa sjednotit barvu aut :-"

tmavé zrcátko bílá
světlé negativ
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 16:21 #110149

je zvláštní jak rychle to najednou šlo :) možná bych ji ale zmenšil z oněch 9,7 na rovných 9cm. Lépe by se pak na zrcátka vcházela. Ale nemusí to být.
Jinak veřejně tomuto návrhu vyjadřuji plnou podporu.
TenDýmIgnoruj GANG
VW T5 GP, ABT paket

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 17:51 #110152

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
By mě zajímalo kde skončila ta vzorková lepka co kolovala na večírku? :-)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 17:53 #110153

No paráda, to nevipadá vůbec zle D:_)18
TenDýmIgnoruj GANG
VW T5 GP, ABT paket

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 17:57 #110154

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
to je dobrý D:_)18

teď je ale vidět ta D1 D:_)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 18:09 #110156

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
i já jsem pro, samolepka je hodně zajímavá a autorovi patří =D>

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 18:17 #110158

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Jo, také už bych dál nevymýšlel, nebo zase nevymyslíme nic.
Zaplatíme Silvervanovi tučné peníze za licenci a můžeme tisknout. Pokud ta lepka bude reflexní a bude mít stříbrný podklad, černé písmo, bude viditelná na vwšech barvách.
Doufám.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 18:22 #110159

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Ano jak už zaznělo na setkání, reflexní tištěná se bude hodit na cokoliv a hlavně bude držet D:_)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 18:41 #110161

Nemohu si pomoci,ale kdyz je ten silvestr za dvermi...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 18:51 #110163

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
No... Asi bych ji ještě maličko zmenšil na "50-60mm šířka".
Poměr stran zachoval.
Ale proč tištěnou? Stačí fiklá z reflexky? Nebo?
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 20:21 #110167

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Maji strach ze to potrha Mycka . Ale myslim z je to blbost.
Ale jek chces fiknkut tu negativni na svetli auta?


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 21:00 #110170

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Ok, Ondra hned po svádcích vyřezá na plotru pár kousků, polepíme si auta, dáme do placu fotky jak to vypadá na různých autech. Jak na odlišných velikostech zrcátek a barevných odstínech. Podle toho jak dáme hlavy dohromady, tak necháme udělat větší množství na sítotisku.
Pošlete jen do kanceláře info, kdo chce být pokusnej králíček a komu můžeme vzorek poslat. Haf
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 22:18 #110177

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
zastavím se osobně, no problem ... barva zrkadla offroad šedá ...
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 22:37 #110179

taky se dobrovolně přidám na pokus D:_)23
TenDýmIgnoruj GANG
VW T5 GP, ABT paket

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 29. pro 2012 22:55 #110180

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pokud je potřeba T4 hlásím se dobrovolně , zrcátka klasika bez laku OK!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.155 sekund

Login