Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 05. led 2013 15:46 #110711

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Vzadu dobrý, ale na zrcátku je to strašný. Nešla by ta samolepka udělat tvarově, jako zmenšenina zrcátka ?
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 05. led 2013 18:47 #110732

Tak na první dobrou to nevypadalo špatně. Samolepka vypadala nadějně, ale na tom zrcátku to fakt není ono. Minimálně by opravdu chtěla zmenšit. Když nad tím tak dumám, tak by se mi docela zamlouval nápad od ET.Boniface. Co zkusit nalepit tu klubovou nálepku 6x4 cm co je zalitá v pryskyřici?

Jinak se samozřejmě podřídím většině.
VW Transporter T5 1.9 TDI long
Alfa romeo 155 2,5 V6
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo GT1300 junior

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 05. led 2013 21:12 #110750

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Tak tady je MUJ prototyp nalepky....Zatim mam vyrobeno 10 kusu.Ma prumer 8cm a neni problem ji zmensit...
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 05. led 2013 21:15 #110751

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
vypadá moc dobře, a jednu jsem dostal dnes na zkoušku a předvedení OK!
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 05. led 2013 21:25 #110755

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Nejsou to náhodou ty Seikelovy mufiny? :lol:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 05. led 2013 21:26 #110756

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
:rofl: pššššt nebo mi někdo okouše zrcátko :rofl:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 06. led 2013 14:38 #110802

A co nějak takhle? Na tmavá zrcátka stříbrná a na světlá černá. Velikost je 9x6 cm a je to jen vytištěné na papíře. Ale neměl by být problém to dělat v provedení 3D jako je již nabízené 3D logo 15x10 cm. Ale to je na zrcátko velké.

Nekamenujte mě. Je to jen návrh k diskuzi.
VW Transporter T5 1.9 TDI long
Alfa romeo 155 2,5 V6
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo GT1300 junior
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 06. led 2013 16:18 #110809

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
rades155 , podle mého názoru by to bylo hezké, ale za provozu ne moc praštící přes oči. Jen můj názor D:_)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 06. led 2013 16:42 #110813

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231

lada t5 napsal: Tak, já už mám díky kolegovi Silvervanovi nalepeno. Můžete začít na mě mávat.............. D:_)23 D:_)23 D:_)23


Na zrcátku s kulatými rohy to vypadá nějak divně. To ta starší byla hezčí.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 06. led 2013 18:19 #110829

Tak si právě říkám, že se stejně bude koukat, jestli na tom zrcátku něco je než jak to vypadá. Myslím, že na zrcátko se běžně samolepky nedávají. Takže bych dal přednost dobrému vzhledu a nebude mi vadit, když náhodou pozdravím téčkaře, který tam nebude mít klubovku, ale nějakou jinou. Zatím jsem nenarazil na téčko se samolepkou na zrcátku :D
VW Transporter T5 1.9 TDI long
Alfa romeo 155 2,5 V6
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo GT1300 junior

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 06. led 2013 20:20 #110859

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
Abart - ta vypadá dobře,už mám také na co nalepit ;)
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 06. led 2013 20:29 #110860

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Tak si zitra dojed.Chybi mi naka T5 na test.
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 06. led 2013 20:37 #110861

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
Když to půjde,stavím se
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 07. led 2013 19:12 #110934

  • farao
  • Avatar uživatele farao
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 62
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Diky Abartovi jsem vlastníkem zkušební clubové samolepky OK! . Je tedy opravdu parádní D:_)10 .....ještě sice nenalepená bo je venku kaltna a tma.Hned jak to bude možné takto napravím a budu po střední moravě šířit dobré jméno VWclubu D:_)1 samo na předním lévém Jsem fšemi deseti pro Abartovu verzi OK!
T5 kombi 2005 1.9 TDI 77Kw dovoz
BMW 1200GS 2007 dovoz mňam
Peugeot 106 44kw 2001 dovoz nákupní kabelka
Yamaha Aerox 70ccm(letos motor tuning) 97kg/9koní
Trek fuel ex 9.9 karbenátek
Fabia 1,9 sdi kombi 47Kw 2001 od nova zlaté auto

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Samolepka na zrcátko - identifikace klubáka / člena fora 07. led 2013 20:01 #110944

  • technix
  • Avatar uživatele technix
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 414
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 4
Zatím si nechám tu starou, teda jestli můžu... :oops:
VW TRANSPORTER T4 1,9TDi r.v.98 poloplech
VW TRANSPORTER T4 1,9TD r.v.01 celoplech
VW TRANSPORTER T4 2.4D r.v.91 valník

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.138 sekund

Login