Ahoj,chtěl bach se také zůčastnit srazu , ale nemohu nikde najít datum srazu. Jsem novým majitelem T4 rok.1993 1,9TD . Říkají mi Many a rád se poznám i sjinema lidičkama . Bydlím v Habartově u Sokolova.
Multivan 1.9. TD 1993
Téma bylo zamčeno.
2009 - 1. Minisraz Tábor - jak to vlastně začalo...
14. bře 2009 20:06 #12067
Anonymous
Návštěvník
11.4 sobota
Vítej a sleduj téma.
Určitě se dozvíš v kolik a kde je sraz!
Téma bylo zamčeno.
2009 - 1. Minisraz Tábor - jak to vlastně začalo...
14. bře 2009 23:54 #12096
Many napsal: Ahoj,chtěl bach se také zůčastnit srazu , ale nemohu nikde najít datum srazu. Jsem novým majitelem T4 rok.1993 1,9TD . Říkají mi Many a rád se poznám i sjinema lidičkama . Bydlím v Habartově u Sokolova.
Ahoj Many, vítej u nás. Krásně jsi se představil, i napsal odkud pocházíš. To bydliště si ale raději doplň do profilu. . . .