Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
×

Anketa: Pivo jaké značky by si Vaše buňky chuťové přály na STS lemtati?

Gambrinus
9 29%
Svijany
22 71%
Celkový počet hlasujících: 5 ( Miky T, agapornistechnik, Chemik, Petr Šíša, Sindeon VW )
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé

Téma: 2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 17. kvě 2013 15:59 #121261

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Jaňule bude přivezena Pepém. Děkujem všem za ochotu.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 17. kvě 2013 18:52 #121267

Ahoj, snad nám vyjde v sobotu čas a stavili by jsme se podívat na Tlidičky na srau, ale vůůůůbec netušíme, kde hledat :help ....očka si můžeme vykoukat... :shock:
Všechny zdraví M a K.R a P
Šíša+ D:_)2 + D:_)11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 17. kvě 2013 19:52 #121269

Jakpak je tam u Vás doma? Počasí......
T4 2,5 TDi 75kW
OCTA 1,9TDi 81kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 18. kvě 2013 00:59 #121277

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Počasí je zatim myslím velmi dobře, oblačnost se zatím vyhýbá, občas slunko,občas vítr.
To Šíša: musíš koukat lepe, Roztoky, osada Višňová Hájek
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)
Poděkovali: Silničář

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 18. kvě 2013 01:35 #121278

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Seberte tam někdo těm dvoum nachcaninám tj. Trkounoj a Fryťákoj mobily! Maršounek slušně spinká a vwoni ho buděj! D:_)7 :mrgreen: :lol:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 17:43 #121312

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak myšáci jsou v pořádku doma :lol: náš myškobus d:_( šlapal jako hodinky a tudíž tažná tyč zůstala celou cestu pod postelí :rofl:
Organizátorům děkujeme za nádherný víkend s luxusní cestou retrobusem (tuším RTO)
parádní prohlídku lomu s průvodcem a fajným výkladem D:_)18 D:_)18 D:_)18
A také všem co přijeli děkujeme za super víkend .
D:_)13 + D:_)13 + D:_)4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 17:50 #121313

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
beezvwa vwíkend,počasí,pokec,výlet.....děkujeme pořadatelům OK!
http://karlosvw.rajce.idnes.cz/kemp_Vis ... 19.5.2013/

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 18:18 #121318

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
jo a ještě pro Láďu:
jak jsem slíbil tak jsem nalepil hned jak jsem dorazil domů
a zde je důkaz místo slibů D:_)18 D:_)18 D:_)18
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 18:51 #121321

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
super akce uz abych moh bejt na dasli ale to bude kdovi kdy rad vas zase vsechny uvidim

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 19:09 #121322

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
Povedená akcička,která se pořádajícím opravdu vyvedla skvěle,na autobus + lom myslím nezapomene nikdo :) ,nevím zda to měl někdo dál než my,ale stálo to za to.
Příště se připravíme trochu jinak(co se zásob týká),jelikož jsme nepočítali s tolika rozmanitými pochutinami.
Děkujeme všem bez rozdílu věku i pohlaví D:_)23 D:_)23
budeme se těšit na další setkání s vámi a snad i vy s námi :) :)
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od dusanhaya.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 19:10 #121324

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Děkujeme za opět super, úžasnou akci, naplánovanou do posledního detailu, za všechny kamarády, kteří tam přijeli, za občerstvení, nádherný výlet a vůbec za všechno. Bylo to zase to nejlepší, co může ze srazů být.


P.S. Kájo, díky za to, že jsem nenašel žádné kompromitující video D:_)18 .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 19:34 #121327

Taky už jsem doma a v pořádku. Super víkend mezi pohodovýma lidičkama. Paráda.
T4 2,5 TDi 75kW
OCTA 1,9TDi 81kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 20:08 #121329

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Dekujeme vwsem poradatelum a organizatorum za usporadani super srazu.
Radi jsme vas vsechny opet videly
Dekujeme.
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 20:14 #121330

  • Fany
  • Avatar uživatele Fany
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 79
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 4
my take dekujem poradatelum za super akcicku za výlet busem a prohlidku lomu =D> =D> =D> =D> moc se nam libilo a tesime se na dalsi
VW T4 Multivan, 2.5 TDI 75 kw r.v. 1997

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 20:31 #121333

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Poděkovali: Silničář

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.153 sekund

Login