Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
×

Anketa: Pivo jaké značky by si Vaše buňky chuťové přály na STS lemtati?

Gambrinus
9 29%
Svijany
22 71%
Celkový počet hlasujících: 5 ( Miky T, agapornistechnik, Chemik, Petr Šíša, Sindeon VW )
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé

Téma: 2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 20:33 #121334

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Děkujeme všem za výbornou atmosféru. Tento ročník byl fakt super . Kdyby někdo ještě chtěl srazové samolepky tak stačí zaslat SZ . Ještě máme nějaké stříbrné a černé.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Přílohy:
Poděkovali: Silničář

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 20:37 #121335

DEKUJI POŘADATELUM ZA SUPER AKCIČKU JAKO VZDY TO BYLO NA JEDNIČKU =D>
TRANSPORTER T4 MUTANT 99 2,5 TDI´+karavan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 20:57 #121341

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Milí Tlidé, děkuji vwšem, že jste dorazili a nenechali nás tam s tím "žrádlem" samotné. =D>
Jsem moc rád, že vás všechny znám a že mám možnost se s vámi potkávat, protože jste mi opravdu blízcí.
Je to zvláštní, jak se díky našemu foru dokáže vyselektovat tak skvělá a obětavá skupina lidí z celé republiky. Je to opravdu super mít vás za přátele - jen pár detailů jako např. že se mě Martin VW ptá - zatím co jsme na cestě do nemocnice - kdeže mám Kačku, že jí hledá aby jí dal večeři a dal jí spát. Mimochodem - Martine - díky za nezištné poskytnutí Téčka v krizové situaci =D> =D> . Anebo Klárka s Matesem, jak se nás ochotně ujali na snídani když jsem zjistil, že došly koblihy. Nevím, jak se to dozvěděl třeba Multa, který nám ji vzápětí přinesl svou vlastní............ atd atd.
Nemohu vyjmenovat vwše - zdánlivě detaily, které však velmi potěší a zahřejí u srdíčka, ale tedy alespoň takhle vám vwšem díky a díky moc, nesmírně si vás vážím za vaši všímavost a ochotu pomoci. To už totiž začíná být v dnešní době vzácnost.
Samozřejmě mě velmi mrzí, co se stalo Terezce Silvervanové a přeji jí brzké a hladké uzdravení. Přijde mi trochu nespravedlivé a smutné, že toto muselo potkat zrovna Silvervana, kolegu, který pro tento sraz udělal z nás vwšech nejvíc.........
Pevně doufám, že se vám III. STS líbíl opravdu a že slova chvály jsou myšlena upřímně. Pokud ano, je to ta nejlepší odměna pro nás, pořádající.
Zároveň bych na tomto místě velice rád otevřel diskuzi, dokud jsou vaše zážitky ještě čerstvé a živé, co podle vás na našem STS chybělo, nebo co se vám nelíbilo či co byste rádi na sraze příštím, na IV. STS.
Díky za vaše názory či připomínky.

Pár foteček pro oživení vzpomínek je zde http://ladat5.rajce.idnes.cz/2013_III.STS/
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 21:21 #121345

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
pro ty co nejsou na FB fotky zde: http://kasuht4.rajce.idnes.cz/STS_III./
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od kasuh.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 21:22 #121346

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Láďo měli jste to perfektně připravené D:_)18 =D> mi už jsme to tam říkali, ale ještě ti to tedy dáme písemně :D ne vážně jelikož jsme byli na STS poprvé (konečně jsme dojeli) tak jsme vůbec netušili kolik tam máte jídla, pití atd.. takže možná jen pro příště pro ty co jedou poprvé pisnout, co tam všechno bude ;) a abys věděl tak nás neskutečně potěšilo když jsi v pátek v noci volal a ptal se kde jsme myši jedny zatoulaný, jestli je všechno ok.... ;)
myšanda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 21:25 #121348

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

kasuh napsal: pro ty co nejsou na FB fotky zde: http://kasuht4.rajce.idnes.cz/STS_III .

Ten odkaz nechodí, zkus ho upravit, Petře.

Anebo to udělám za Tebe, ajťáku :lol: :lol: :lol: http://kasuht4.rajce.idnes.cz/STS_III./
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 21:45 #121352

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
díky taťko
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 22:06 #121357

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
za mne smekam a tesim se na dalsi sts D:_)18 D:_)12 =D> \:D/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 22:08 #121358

´poličáci též děkují za skvělý výkend Díky vwšem
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 22:14 #121360

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
Super akcička ... STSko patří na špičku pořádaných srazů a ani třetí ročník nezklamal ... škoda Terezčiny nehody, ale smekám nad rychlostí s jakou byla Láďou - co by řidičem - v MartinVW krabici odvezena na operaci ... kam se hrabe Rychlá =D>

Fotky si teprve prohlídnu, doufám za sebe, Matesa a Čuchyho, že tam skutečně nebude nic kompromitující ... a s pozdravem Liguééééére se přátelé těším na další setkání :lol:

P.S. pana Prasáka bych s dovolením oficiálně přejmenoval na pana Jeřábka, bo sice jsem si ho udobřoval koňáčkem, ale ten původní titul se mu asi moc nezamlouval ;)
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 22:21 #121363

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
On se o něm dozvěděl?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 19. kvě 2013 22:44 #121365

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
To nevím na 100% ... ale zaznělo to pod přístřeškem mnohokrát ... bych se spíš divil, kdyby to neslyšel :) ... ale byl v pohodě, dnes před polednem jsem se s ním byl rozloučit osobně se slovy: "pane Jeřábku opět jsem si letos moc pochutnal, tak doufám, že nejpozději za rok zase ...." a byl samý úsměv, takže je to myslím v POHO strejdo D:_)18
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 20. kvě 2013 06:17 #121371

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169

lada t5 napsal: On se o něm dozvěděl?

Se divím že o něm nevěděl #-o
Poděkovali: Silničář

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 20. kvě 2013 07:01 #121373

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Já také všem děkuji za super víkend, dáváme si laťku pořád výš a výš, tak už se těším na přípravy STS IV #-o
Ještě jednou děkuji MartinoviVW za půjčení GPčka, LádíkoviT5 za odvoz a také Kasuhovi za půjčení polštářku D:_)10 Příště bych prosil ještě dodat do sanitky nějakou sestřičku max 20, 90-60-90 :oops:
... snad už žádné příště nebude, máme teď doma dvě D-:(

Tak příště D:_)23
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)
Poděkovali: Silničář

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 20. kvě 2013 08:51 #121376

podle fotek parádní akce... =D>


Čuchy, neviděl jsem na fotkách superba D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.221 sekund

Login