Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
×

Anketa: Pivo jaké značky by si Vaše buňky chuťové přály na STS lemtati?

Gambrinus
9 29%
Svijany
22 71%
Celkový počet hlasujících: 5 ( Miky T, agapornistechnik, Chemik, Petr Šíša, Sindeon VW )
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé

Téma: 2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 14. kvě 2013 08:49 #120963

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
Sem z hostivare tak bych ji mohl vzit mam to skoro po ceste a bude sama je budu mit v aute jen jednu sedacku navic

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 14. kvě 2013 10:06 #120966

Brňáci v kolik chcete vyrazit?Přidám se do karavany. :)
2001-2004:VW Transporter T4 2,5 TDI 96KW r.v.2001

2004-2010:VW Transporter T5 2,5 TDI 96KW r.v.2004

2010-0000:VW Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG 132kW DSG r.v.2010

2010-0000:VW Transporter T4 2,5 TDI 65kW r.v.1999 - dělník

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 14. kvě 2013 10:23 #120967

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

kasuh napsal: Ahoj všichni, chtěl bych se zeptat zda v pátek nepojede někdo kolem Vestce. Potřeboval bych dopravit na STS mou D:_)2 (může odejít z práce kolem čtvrté, páté), případně by se mohla dopravit někam do Prahy třeba na budějovickou (nebo jinam) mezi pátou a šestou.

Předem dík Petr


Mohli by jí vzít i Velkomoraváci, pojedou po obchvatu a jedou těsně kolem Vestce...................... :idea:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 14. kvě 2013 10:35 #120968

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
Klidne ji vezmu nevadi mi to teda estli se nebude bat s cizim do auta staci se ozvat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 09:35 #121024

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
kasuh: někdo ji určitě vezme, neboj ... pokud to do pátku nebude domluvený na pevno, tak si budeme volat VWšechny cesty na STS vedou přes Prahu :lol:

ka_ka_ra_vanu z jižní Moravy naplánujeme zítra ...

napište se v kolik nejdřív můžete kdo vyrazit .. např. od 11:00, nebo až po 14. hod., 16. hod. atd. ať získáme přestavu jestli jsme schopni se poskládat nebo urobíme dvě skupinky ... já bych zrovně ve špičce jet nemusel :-"
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 10:04 #121026

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Nechci tady z toho dělat auto stop, ale situace se má následovně:
Moje princezna nepojede s nikým v autě koho osobně neznám. Proto jsem barakusovi zavolal a s díky odmítl.
Pokud by tedy někdo jel kolem koho osobně znám :rofl: dejte prosím vědět. V případě, že by to neklaplo přijede koktou a na tajemném místě jí zaprkujeme za roh :lol: .

Děkuji, že mi zde trpíte tuto spolujízdu. D:_)10
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 12:00 #121035

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
I kdyby to dopadlo tak, že bude muset vzít koktu, nemusí parkovat za rohem...................... :lol: :lol:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 12:52 #121038

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Jak jde o zenskou tak tu by svezl kazdy :-)
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 14:43 #121050

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Tak koukám, že zájemci o chatičky jsou jen dva. Dle informací z kempu se chatičky začínají zaplňovat, tudíž brzy asi už nebudou.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 19:43 #121069

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
s myšákem budeme moct vyrazit nejdřív v 18 hod. bohužel se neutrhne z hokny :( takže se nějak domluvte a na nás nehleďte nechceme zdržovat ;) pokud by do té doby kasuh slečnu neudal :lol: klidně ji vezmeme ;) pokud by tedy nevadilo, že by jsme ji přivezli v pozdějších hodinách a poněkud chlupatou bo vzádu bude naše barča D:_)4 :D
myšanda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 19:56 #121073

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
ahoj mysaku promin ale nic nejak nestiham zejtra dopoledne zavolam do kanclu a domluvim ty nalepky posles mi kdyztak do sz cislo aby sme se domluvili po telefonu bude to rychlejsi tada jestli este plati tvoje nabidka na vyzvednuti nalepek dekuji za odpoved

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 20:13 #121076

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Na sraz jede i Ondra, tak by ti je mohl vzít, né ?
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 20:26 #121077

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
tak to ja nevedel omlouvam se zejtra tam budu volat tak se nejak domluvime dekuju za info

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 21:25 #121090

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Na úvodní neboli první stránce tohoto vlákna jsem doplnil důležité upozornění - doporučuji si předmětné přečíst a pokusit se dle toho zařídit.

Děkuji za celý přípravný výbor za věnovanou pozornost.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - III. Středočeský T sraz = STS = 17. - 19.5. 15. kvě 2013 22:27 #121111

Tak se taky hlásím, příjezd v sobotu, já + D:_)4
T4 2,5 TDi 75kW
OCTA 1,9TDi 81kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.119 sekund

Login