Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 02. čec 2013 17:48 #124046

kumi\n

Mulťa, zkus to nějak pořešit a udělej z toho termín kobrý, na srazík doraž. D:_)5 D:_)5 D:_)5
Pepan. Nic si z toho nedělejte, my jsme na tom stejně, děláme to poprvé, třikrát to měl pod palcem Petr a tak taky stále dulmáme, :confused: :confused: aby vše bylo OK a všem se u nás na západě líbilo.[/quote

Míro taky se moc těšíme na srázek a až poznáme Váš kraj, Vím že s tím máte nemalý starosti a že se snažíte jak jen to jde ale důležitý je se srazit :grouphug: :drunken: ,dobrej pokec ,sranda a pak je to paráda.

Jen dotaz možná blbej :? kluci nelepíte někdo folie??Potřeboval bych jí na zadní okno nic víc :roll: to jen kdyby měl někdo náladu na tom srazu????

VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 02. čec 2013 17:50 #124047

jakou mas barvu nebo spis cislo ostatnich co mas v aute

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 02. čec 2013 17:51 #124048

mam doma uz jen 5 a 7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 02. čec 2013 20:05 #124059

  • kumi
  • Avatar uživatele kumi Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 506
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 15
Pánové kacab.a, tapeta 23, jasan, že přijeďte. jste vítáni a budem s Vámi všemi počítat =D> =D> dáme :threesome:
t-4 Long předělaný na multivan
T-4 firma spier 3x náprava pracant---- shořel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 02. čec 2013 20:58 #124062

  • frtan
  • Avatar uživatele frtan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 433
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 12
Jede někdo přes Tábor, já odjíždím v pátek okolo 8, bych se mohl zaháknout :mrgreen: :gotnx:
. Nostalgie...... 2,5 TDI 75 KW 2-6 míst podle

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 02. čec 2013 21:49 #124065

Muzem se potkat v plzni ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 02. čec 2013 22:55 #124069

tapeta23 napsal: jakou mas barvu nebo spis cislo ostatnich co mas v aute


ahoj mám SunTec HP 15 - já se v tom nevyznám :roll: ,ale je to bez zrcadlení tmavá černá mám je na celým zadku ale dobrák :axe: mi vysklil zadní sklo a mám to bez folie tak bych jí tam rád měl.
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 03. čec 2013 07:42 #124076

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Nevím zda někdo pojede z "asie", ale poku ano a jel by až na sobotu tak bacha na uzavírky na D1: http://ekonomika.idnes.cz/v-patek-se-zc ... zpravy_mkk
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 03. čec 2013 20:36 #124098

  • frtan
  • Avatar uživatele frtan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 433
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 12

tapeta23 napsal: Muzem se potkat v plzni ;)

:P Předpokladam Prujezd Plzní okolo 9.15, posli cislo sms, zavolam az se budu bližit. ( moje je 604329693). D:_)8
. Nostalgie...... 2,5 TDI 75 KW 2-6 míst podle

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 04. čec 2013 08:08 #124110

Ahoj.

Dorazíme, jedno auto dva dospělí a jedno dítě. Budem spát v autě. Snídani určitě chceme. S nahlášením jsem to trochu prokoučoval, snad není pozdě.
VW T4 2.5 TDI 75kW - 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 04. čec 2013 09:03 #124111

  • kumi
  • Avatar uživatele kumi Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 506
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 15
Není ,vwše zařídíme.
t-4 Long předělaný na multivan
T-4 firma spier 3x náprava pracant---- shořel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 04. čec 2013 12:42 #124114

OK moje je (722446955)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 04. čec 2013 21:04 #124134

Tak sbaleno připraveno akorát D:_)2 je do půlnoci v rachotě :axe: ale snad to trochu dospí v autě Moc se těšíme , zítra snad kolem poledne naviděnou :drunken:
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 04. čec 2013 21:10 #124135

Multiblack ;mam suntek ale jen 5tu nejcernejsi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2013 - Sraz Mariánské Lázně IV. - 5.-7.7. 04. čec 2013 22:49 #124139

tapeta23 napsal: Multiblack ;mam suntek ale jen 5tu nejcernejsi


to znamená hodně tmavou?? budu přes to vidět dozadu???
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.126 sekund

Login