Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
×

Anketa: Co budeme na STS bumbat? Máte možnost hlasovat dvakrát, takže označte jedno alko a jedno nealko.

Svijany
25 28.1%
Svijany + černé (aby bylo možno udělat si řezané)
8 9%
Gambrinus
4 4.5%
Gambrinus + černé (aby bylo možno udělat si řezané)
3 3.4%
Kofola
29 32.6%
Malinovka
20 22.5%
Celkový počet hlasujících: 39 ( kasuh, Pro K117, Kaldabiker, Žluták Michal, hony ) Zobrazit více
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé

Téma: 2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 19. kvě 2014 22:05 #140012

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Bude tam mít i jmenovkyni, která má 11 měsíců.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 19. kvě 2014 22:07 #140014

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1906
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
tak to je pohoda,velkej pytel na plenky hodím na korbu :cheer:
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 19. kvě 2014 22:08 #140015

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
A ta už se asi nemůže dočkat soudě podle toho řevu z jejího pokojiku :sick:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 19. kvě 2014 22:09 #140019

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1906
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
:side: :side: :lol: :lol:
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 20. kvě 2014 07:10 #140040

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Jen ať se vyřve doma :P
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 20. kvě 2014 14:15 #140063

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2840
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 1059

Zezi napsal: Andrejka má 14 měsíců,tak nevím nevím,ale rád Ji vezmu když mi ji žena dá,hlavně ta cesta bude záhul,Ona moc dlouho nevydrží sedět... :dry:


Však máš doku, ne? Na korbu ji postav ohrádku, ať se může po cestě proběhnout. :-D
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 20. kvě 2014 14:44 #140064

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1906
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
:woohoo: :cheer: :cheer: :cheer: 100bodů Ondro
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 20. kvě 2014 19:31 #140083

Tak potvrzuji :) účast na náš první sraz v počtu 2xdospělí , děti : 1x 19měsíců, 1x 4,5 roků, 1x 7 roků a 1x T4.
A chci se zeptat nepojede někdo v pátek od Liberce ????

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 20. kvě 2014 19:41 #140084

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Od Liberce asi pojede Karel (KarlosVW).
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 20. kvě 2014 20:23 #140091

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1906
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
Pánové a dámy,pokud by měl někdo zájem,abych mu na sraz přivezl nějaké plody jižní moravy z révy vinné,jako MadBox,resp.jeho žena,tak je ideální čas napsat ;) nechávám to standardně zase za nákupku,jak bývá dobrým zvykem na srazech. :whistle:

zatím mám v seznamu MadBoxe a Trčka,kterýmu dlužím už půl roku 2L slivky :blush:
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 20. kvě 2014 21:11 #140097

Ahoj,
je možné si zamluvit ještě nějakou volnou chatku nebo apartmánek B) :P ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 20. kvě 2014 21:13 #140098

  • pepah
  • Avatar uživatele pepah
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
hlásím taktéž příjezd 1+2x děti.
VW Transporter

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 20. kvě 2014 21:32 #140100

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

hromíci napsal: Ahoj,
je možné si zamluvit ještě nějakou volnou chatku nebo apartmánek B) :P ?


Obávám se, že apartmánek již nikoli, chatka by ale neměl být problém.
Mám to tedy brát jako závaznou objednávku?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 20. kvě 2014 21:43 #140107

Ano,závazně :-).Jednu chatičku :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - IV. STS - Středočeský Transporter Sraz 23. - 25.5. 21. kvě 2014 07:50 #140122

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
To Zezi: Mno já si bych si dovolil o nějaké to vinné tekuté palivo poprosit - 2 lt. bílé + 2 lt. červené nebo něco okolo :silly: :side: :P

Jede někdo od západu B) ?

Ještě dotaz na pořadatele. nebudeme potřebovat vízum ? Pas mám, ale v cm je to asi tak 110 :unsure: . Dle kolegů je údajně od Rokycan na východ Asie - je to pravda? :woohoo:
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.126 sekund

Login