Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6.

Re:2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 15. čen 2014 21:50 #141166

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Take Dekujeme za prijemne straveny vikend skoda ze jsme museli odjet o den driv. Velike Diky organizatorum a vsem v pozadi za vyber skvele lokality a suprove slozeny program. Dekujeme
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 15. čen 2014 22:02 #141167

  • kumi
  • Avatar uživatele kumi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 505
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 15
Především se chceme rozloučit s těmi s kterými jsme nestačili, než jsme kopli do vrtule. Už jsme po dlouhé cestě doma.
Touto cestou chceme poděkovat organizátorům za pěkně vydaření sraz , protože přijeli jsme ,viděli jsme ,ale zvítězili jste vy !!!
Celá akce (počínaje od prvního nápadu až po samotní konec ) BYLA VÍCE NEŽ ZA JEDNIČKU.
t-4 Long předělaný na multivan
T-4 firma spier 3x náprava pracant---- shořel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 15. čen 2014 22:24 #141169

  • Vlk-2011
  • Avatar uživatele Vlk-2011
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj. Taky se přidám. Super akce v nádherném prostředí. Není co dodat snad jen to že sem velice rád že sem členem super klubu bandy fajn lidiček kteří mají stejný syndrom VW. Ahoj Venca Ústí nad Labem. :) :) :)
VW T4 long 2.5 TDI 75 kw r.v.2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 15. čen 2014 22:50 #141170

Za nás musim také poděkovat, byl to náš první sraz a předčil ve Vwšem naše očekávání. :woohoo:
Skvělá organizace,krásné a klidné místo , výborný program pro malé i velké a ten ohňostroj, to se jen tak nevidí.
Byl to pro nás skvělý a silný zážitek, na který budem dlouho vzpomínat a těšit se na další setkání.
Eště nikdy jsme neviděly tolik Téček a skvělých, přátelských lidí pohromadě.

Díky , Díky všem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 15. čen 2014 22:55 #141171

Ahoj, je těžké psát a neopakovat to co už je zde milionkrát napsáno, ale každopádně to byl fantastický sraz. Chtěl bych poděkovat všem organizátorům, protože vím, jak náročné je zařídit, aby taková velká akce proběhla bezproblémově. Klobouk dolů. Navíc jsem opět poznal nové fajn lidi. ;)
A protože jsem zbaběle utekl hned ráno, chtěl bych pozdravit všechny se kterými jsem se nestihl rozloučit "Ahoj" a zas někdy na viděnou. :)
DAS AUTO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 16. čen 2014 00:44 #141172

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292


Přátelé,
je neděle večer, velmi pozdní čas, a já sedím u počítače, pročítám si vaše reakce, prohlížím fotky. Ač velmi unaven, přesto velmi šťasten vzpomínám na dny uplynulé.
Co se stalo, co máme za sebou? Právě jsme prožili 10., jubilejní Transporter sraz. 10. ročník, 10 let, 10 let setkávání, 10 let přátelství, 10 let lásky k Tvwozům značky VW, 10 let poznávání nových a nových lidiček, které spojuje dohromady nebezpečný EbolaTvir.
Kdo z nás může říct, že byl a zažil vwšech 10 ročníků Transportersrazů? Obývám tuto planetu poměrně dlouhou dobu, poměrně dlouhou dobu jsem i členem Transporterclubu.cz ale nebyl jsem na vwšech srazech, nezažil jsem vwšechny.
Možná by nebylo úplně od věci, aby se zde přihlásili ti, kterým se poštěstilo zúčastnit se opravdu vwšech 10ti ročníků a já jim zde upřímně vyjádřím svůj obdiv a nebudu skrývat ani závist.
Máme tedy 10 let za sebou, mnoho dalších desetiletí před sebou. Máme se na co těšit, protože to, co jsme zažili v uplynulém víkendu nemá, opravdu nemá v dějinách Tclubu obdoby. Bylo to krásné, monstrózní, megalomanské a nezapomenutelné.
Snad jediné, co mě opravdu mrzí je to, že nebylo v silách mých setkat a poklábosit se všemi z vás, které tak rád vídám, na které se těším a kteří jste tak vzdálení mému bydlišti. Omlouvám s tedy všem, které jsem pozapomněl pozdravit, potřást jim rukou nebo se na ně i jen usmát. Musíme to dohnat příště!!
Přijeli jsme domů, vynosili věci z auta a unaveni dosedli do křesel a do sedačky. Mlčeli jsme, plni zážitků, plni vzpomínek, uzavřeni do sebe, se svými myšlenkami vracejícími se k uplynulým dnům, až nás přerušil pláč naší 10ti leté dcery. Znepokojeni jsme se k ní seběhli a na náš dotaz " co ti je, co tě bolí, co tě trápí" nám ta duše čistá dětská, zatím přetvářky neschopná odvětila: "já chci zpátky, já se tam chci vrátit !!!!!!!!!!!!"
Takže - co dodat, co více popisovat, když dítko co obývá naši planetu pouho pouhých 10 let se rozpláče, že skončil tento povedený Transportersraz? Asi nic, že?

Milí Tlidé, bylo mi ctí prožít s vámi tento víkend a přejme si do budoucích srazů a setkání jen jedno - ať jsme i příště minimálně takoví, jací jsme teď, nenechme si ten náš Tclub nikým a ničím zkazit či změnit. Jsme vzácná výjimka mezi jinými cluby, uvědomme si to, važme si toho a ctěme toto. Nenechme si to vzít. Je to totiž naše, a v dnešní době velmi vzácné. Mnozí nám mohou závidět.

Díky vám vwšem za to, že jste, a za to, jací jste.

Pár fotek tak, jak jsem viděl letošní ročník já je zde: ladat5.rajce.idnes.cz/2014_10._Transporter_sraz_foto/

Zde je i pár videí, dokoukejte do konce především videa z ohňostroje, možná se tam uzříte ladat5.rajce.idnes.cz/2014_10._Transporter_sraz_video/

Váš Láďa T5, s rodinou a s Téčkem.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od lada t5.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 16. čen 2014 02:17 #141173

Aj ja dakujem za tych par hodin s paradnymi kudmi. Vzdy pridem iba naotocku ale velmi rad. DIKY :silly:
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 16. čen 2014 07:52 #141175

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
Milí přátelé,dovolte i mě abych poděkoval organizačnímu týmu,za dokonale zorganizovaný sraz,byl náším prvním : ) a pevně doufám že jich bude ještě mnoho,krásné místo,příjemní lidé a spousta dobré zábavy.
Nemám co dodat,jsnad jen,že obdivuji organizátory této akce,muselo to dát hodně práce,naplánovat,zařídit a zrealizovat,něco tak ... fantastického jako byl právě jubilejní 10. transpotrer sraz.
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 16. čen 2014 08:32 #141176

  • worxe
  • Avatar uživatele worxe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 554
  • Karma: 14
  • Obdržená poděkování 26
Moc děkujeme všem z organizačního týmu za nádherný sraz . Jsem rád, že jsem mohl s rodinou dorazit za rodinou ,kterou mám hodně rád. Bylo nám s Vámi moc dobře a už se na Vás moc moc těšíme.
???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 16. čen 2014 09:02 #141177

Byla to fakt paráda moc pěkný víkend organizátoři suprbomba pecka a příští rok už s dodělanou T3, Renolta nechám doma to slibuji. Tento smutný pohled už nechci zažít. :dry: :dry: :dry:
TRANSPORTER T3 zatím 1,9D
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 16. čen 2014 10:23 #141179

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2737
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 166
I my bychom chtěli za obě naše generace téčkařů poděkovat všem organizátorům, kterým se nám nepodařilo poděkovat osobně.
Poděkování patří i spol. Porsche ČR za podporu srazu.
Sraz se povedl, užili si to všichni, hlavně děti za což jsem velmi rád.
Snad si to trochu užila i Terezka Votavová, které všichni držíme palce a přejeme hodně sil.
Užil si to i náš pes, který si vychutnal zejména páteční velkolepý ohromující ohňostroj :)
Snad si to užil i náš Mulťa když měl okolo sebe tolik kámošů.
A nakonec jsem si to užil i já , když jsem mohl zase potkat lidi, které bych rád vídal častěji.
No a málem jsem zapomněl na to nejdůležitější, díky péči ostatních o naši malou Andrejku si to užila na plno i paní Mulťová.
Ještě jednou VWelké díky, budeme se těšit na další setkání, Mulťa & spol.
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 16. čen 2014 13:30 #141180

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 920
Přátelé,

tak i já bych rád přidal pár řádek. Trochu netradičně to bude asi po vzoru Ládi příspěvek o něco delší, než obvykle píšu. Chtěl bych totiž nabídnout pohledy hned dva - jedním okem jako organizátor a jedním okem jako člen clubu a jeden z Vás. ;-)

Jako organizátor jsem nesmírně vděčný za množství pozitivních reakcí od Vás. Neuhýbám ani před kritikou, to zdaleka ne, ale když si zpětně promítnu, jak se letošní sraz rodil, podívám se zpětně na veškeré peripetie, problémy, strasti a porodní bolesti, je to pro nás ta největší odměna. A tím nemyslím jen nás z Transporterclubu. Nesmírně si vážíme podpory, kterou nám letos opět poskytly VW Užitkové vozy - bez nich bychom nemohli nabídnout tolik. A velkou poklonu musím složit pořádající externí agentuře. Bylo tu zmíněno poděkování "těm organizátorům, kteří nebyli vidět"...to jsou právě oni. Pánové a dámy, kteří probdili nejednu noc, aby vše nakonec dospělo k výsledku, který jsme všichni o víkendu viděli. Na letošní sraz jsem odjížděl s poměrně smíšenými pocity. Tři subjekty vzájemně spolupracovaly na organizaci této akce, ale až na místě se mělo ukázat, jestli se všechny vize podaří spojit do jednoho celku. A ono se to povedlo. Zní to asi trochu neskromně, protože vždy je co zlepšit a i tentokrát jsme se zase něčemu přiučili, ale můj primární dojem je takový, že ta několik měsíců plánovaná mozaika se opravdu na místě poskládala. Nakonec bych rád poděkoval lidem, kteří byli k ruce přímo mě. Ať už na místě nebo ještě před srazem. Byly do desítky a desítky hodin práce, kterou odváděli naplno a svědomitě...a za to jim děkuji nejvíce.

A ten druhý pohled? Jsem nadšený, že se nám podařilo připravit akci, která Vás oslovila, bavila a naplno jste si ji užili. Obrovsky mě ale mrzí, že mě moje povinnosti příliš nepustili mezi Vás. Obvykle jsem se mohl jen na pár chvil zastavit a prohodit několik slov při přebíháním od jedné povinnosti k druhé, ale i to vždy stálo za to. Sesbíral jsem si tak střípky skvělé nálady, která panovala všude v kempu. Smích, vtípky, uvolněnost... I já si díky tomu domů odvezl spoustu skvělých vzpomínek, ale přesto je tam pocit, že to nejdůležitější mi tak nějak uniklo. O to víc se ale budu těšit na další setkání s Vámi, kdy povinnosti nebudou takovým břemenem...třeba hned západočeské setkání. Těším se moc!

VWšem díky za účast. Bez Vás by to nešlo a nebylo by to o ničem! V horizontu několika dní připravím fotky a nějaké to zrekapitulování celého jubilejního 10. Transportersrazu. Nyní mám ale jinou práci...a zároveň Vám představuju jedinou fotografii, kterou jsem v souvislosti se srazem zvládnul pořídit. Pokud jste dočetli až sem, tak tedy vítejte do "nové" clubové kanceláře. :-D

Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

Re:2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 16. čen 2014 13:37 #141181

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
HÓÓÓÓÓDNĚ VWelké poděkování organizátorům Tsrazu 2014. Opravdu luxusní srázek! VWelké díky i všem zúčastněným za skvělou atmosféru, která na srazu panovala. ;-)

Pár fotek ze srazu jako vždy zde:
marsounvw.rajce.idnes.cz/

Malý dotázek, čípak bylo to roztomilé dítko v modrém pruhovaném tričku co se vytrvale chodilo ptát zda su ten hledaný Maršoun a jako hledaného mě udalo i kempové ochrance? :woohoo:
Toho smrada rozervu jako hada! :-D

Poděkování i myškám, sranda musí být a vědět co se na moji maličkost chystá, tak... si té strečky vemu víc :-D

VWelké poděkování i kamarádům co bez mrknutí oka pomohli se zakuklením jedné proradné myši. ;-)
Jmenovat nebudu, protože vím z vlastní zkušenosti jak je myš proradná!


Tapatalk: Odesláno z Nokia Lumia 1020 black :woohoo:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 16. čen 2014 14:25 #141183

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3151
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 229
Také bych velice rád poděkoval za naší rodinu všem organizátorům . Byla to super akce ,která zaslouží 1* . Vše bylo v našich očích skvělé a úžasné. Myslím, že Ondra už je rád ,že akce skončila a může si na chvilku vydechnout.
Děkuji Láďovi T5 , že vzal naše dítko v pátek na výlet .
Mulťovi,Klárce,Silvervanovi,Gábině ,LáďoviT5 a Radce za super rodinnou atmosféru.
Ještě jednou díky .
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2014 - 10. Velký Transportersraz - 13.-15.6. 16. čen 2014 15:51 #141184

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 920
Tak poslušně hlásím, že další krok přesunu peněz vybraných pro Terezku je splněn. Právě jsem se vrátil z banky a slečna na pokladně všechny peníze přijala... ;-)

Na transparentní účet Transporterclubu vložena částka 37.138,-

Kolik tedy Terezka dostane?

26.000,- tombola z roku 2013
3.728,- prodej samolepek "Pomáháme dětem" na letošním Transportersrazu
32.410,- tombola z letošního Tranportersrazu
1.000,- dar za Transporterclub

Dohromady jsme tedy pro Terezku vybrali myslím velmi krásnou částku 63.138,-.
Symbolický šek má již doma, nyní je na řadě papírování, aby spolu s rodiči mohla využít už skutečnou částku.

Na tomto místě bych chtěl poděkovat všem, kdo se jakýmkoliv způsobem a jakýmkoliv dílem na této částce podíleli. Je to úžasná věc. Speciálně pak děkujeme Myšandě za nápad se samolepkami. Jejich prodej rozhodně netvoří zandebatelnou částku tam, kde každá dobře investovaná koruna skutečně pomáhá. Samolepky nám zbyly, takže je budeme zájemcům dále nabízet. ;-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: Myšák a Myšanda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.292 sekund

Login