Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Kurz první pomoci - TECC Basic - 25.-26.10.2014

Kurz první pomoci - TECC Basic - 25.-26.10.2014 14. říj 2014 19:04 #145576

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1514
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
Obracím se na Vás - kolegy clubáky - a nabízím Vám možnost účastnit se kurzu TECC Basic v uzavřené skupině účastníků. Nejedná se o akci otevřenou široké veřejnosti ani o běžnou komerční akci. Takže si to dovolím dát do této sekce na TC fóru. Bohužel mi na poslední chvíli odřeklo účast pár účastníků a potřebuji naplnit skupinu aby se akce uskutečnila.

Protože se jedná o užitečný kurz poskytnutí první pomoci, postavený jinak než jste někteří z Vás zažili např. na běžných civilních kurzech první pomoci organizovanými zdravoťáky ze záchranek ...
a protože my Tčkaři hodně jezdíme a pravděpodobnost, že se nachomítneme k nehodě není zanedbatelná ...
a protože vím, že mezí námi clubáky jsou pohodoví jedinci, tak Vám nabízím možnost absolvovat tento kurz s naší skupinou a to i s možností účasti na pokračujícím kurzu TECC Advanced v termínu 15.-16.11.2014 ... který je opět pro uzavřeno skupinu účastníků.

Stručné info k akci:
TECC - Tactical Emergency Casualty Care - poskytnutí neodkladné přednemocniční péče - úroveň BASIC.

TECC vychází z osvědčených postupů a principů vojenského systému TCCC upraveného pro civilní prostředí a je tak více vhodný pro záchranáře - laika v běžném životě. Postup podle osvědčeného algoritmu M.A.R.C.H.(E) za využití pomůcek jako jsou tourniquety a tlakové obvazy, které používají vojáci v reálných podmínkách, a které jsou již dostupné i na civilním trhu v ČR.
Po absolvování tohoto kurzu si každý z nás zřídil svůj IFAK, který má stále po ruce ... více info o TECC, TCCC, IFAK apod. lze bezbolestně vygooglit, takže to tu nebudu zahlcovat informacemi.

Kdo by měl zájem, tak mě prosím kontaktujte přes SZ, nebo kdo má na mě mobil tak i přímo, nebo případně přes WhatsApp skupinu ... ještě doplním, že na kurzu jsou promítány autentické fotky a videa z Afghánistánu, a další záběry tuzemských záchranářů, které nejsou běžně dostupné a které jsou velmi poučné. Kurzu se může účastnit úplný laik i jedinec se zdravotníckým vzděláním. Já osobně už jdu po třetí - chci být přípraven. Učit nás bude jeden z nejpovolanějších - člověk, který na bojových misich jako armádní medik skutečně byl ...

Termín kurzu: víkend 25.-26.10.2014

Místo: Lhenice, Okres Prachatice, Česká republika
Počet účastníků: minimálne 15 - maximálne 25
Cena: 2500 Kč - zahrnuje pronájem učebny, zapůjčení zdravotníckeho materiálu, služby školitele.

Školitel : Jaroslav Duchoň - www.cacm.cz/index.php/contacts

promo článek na webu armády ČR.
www.acr.army.cz/informacni-servis/zpravo...-ze-strakonic-61297/
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Seikel. Důvod: překlep

Re:Kurz první pomoci - TECC Basic - 25.-26.10.2014 15. říj 2014 15:35 #145603

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1514
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
Vzhledem k mnozicim se dotazum jeste doplnim, ze cena 2,5' je zatim nejnizsi jakou jsme na tento kurz vyjednali. Standardni cena je 4'. Chapu, ze v porovnani s dopolednimi kurzy prvni pomoci u Cerveneho krize se to muze zdat drahe, ale bez jakehokoliv snizovani kvalit takovychto kurzu, kterou jsou jiste prinosne a ja jsem jich nekolik take absolvoval, vcetne prvni pomoci malym detem, tak TECC je uplne jiny level ... podle algoritmu MARCHE se pripravuji i CLS pred odjezdem na misi. Takze na otazky typu .... stoji to za to .... odpovidam: ANO, stoji. Jezdim na kurzy TECC opakovane bez ohledu na lokalitu konani.
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.193 sekund

Login