Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 11. dub 2015 13:37 #153790

  • Tondo2
  • Avatar uživatele Tondo2
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj omlouvám se za nepřítomnost ,jak bylo napsáno vlákno jsem četl jen tak trochu.Když jsem ráno objevil červený titulek už jsem to nestíhal .Mrzí mě to, tak snad příště. Ahoj Tondo 2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 11. dub 2015 18:59 #153792

  • davidd
  • Avatar uživatele davidd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 10
Za nasi posadku velky dik organizatorum,bylo to super.Priste se budeme snazit byt lepsi. :) Jeste jednou dik ,David a Kristina
T5 caravelle

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 11. dub 2015 21:18 #153805

  • kubat
  • Avatar uživatele kubat
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 52
  • Obdržená poděkování 2
Zdravím všechny organizátory a účastníky SOS !!! B)
Dnešní den byl super. Trocha stresu, dost špatných odbočení, nervy na dranc ale nakonec jsme to zvládly. :)
Doufám že příští rok bude podobný závod !!!!
Děkuji všem organizátorům za velmi příjemě strávený den! :evil:
kubat1.rajce.idnes.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 11. dub 2015 21:23 #153806

Přátelé a kamarádi, moc děkujeme za tuhle skvělou akci.
Veliké poděkování i uznání patří všem organizátorům za dobře odvedenou práci jenž nás všechny zabavila na pár hodin .
Rádi jsme Vás všechny opět viděli a pokecali.
PS:
Poldo děkujeme za doprovod cestou domů. (jistě chápeš , že jsem musel jet pomalinku bo příjezd se mi nevyplatil a navigátor málem odmítl navigovat ;)
Láďo prosím zanést do kroniky , že myši dojeli a nic se nepokazilo a ani neupadlo :silly: což se často nestává :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 11. dub 2015 21:55 #153811

  • Polda
  • Avatar uživatele Polda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 646
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 29
Ahoj t- bando, jsme doma v pelíšku , napapaní a spokojení. Byla to krásná sobota.
Jenom malý detajl - chybí nam pohár na poličce - nadá se nic dělat příště jedem znovu a pořádně, nenecháme si ten pohár za nejvíc najetch kilometrů ujít. :)
Myšáci - díky za nádhernou pohodouvou jízdu zpět, na D1 jsem tomu musel trochu dát abych vyčistil komín a přeletěl ty schody, jinak jsem pak jel pohodvě (úměrně dešti a kolem plovoucívh vozidel). V Brně jsem si dal cigárko, abych se s váma alespoň trochu rozloučil a věděl že jste myšičky moje v pořádku a pak jsem již uháněl po D2 letišti do pelechu.
Rád sem vás všechny zase viděl a některé a bylo jich více, dnes poprvé. Jako třeba slečna HAFA se svojí dvoječkou a krásnou navigátorkou. PS: si hodně podobná jednomu klubákovi z Brna, ale ten jezdí T5.
Lado, Silvrvane, Vendysi, Mulťo, Ondro, pane Jarov a neposledně neznámí příslušníku VB - byli jste skvělí. Jenom těch pohárů bylo málo a na naši chrabrou družinu se nedostalo. Nikdy nezapomenem.
Teď nevím co jsem chtěl říct.
Tak aspoň díkec.
Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Polda.

Re:1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 11. dub 2015 22:00 #153812

Jsme radi, ze jsme se nikde neztratili ikdyz chvilemi jsme k tomu nemeli daleko. Dobra vec se podarila a zvladli jsme to. Dekujeme za bajecne zazitky a oragnizatorum patri velike diky.
TenDýmIgnoruj GANG
VW T5 GP, ABT paket

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 11. dub 2015 23:15 #153816

  • Zbyňa S
  • Avatar uživatele Zbyňa S
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 125
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 12
Díky všem co pořádali dnešní SOS za zvýšenou hladinu adrenalinu, úsměvy na tváři a pokec. Po zkušenosti v místním motorestu jsme se ve finále vybičovali i ke koštu kančího se šípkovou v místní Hájence a záprtkové Svatojosefské kyselky z místního pramene (mně moc nechutnala, ale Majce jo :sick: ).
Teď co už víme, že na trati nemáme hmatatelně hledat průjezdní body, tak očekáváme další orienťák s lepším výsledkem - už se těšíme na další ročník.

Ještě jednou díky, M+Z B)
T6.1 Multivan Long 2,0 TDI 146 kW 4-motion - mladík
T5 California 2,0 TSI 150 kW 4-motion - princezna
T4 Transporter 2,4 D tak akorát kW - RumBusík (oturben)
T3 Westfalia Joker Syncro 1,6 TD 51 kW - babka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 11. dub 2015 23:20 #153817

Ahojte, taky se přidám s pochvalou :) Velká poklona organizátorům, povedl se jim fakt majstrštich! ;) Byla to naše první akce a moc jsme si jí s Miší užili! Už se těšíme na další. A nejen my, když jsme to doma všechno vyprávěli juniorům, tak ta, co už umí trošku mluvit nešla spát dokud jsme jí neslíbili, že jí příště vezmem s sebou, tak třeba na srazík :) Honza

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 12. dub 2015 00:23 #153820

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Přátelé, kamarádi, clubáci,
Úvodem vám všem chci jménem pořadatelů dnešní akce poděkovat za vaši dnešní účast, skvělou atmosféru, kterou jste sobě i nám vytvořili a v neposlední řadě i za schovívavost vůči nedostatkům v dnešní soutěži, jichž jsme si vědomi.
To, že vám děkujeme za účast, není ani fráze ani klišé, nýbrž čistá upřímnost, neboť kdybyste na naše akce nejezdili, nedělali bychom je. Nebylo by totiž pro koho…………
Přiznám se otevřeně, že se mi velmi hezky čtou vaše reakce, neb jsou veskrze kladně laděné a pozitivní, a to je pro nás ta největší a zároveň jediná odměna.
Myšlenka uspořádat tuto akci vznikla zhruba někdy na konci léta loňského roku jako reakce na tehdy III. ročník Orientačního závodu. Měli jsme vůči těmto akcím určité výhrady, které nás inspirovaly k tomu, abychom se pokusili udělat obdobnou akci podle našeho názoru lépe a hlavně jinak. Pomalu, s velkými časovými prodlevami jsme tuto svou vizi začali dávat do konkrétní podoby, včetně výběru lokace, délky trasy, jejího grafického znázornění atd atd. Vše jsme dělali ve chvílích svého volna, v termínech kdy se nám čtyřem podařilo shodnout se ve volném čase. Vzhledem k tomu, že veškeré práce byly rozloženy do mnoha měsíců, nejsou hodiny strávené přípravou této akce tolik viditelné, ale věřte mi, že kdybychom je spočítali, vyšlo by neuvěřitelné číslo………….
Nejsme profesionálové v tomto oboru, jsme laici, amatéři, kteří musí každičký nápad složitě ověřovat a posuzovat, zda je správný, realizovatelný, či nikoli. K výsledkům se složitě dopracováváme metodou pokus – omyl. Profesionálové by obdobnou akci zvládli zcela nepochybně na vyšší úrovni, ale my jsme chtěli vytvořit něco svého, něco co je z nás, něco co považujeme za zajímavé a vtipné. Což ovšem zákonitě neznamená, že se nám to zadařilo, že se nám podařilo přenést zamýšleného ducha této akce i na vás, účastníky. Přeci jenom jako pořadatelé nahlížíme zřejmě na určité věci z jiného úhlu, než soutěžící.
No, dost už tohoto, máme to za sebou a jsme tomu rádi, neb nikdo z nás neměl klidné spaní v předvečer startu. Měli jsme obavy, zda vás nezklameme, zda to organizačně zvládneme, báli jsme se, aby vše alespoň částečně vyšlo. Nebylo to dokonalé, nebylo to bez chyb a my to víme. Při zpětném pohledu vidíme, kde všude jsme něco nedomysleli, vidíme, co by se dalo udělat lépe, v čem bychom mohli být důslednější, lepší.
Naší prioritou bylo, aby soutěž byla pro všechny maximálně objektivní, spravedlivá, aby nikdo nemohl mít výhodu před druhým. Šlo nám o to, aby výsledek soutěže mohl ovlivnit jediný faktor – a sice vy sami. Proto i při počítání bodů a vyhlašování výsledků jsme pracovali jen s čísly posádek a nikoli s nicky, aby i pro nás bylo napětím, kdo je vítězem.
Vaše reakce zde na foru jsou veskrze pozitivní, ale my bychom rádi slyšeli i kritiku, vaše vyjádření co by mohlo být lepší, co vám na této soutěži chybělo nebo naopak přebývalo.
Dělali jsme takovouto akci prvně, a nejsme rozhodnuti, zda v ní pokračovat i v dalších ročnících. Resumé je totiž na vás – pokud vás soutěž zaujala a opravdu se líbila, uděláme další ročník, někde jinde a tím pádem i trochu jinak. Pokud to opravdu chcete, pomozte nám, pomozte nám tím, že vyslovíte i nějaký kritický názor a nás tím nasměrujete pro příště správnějším směrem…………..
Rozhodnutí nad osudem I. ročníku SOS je tedy na vás, a pokud bude zájem, pokusíme se dnešní den i s jeho atmosféru příští rok opět zopakovat. A třeba budeme právě díky vám a vašim názorům a podnětům lepší…………….

Pokud jste tento příspěvek dokázali bez cizí pomoci dočíst až sem, pak vás obdivuji a vyjadřuji poděkování od všech členů Přípravného výboru za to, že zde vyjádříte zcela otevřeně své názory včetně kritiky.

A nyní na odlehčení atmosféry odkaz na pár fotek: ladat5.rajce.idnes.cz/2015_I._SOS/
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: Armitt

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 12. dub 2015 07:53 #153822

  • Fany
  • Avatar uživatele Fany
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 79
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 4
Bylo to zase super dojely sme a uz se tesime na dalsi orijetak.

A hlavne dekujem vsem organyzatorum za super straveny den
VW T4 Multivan, 2.5 TDI 75 kw r.v. 1997

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 12. dub 2015 13:32 #153841

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 69
A jaké je vlastně pořadí ? Tak nějak jsem nepostřehl kdo vlastně vyhrál - a nebo jsem špatně koukal ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 12. dub 2015 13:38 #153842

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3151
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 229
Jiříku , vyčkej vše bude brzo uveřejněné. Většina z nás byla již včera dost unavená ,protože od pátku jsme toho moc nenaspali .


Jinak bych chtěl poděkovat, všem posádkám 1.Středočeské Orientační Soutěže za účast a doufám , že se všichni bavili stejně dobře jako já.
Několik málo fotek najdete zde : multivant5.rajce.idnes.cz/SOS_2015_-_11.4.2015

Doufám , že se na fotkách najde každý. Snažil jsem se fotit na JZ každou posádku, aby měl každý nějakou památku. Omlouvám se za množství fotek a vím , že některé jsou zbytečné.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 12. dub 2015 18:57 #153849

  • Miloň T5
  • Avatar uživatele Miloň T5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 621
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 31
Zdravím všechny "spoluzávodníky" ;)
i my jsme dorazili do země zaslíbené v pořádku (jen s denním zpožděním), plni krásných dojmů a zážitků z 1.SOS. Užili jsme si závodní pátek (s Poldou a Mar10) a sobotu i pohodovou neděli.
Děkujeme všeckým soupeřům hlavně za to že jsme se nikde nesrazili a za fajn pokec po souboji.
Samozřejmě VELKÉ DÍKY patří určitě i všem pořadatelům (i sponzorovi) a smekám s hlubokým úklonem před jejich výkonem. Musím se velice zamyslet abych si trochu představil co to dá práce něco takového vymyslet, naplánovat a přivést ke zdárnému konci, hodin a hodin práce doma i v terénu.


Ládíku, já to zvládnu sám až do konce a v první řadě ti musím říct zcela upřímě a od srdce. Pokud vůbec uvažuješ že další ročník dělat nebudete tak asi nase.... spoustu klubáku :cheer:
Ale vážně, profík by to asi zvládnul taky, ale to by už nebylo ono, víš co taková ta rodinná pohoda.
A co vytknout našim pořadatelům: Za nás toho moc nebude, snad jen to že je to akce na jeden den (ale pro vás další starosti). To si myslím že je dost škoda, hlavně pro nás co jsme z daleké Moravy. Ale na druhou stanu, strávit celý den v Téčku taky není špatné.
Takže když to sečtu žádnou kritiku nemám....postě a jednoduše kluci Děkujem.



P.S. Myslím si že vyhráli všeci, nýbrž všeci dojeli v pořádku do cíle.
VW T4 Transporter 2,4D 57kw r.96 prodáno
VW T5 Transporter 1,9 TDI 63kw (chip 82kw) r.04
milont4.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 12. dub 2015 19:14 #153851

  • Miloň T5
  • Avatar uživatele Miloň T5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 621
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 31
Jo a moc fotek nemáme, bo bylo moc práce s volantem :cheer:
milont4.rajce.idnes.cz/1.SOS
VW T4 Transporter 2,4D 57kw r.96 prodáno
VW T5 Transporter 1,9 TDI 63kw (chip 82kw) r.04
milont4.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 12. dub 2015 19:33 #153852

  • Mar10
  • Avatar uživatele Mar10
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 727
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 24
Zdarec Ogaři,
tak i my jsme dojeli před třema hodinama dom plouživým krokem. Pro nás to nebyl jen příjemně trávený den, ale přímo víkend - byl super a obohatili jsme si ho o návštěvu dvou hradů při cestě domů.
Co se týče SOS, tak teď hodnotím za jedna a před organizátory smekám i když v půlce závodu bych je zaškrtil :evil: , ale to už vyprchalo a těšíme se na další. A to přesto, že jsem během závodu měl sto chutí vyhodit sou polovičku z auta, protože nestíhala přehrabávat potřebné instrukce na několika listech v rychlosti odpovídající mé jízdě, přesto, že jsem měl cestou podezření, že nám někdo schovává kontrolní body a přesto, že jsme se nemohli oprostit od zkušenností z minulých orienťáků a marně jsme v itineráři hledali všechny křižovatky, kterými jsme projížděli.
Bylo fajn se setkat s ostatníma klubákama a opět se přesvědčit, že jsme vážně dobrá parta. Také děkujem Poldovi a Miloňovi včetně jejich navigátorů za společnost v noci z pátku na sobotu :)
Ještě jednou tedy pochvala organizátorům za to, že do toho vůbec šli, za to, kolik času přípravě věnovali, za to, že nám tím umožnili se znovu setkat, utkat, zahájit sezónu, za to, že vůbec uvažují o dalším závodě, i když v pátek bylo na Láďovi vidět, že toho má plné kecky. Díky a věříme, že další SOS BUDE!!! Petra a Martin
Multivan 2,5 TDI 111 kw 2001
VW T3 245D Pritsche 37kW (50PS)
Renault Megane Combi 1,5 dci 110 ps 2013 - vyměněno
Škoda Octavia Combi III 2.0 TDI 110 kw 4x4 white
Nissan Primera Combi 2,0 TD 90 ps 1999 -prodáno
http://mar010.rajce.idnes.cz
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.427 sekund

Login