Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 12. dub 2015 21:59 #153856

• K4RLOS
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj, taky přespěju trošku do mlýna. Za nás to byla úplně první akce jak klubová, tak orientační. Nikdy na nic nebyl čas až teď. Soutěž byla naprosto perfektní i když kolikrát jsem opravdu byl s nervama mimo a to si myslím, že jsem docela kliďas. Chtělo to chladnou hlavu a taky poslouchat starší dítě, který ranní rozpravu pochopilo líp než já :) . Najeli jsme přesně o dvacet km víc, v jednu chvíli jsme se dokonce ocitli mimo mapu, ale pak se začalo dařit, vrátili jsme se na trasu, menší dítě jsme využili k prozkoumávání předmětů a bylo vše fajn. Ráno jsme se divili časovému limitu, ale zde byla velká prozíravost pořadatelů, takže nám to vyšlo snad na minutu přesně. Kritiku žádnou nemám, opravdu to bylo bez chyby. Možná jen více rozvinout ranní rozpravu (protože hrábě :cheer: )
Třetí místo nás moc potěšilo a už se určitě těšíme na příště.
Díky, díky, díky.....
Poděkovali: lada t5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 12. dub 2015 22:18 #153858

• K4RLOS
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
A taky mnohokrát dík za fotky. Jsem velký fotič, ale tentokrát jsem přijel domů celkem s prázdnou, za celou trasu jsem udělal jen asi 7 fotek, takže jsem fakt rád, že jsme na ostatních fotkách. Jinak to co jsem fotil na parkovišti nepočítám, to nebylo nic akčního...

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 07:46 #153863

• Vit5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 55
I já se přidám s poděkováním,nebylo to úplně dokonalé,já bych to nedokázal udělat ani z poloviny tak dobrě,takže se kritiky nedopustím a jak se říká "po bitvě je každý generál" bych to uzavřel tím že pořadatel nemůže za to,že konkrétně já sem úplně nepochopil hrábě,to bylo asi to nejvíc náročný pro moji posádku která byla po příjezdu domů na odpis,byla to dobře strávená sobota s partou lidí co má stejnou diagnozu a to VW transporter,děkuji že jsem se mohl zúčastnit a děkuji všem ostatním byli jste báječní :)
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 2011 :-)
Poděkovali: lada t5

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 09:23 #153867

• lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 292
Hm, na jednu stranu díky za vaše slova chvály, zahřeje to u srdíčka že se ta vydaná energie vyplatila tím, že vás to bavilo a pobavilo, ale na druhou stranu máme tedy asi před sebou strašáka II. SOS............... :cheer: :cheer:
Ještě bych vám vwšem rád zdůraznil, že pokud bychom my jako organizátoři neměli ve svých řadách Martina Silvervana, nebyli bychom to schopni uspořádat.
Všechny díky a kladná hodnocení tedy tímto přesměrovávám na jeho hlavu..............

Martine, díky za nás pořadatele a díky za účastníky !!!!!

P.S. Dlužím vám vwšem výsledkovou listinu, visí to teď na mě. Během večera (dnešního) by se měla objevit na úvodní stránce tohoto vlákna.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 10:39 #153870

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 854
Já úplně první větou chci poděkovat Silvervanovi, protože jeho znalosti a schopnosti stály v základu celé orientační soutěže. Díky! :-)

Příprava orientační soutěže, kdy se má cca 20 posádek pohybovat v pro ně často neznámém terénu podle instrukcí, které pro ně připraví někdo jiný, je velice náročná. Na čas. Na peníze. Na vlastní schopnosti. A nakonec především na nervovou soustavu. Láďa, Silvervan, Vendys a Mulťa do toho vložili všechno výše uvedené a především kvůli té poslední položce - tedy stresu a nervům - jsem za ně velmi rád, že tu zaznívají veskrze pozitivní reakce. Dojeli všichni. Někteří sice nenašli třeba vše, co měli a mohli, ale dokázali, že dojet lze a všechno to úsilí vložené do plánování trasy nebylo vynaloženo nadarmo a nervy a obavy pořadatelů o posádky po celou dobu soutěže nakonec byly přetaveny v úlevu. Nikomu se nic nestalo, nervy posádek občas pracovaly, ale nakonec všechny zdobil úsměv. Byl to krásný úsměv v příjemném jarním dni. ;-)

Díky za zájem a účast na podobné akci. Vždy je to trochu jiné, než vědět, že na celý víkend budete v pohodlí kempu. Na orienťák každý jede s vědomím, že neví, co se může přihodit. Pro všechny účastníky mám tedy ještě jednou slova díků, bez Vás by to nemělo smysl. ;-)

Určitě se patří zmínit, že zásadní pomocí je také zájem AUTO JAROV na této akci a na spolupráci s Transporterclubem. Výrazně napomohli tomu, že celá akce se mohla uskutečnit. Že jsme mohli udělat opatření navíc, abychom eliminovali riziko problémů na trati na minimum.

Díky také příslušníkovi VB (pán je povoláním skutečně policista) za ten neutuchající úsměv na tváři v průběhu celé jeho služby. Jak mi sám říkal, nečekal, že se s námi bude tak bavit. :-)

No a závěrem je dodám parafrází na jeden zprofanovaný citát, že pevně věřím, že "Transporterclub obchází strašidlo - strašidlo dalšího pokračování SOS." Budeme se těšit... ;-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 11:46 #153874

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 161
Ano min. 95% práce odvedl kolega Silvervan.
Proto bych tedy i Já chtěl poděkovat Silvervanovi a to především za to že jsem se mohl zůčastnit jako pořadatel.
Nebýt jeho a podpory AUTO JAROV nebylo by SOS !
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 13:41 #153880

• mil52
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Mrzí mě ,že jsme nedojeli na akci -mám ale jednu výtku k organizátorům. V zaslaném emailu bylo tel. číslo na které se má volat. Když jsme vyrazili na akci. číslo jsem pro jistotu opsal sebou ,kdyby nastal problém cestou. abych se měl na koho obrátit. Bohužel problém nastal ,tak jsem volal na uvedené číslo ale nikdo ho nebral ani nevolal zpět do dnes. Když jsem jezdil na jiné srazy , tak číslo které se uvádělo bylo dosažitelné i v den srazu kdyby nastal u někoho problém. aby se mu mohlo pomoci a to se kolikrát osvědčilo - to tady bohužel tak nefungovalo!! Omlouvám se za nějakou kritiku ale vypadá to tak ,že když někoho neznáte osobně tak je všem jedno co se stalo a nedorazil na akci na kterou byl přihlášen .
VW Transporter T4 SYNCRO Long vysoký 2,5i 85Kw LPG uloženka
VW Transporter T3 Multivan 2,1i 68kw LPG pro zábavu-prodáno
VW Transporter T3 Skřin 1.6D na renovaci( po renovaci 1.9TD)-prodáno
VW Transporter T3 SYNCRO 1.9 benzín DG-REIMO
VW GOLF 4 1.6 70Kw LPG

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 14:50 #153882

• Armitt
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
moc děkujeme za krásný den. Klůci si to náramě užili, navigovali a řešili úkoly jako draci. S poděkováním přichází také naše Větnamská komunita které se zvedla tržba prodejem zmrzliny.
Armitt
Caravelle 2,5TDI 96kw 4M - Sloník

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 15:17 #153886

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 161
mil52:
domnívám se že to bylo myšleno tak že pokud nebude něco někomu jasné k zaslanému návodu, aby volal a bude mu vysvětleno co neví. Pochopitelně v nějakém rozumném čase před konáním akce.
Nevím kdy jsi vyrážel nebo volal. Ale pokud to bylo v pátek večer nebo v sobotu ráno byl to samozřejmě problém protože se organizátoři věnovaly přípravám, které byly dost náročné.
A pokud jsi měl poruchu stejně by ti nikdo z organizátorů nemohl jet na pomoc. Přípravy probíhaly od cca 5,00 ráno a od osmi hodin myslím že už nezvedal telefon nikdo nikomu.
Pokud jsi měl nějaký zásadní problém mohl si zkusit kontaktovat asistenta clubové kanceláře.

I toto je ale poučení pro budoucí akce, chce to prostě člověka navíc.
Kolega Silvervan bude potřebovat asistenta/ku. Prostě toho na něj bylo moc.
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

Naposledy změněno: od mulťa.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 15:18 #153887

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu

mil52 napsal: Mrzí mě ,že jsme nedojeli na akci -mám ale jednu výtku k organizátorům. V zaslaném emailu bylo tel. číslo na které se má volat. Když jsme vyrazili na akci. číslo jsem pro jistotu opsal sebou ,kdyby nastal problém cestou. abych se měl na koho obrátit. Bohužel problém nastal ,tak jsem volal na uvedené číslo ale nikdo ho nebral ani nevolal zpět do dnes. Když jsem jezdil na jiné srazy , tak číslo které se uvádělo bylo dosažitelné i v den srazu kdyby nastal u někoho problém. aby se mu mohlo pomoci a to se kolikrát osvědčilo - to tady bohužel tak nefungovalo!! Omlouvám se za nějakou kritiku ale vypadá to tak ,že když někoho neznáte osobně tak je všem jedno co se stalo a nedorazil na akci na kterou byl přihlášen .

Ahoj, tak konečně také nějaký kritický názor a to je dobře, neboť ne všechno a všichni jsme dokonalí..............
Rozumím ti, také nemám rád když se někomu nebo někam nejsem schopen dovolat...................
Jenže - vyráželi jsme v onu sobotu z domovů tak, abychom se sešli na místě pořádání SOS na 06.30 ráno a mohli vyrazit na trať připravit, rozměřit a vyzkoušet jízdu zručnosti, rozvést a upevnit po trati cedule s kontrolními písmeny a další věci. Po té již začali najíždět první clubáci, pak přišla na řadu rozprava, dotazy a jejich zodpovídání, příprava startu apod apod, nebudu zde vyjmenovávat všechno, co jsme museli udělat ještě před tím než na trať vyjela první posádka.
Zkrátka a dobře, na telefonování nebyl vůbec čas. Stojíš před otázkou, zda se věnovat telefonování nebo 42 lidem, před kterými stojíš a oni čekají, co jim povíš k soutěži. Máš telefonovat, nebo odpovídat na dotazy přítomných?
Máš pravdu, dovolat se asi nešlo, hlavně proto že telefon byl na Silvervana, hlavního Maršála soutěže. Příště uvedeme více telefonů, aby byla lepší možnost se dovolat.

A propos - co jsi vlastně potřeboval? Nešlo zavolat někomu jinému?
Hyundai Getz

Naposledy změněno: od lada t5.

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 15:24 #153889

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 854
Ještě jeden dovětek k tomu volání. V místě, kde byl Silvervan skoro celý den byl opravdu mizerný signál. Já sám jsem byl na startu povětšinou nedostupný. Napoprvé mu nedorazila ani SMS, kterou jsem mu posílal, když seděl metr vedle mě...

Láďo, jestli jsem to dobře pochopil, tak Mil52 nás chtěl informovat, že nedorazí, ať případně nemáme obavy co se děje. Je fakt, že v tom shonu jsme něco takového vlastně ani nestihli pořádně řešit, protože lidé nedorazí docela často...a jen málokdo dá o sobě vědět.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 15:27 #153890

• silvervan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 41
Asi bych měl reagovat já, byl to totiž můj telefon.
Takže, telefon v mailu byl především proto, kdyby bylo potřeba něco osobně vysvětlit k zaslaným propozicím.
Volal si v cca 9:00 a to už jsem měl úplně jiné starosti s přípravou, rozpravou atd. To že jsem to nevzal nebylo opravdu tím, že to bylo pro mě neznámé číslo, mimochodem mám v telefonu čísla na 85 clubáků, všechny, které jsou nějak veřejně dostupné, to tvoje jsem bohužel neměl. Měl si i možnost volat na telefon Ondrovi, jinému clubákovi, napsat SMS, atd...
Promiň, jestli se tě to nějak dotklo, ale stejně bychom ti asi hodinu před startem nijak nedokázali pomoci, jenom by jsme věděli, že jsi v pořádku a že se ti nic nestalo.
Silvervan
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 15:35 #153893

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
Ano, to je další věc, to jsem si neuvědomil. V místě startu jsem neměl problém se signálem, mám Vodafone. Ale kolega Silvervan s O2 měl opravdu velice mizerný signál..............
Pokud jsi volal kvůli tomu, že nedorazíš, je to od tebe velice milé, protože některé posádky nedorazily a ani nevolaly. V podstatě ani nemusely, protože kdo dorazil, tak tam prostě byl a kdo nedorazil - jeho věc.
Ale kupříkladu moje matka by z tebe měla velikou radost, protože mi také vždy vyčítá že jsem měl alespoň zavolat, že nepřijedu nebo že mám zpoždění, já měla o tebe takovou starost...................... ;) ;)
Ta by tě měla ráda. :cheer: :cheer:
Hyundai Getz

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 15:39 #153894

• silvervan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 41
Ondra říkal, že si seděl v autě a spolujezdci pobíhali s metrem kolem památníku s nanuky v ruce :woohoo:

Armitt napsal: Ahoj,
moc děkujeme za krásný den. Klůci si to náramě užili, navigovali a řešili úkoly jako draci. S poděkováním přichází také naše Větnamská komunita které se zvedla tržba prodejem zmrzliny.
Armitt

T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

1. SOS - Středočeská Orientační Soutěž 11.4.2015 13. dub 2015 15:41 #153895

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu

Armitt napsal: Ahoj,
Armitt

Tobě patří můj obdiv, protože jsi dorazil bez přípravy, sám se svými kluky. Soutěž jste dali naprosto parádně, kluci byli skvělí, snaživí, klobouk dolů.
Máš prima potomky, pozdravuj je od nás a vyřiď jim, že spoustu věcí zvládli lépe než někteří dospělí.............
Hyundai Getz

Poděkovali: Armitt

Naposledy změněno: od lada t5.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.244 sekund

Login