Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 14. čen 2016 22:29 #168081

• ibik
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Ahoj přátelé, kamarádi. Za prvé chci popřát malé Klaudince, ať se uzdraví a je brzo doma. Za druhé chci poděkovat za poděkování. Ale necítím se, že bych nějak pomohl. A za třetí chci poděkovat všem organizátorům za skvělé připravený sraz (nemusí být honosné rauty, stačí, když prožijeme čas ze senzačními lidičkami). Pa Lucinka, Jana, Aisha a Já :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 14. čen 2016 22:29 #168082

• Max
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Ahoj.Také bych chtěl poděkovat Wšem kteří se podíleli na zajištění srazu.A všem účastníkům.
Bylo to super.Pozdrav pro Karlose Max.Čus.
Poděkovali: Sindeon VW

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 00:28 #168084

• Freny
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Tímto bych chtěl také poděkovat všem za superparádní víkend! Tolik krabiček sem pohromadě neviděl a ta cesta z Mostu za to stála s veškerou parádou B) těším se na další setkání ;)
Přílohy:
Poděkovali: Sindeon VW

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 07:23 #168087

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
Kluci moc děkujeme za přání naší malé a starost . Moc si toho vážím !
Včera po obědě byla propuštěna do domácího ošetřování,bude to trochu běh na delší tratˇ,ale už začíná zlobit,tak je jí lépe. Nakonec je z toho nějaká bakterie vyskytujíc se pouze v kuřecím mase,které neprošlo dostatečnou tepelnou úpravou.
Dobré to ještě nějakou dobu nebude,ale z nejhoršího je "venku".
Ještě jednou děkuji za starost kluci ! :)
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: ABART, Bazarník, WIK

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 09:29 #168091

• Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
  • Administrator
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 722
Přátelé,

měl jsem teď dva dny volna, účastníci srazu asi pochopí proč. ;-) Pustil jsem všechno z hlavy a o to víc jsem dnes překvapený tím počtem pozitivních komentářů ke srazu. Moc příjemně překvapený. Děkuji vwšem!!!

Nebyla to jednoduchá akce, ale to nebyl žádný z předchozích a nebude ani žádný z následujících srazů. Pokaždé to je ale trochu jiné. Letos jsem byl (příjemně) zaskočen Vaším zájmem o sraz a v duchu jsem si gratuloval, že jsem zvolil nakonec kemp takto velký. Přesto jsem do poslední chvíle trnul, abyste se vešli. Ta čísla mě nepřestávají udivovat. Hlavně ta spanilka... Stál jsem u startu a lehce se dusil všemi těmi dieslovými spalinami, ale stálo to za to. A ty fotky, kdy stojíte v řadě na cestě mezi poli. Neskutečné. Klobouk dolů před Vámi, před Vaším nadšením do srazu, do aut a do přátel! Před Vašimi úsměvy a slovy podpory.

Vždycky bych si přál udělat něco lépe a vždycky vím co, ale věřím, že Vás se to dotkne co nejméně. Teď pár měsíců budeme na sraz jen vzpomínat a pak se zase vrhneme do jednání, domlouvání, plánování, těšení se, příprav, realizace a obrovského napětí, nervozity a snad nakonec i spokojenosti.

Letos ten pocit spokojenosti mám, protože Vy jste byli opravdu skvělí. Těch momentů tam bylo tolik... Když zjistíte, že je někde večer v kempu zdravotní problém a lidé okolo automaticky nabízejí pomoc, běží stovky metrů vstříc sanitce, aby vše proběhlo co nejrychleji. Když ještě později vyhlásíte, že se v kempu postrádá ztracené dítko a najednou je kolem Vás deset, patnáct lidí odhodlaných jít hledat. Teď, okamžitě. Když už toho máte při nedělním ránu opravdu plné nohy i ruce a přijde pár usměvavých lidí a říkají, pojďme, pomůžeme Vám to sbalit. "Chceš s něčím pomoci?" To byla jedna z nejčastějších vět, kterou jsem v průběhu víkendu slýchal. A třeba i od úplných nováčků na srazu. Ještě jednou díky moc!

Už to tu někdo zmínil, ale je potřeba to napsat znovu a jmenovitě. Je tu banda lidí, bez kterých by byl sraz jedna vweliká katastrofa. Už jeho přípravy ještě v Brně. To finální balení aut, přípravy samolepek, tisk programů, řezaní polepů...a mnoho dalšího. Na srazu pak od rána do večera stojí na bráně, na stáncích, připravují zázemí. Staví ho, bourají, upravují. Přenášejí a přinášejí. Starají se o Vás. Petr s Kateřinou jako úplní nováčci a Lucka, Karel, Bára, Káťa a Ivwuš jako ostřílená parta. Je na ně maximální spoleh a já bych bez nich byl na srazu jako bez rukou. Díky moc Vám všem!

Poděkování náleží samozřejmě i Volkswagen Užitkové vozy. Náš nejbližší partner si opět vyhradil čas a materiální i finanční podporu, aby náš sraz obohatil. Díky za jízdy skvělými auty, díky za fotokoutek, díky za spoustu dalších věcí, s nimiž jste nám pomohli! Díky, že jste tam přijeli.

Poděkování míří i do Campu Morava. Starali se o nás příkladně, byla s nimi perfektní domluva. Zařídili vše, co měli a vždy přesně. Nemuseli jsme nikoho nahánět, vždy byl někdo po ruce. Upozornit musím na uklízečky sociálního zařízení, které po kempu kroužily snad celý den. Mrzí mě trable s jídlem - nejen s čekacími dobami, ale především s těmi zdravotními komplikacemi. Věřím ale, že se z toho v kempu poučí a přijmou příslušná opatření, že Vás to neodradí od další návštěvy, protože kemp za to myslím opravdu stojí.

Postupně přidám první fotky a podívám se na finální počty účastníků a vše Vám uveřejníme na webu.
Těšíme se na příští ročník - jak už bylo řečeno - Šťastnou Třináctku! ;-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 10:09 #168093

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 141
Sraz byl pecka ! Ostatně jako vždy.
Díky vwšem.

Jen v tom rozsáhlém výčtu postrádám Hafa(u), třeba jsem se přehlédl. Tím že jsem je měl tentokrát poměrně blízko na dohled od našeho zázemí jsem si nemohl nevšimnout kolik úsilí a času organizaci srazu i se ženou věnují.
Proto se domnívám že poděkování patří i jim.
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M
Poděkovali: worxe, WIK, Rebelant

Naposledy změněno: od mulťa.

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 10:31 #168096

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Je to tak a tímto se omlouvám. Patří a veliké! Byl vždycky tehdy a tam, kde jsem potřeboval, aby byl a hodně a hodně pomohl a Hanka také. Ale u toho poděkování vždycky na někoho zapomenout musíš, no. ;-)
Clubový asistent

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 11:22 #168099

• Rebelant
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 109

mulťa napsal: Sraz byl pecka ! Ostatně jako vždy.
Díky vwšem.

Jen v tom rozsáhlém výčtu postrádám Hafa(u), třeba jsem se přehlédl. Tím že jsem je měl tentokrát poměrně blízko na dohled od našeho zázemí jsem si nemohl nevšimnout kolik úsilí a času organizaci srazu i se ženou věnují.
Proto se domnívám že poděkování patří i jim.

Přidávám se k děkovačce směrem k Tomášovi (a pomocným tlapkám dětí a žen) - byl vwšude a pomáhal kde se dalo (i naší malé). Jak psal Ondra, fakt bezvwa banda nakažená T bacilem a díky tomu mám i já inspiraci a chuť pořádat jeden ze srazů. Lidičkovwé, takhle dál
Ride to live, live to ride
VW T4 1,9 TD 2001 - bohužel, už neaktivní :(
aktivní: VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
IMV 1000 r.v. 1964
Honda CBR 1000f
a další :-o
Poděkovali: mulťa

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 11:38 #168100

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Dávám první ochutnávku fotek od našeho fotografa. Má toho spoustu, ale tradičně se bude ještě nějaký ten den věnovat úpravám. Tak alespoň něco málinko na ochutnání. Jen ze spanilky prý je toho hodně a pak ještě o dost víc. :-)

Clubový asistent

Poděkovali: WIK

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 11:40 #168101

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
A ještě kousíček se vejde...

Clubový asistent

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 11:44 #168102

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Zbytek, až bude k dispozici, dám normálně do fotogalerie...
Ještě si dovolím upozornit, že VW Užitkové už umístily fotky z fotokoutku na svůj facebookový profil. Najdete sdíleno také u nás.

Clubový asistent

Přílohy:

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 12:50 #168103

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 192
Děkujeme celému Transporter clubu za úžasný prodloužený víkend. Bylo to super. Program byl naprosto úchvatný a celá naše rodinka si ho 100% užila. Už se tešíme na další ročník .
Klaudince přejeme rychlé uzdravení .

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 14:01 #168107

• Bazarník
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 14
Ten kdo Vás fotí ...

FB: Karate Blansko - sportovní tým
Přílohy:
Poděkovali: WIK

Naposledy změněno: od Bazarník.

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 15:25 #168119

• silvervan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 33
SUPER, SUPER, SUPER
Díky Ondro, Tomáši ................................... za celou naši posádku silVerWanu

Jen těch 5dnů strávených v Mohelnici bylo nějak málo :woohoo:
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

2016 - 12. Transportersraz 10.-12. června - přihlášení 15. čen 2016 22:02 #168147

• Dafino
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Dovolím si poděkovat za celou VW T skvadru Broumovského výběžku za uspořádání super srazu. Díky všem co měli s organizací co dočinění.
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1 T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ ( Dříč Umřel
Přílohy:

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.861 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/