Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10

15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 02. zář 2016 13:08 #170068

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Damy a panove domolujeme si Vas pozvat na 15. Podzimni sraz Jihoceskeho T-clubu z.s.

Termin 30.9 - 2.10 2016 s moznosti uz od 29 ci 28 teho.

Jelikoz podzimni sraz je komornejsi tak zadne tema v planu nebude.
Za to bude v planu na sobotu kotlikovy gulas ktery se bude podavat v dobe obeda.
Bude k dispozici i rychlovky (smazak hranolky bramboraky atd)
Samozdrejmne bude i pivo a limo.
Limonada bude pro vsechny zdarma jako kompenzace za sraz jarni kde doslo k par nedostatkum ktere snad stale cleny neovlivni od prizne.

Misto konani bude opet v Atc Karvanky kde posilili napajeni a je prislibena bezchybnost elektricke pripojky.
Pokud dojde k problemu ci nedostatku tak je to posledni sraz v teto lokalite a na jaro budeme hledat jinde.

Program:
Ctvrtek:
11:00 - prijezd prvnich ucastniku

Patek:
14:00 - prijezd dalsich ucastniku, hledani mist a zasuvek
18:00 - 19:00 - tvoriva dilna pro deti
18:00 - 20:00 - hladovy vwokno
20:00 - volna zabava, seznamovani, vymena nazoru a zkusenosti
21:00 - Country hudba z eteru

Sobota:
10:00 - ranni budicek
10:30 - priprava gulase na obed
11:30 - 12:00 - vydej gulase
12:00 - 13:30 - hladovy vwokno
13:30 - 15:30 - souteze pro dospele
15:00 - 16:00 - souteze pro deti
17:00 - 18:00 - vyhlaseni vysledku
18:00 - 20:00 - opekani spekacku
19:00 - 21:30 - hladovy vwokno
V cca 20:00- bojovka pro deti
21:00 - vwohnostroj
21:10 - volna zabava s hudbou, vymena promili, degustace od kolegu, vymena nazoru, rad.
Moznost ohne a bekani


Cenik vstupu
Patek-Sobota. 420kc
Patek-Nedele. 600kc
Streda-Nedele 900kc
Ctvrtek-Nedele 800kc

V cene vstupu je zahrnuto:
-vjezdne
-poplatek obci
-tepla i studena voda
-elektricka pripojka
-sobotni gulas na obed
-tocena limonada (pa+so)
-pro soutezici 2ks spekacku na sobotni opekani
-welcomdrink
-srazova nalepka
-program


Za cely tym
Jihoceskeho T-clubu z.s.
se na Vas tesime v ATC Karvanky
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Poděkovali: dusanhaya, Tonda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Trcek.

15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 02. zář 2016 21:34 #170072

Uz se tesime a prosim o el. pripojku. Pocet osob jeste upresnim... Diky
VW T5 2,5TDi 96KW 6mist




kdyby nekdy, nekdo neco tak GSM:608460737
VAG,CO-cko a ruznej vercajk mam...
Poděkovali: Trcek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 04. zář 2016 09:59 #170095

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1906
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
Letos taky dorazím a snad vyjde i nějaké burčák
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: Trcek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 04. zář 2016 10:05 #170096

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1906
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
Žena už hubuje, ale to Ji letos moc nepomůže
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 04. zář 2016 12:31 #170098

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
Tož Také Tedy Testneme Ten Trčkov,Tak Tři Tlidi :cheer:
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: Trcek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 05. zář 2016 05:35 #170121

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Burcak klidne vem at je co pit :-)

Odesláno z Mé databanky S4 Galaxy pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 05. zář 2016 05:50 #170123

  • Dolly
  • Avatar uživatele Dolly
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 378
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 14
Jedu :)
VW T4 75Kw 2003 Long
Skoda Octavia 1,9 TDI 81Kw 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 05. zář 2016 08:39 #170127

  • Pelda
  • Avatar uživatele Pelda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 314
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Kubo burcak veme zase Eda :P
Multivan 2,5 TDI 75KW + chipPRODÁNO
Multivan GENERATION 2,5 TDI 111kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 06. zář 2016 11:20 #170156

  • worxe
  • Avatar uživatele worxe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 554
  • Karma: 14
  • Obdržená poděkování 26
jedu a Románka snad dokopu...
???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 06. zář 2016 14:43 #170165

  • Wessy
  • Avatar uživatele Wessy
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 169
  • Obdržená poděkování 13
Volno bude... Tak se také hlásím v sestavě: Já, má drahá polovička a T3...
VW T3 1.7D 42kW, r.v. 1988

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 07. zář 2016 08:47 #170181

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Romankovi musim zavolat

Odesláno z Mé databanky S4 Galaxy pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 08. zář 2016 11:16 #170220

  • friťák
  • Avatar uživatele friťák
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 209
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
taky dorazime takze 2+1 + el připojka nutna,
T4 MULTIVAN 2.5 TDI 111KW,T2 1,8 51KW V REKONSTRUKCI http://sajmone4.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: Trcek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 08. zář 2016 20:17 #170231

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Elektrika bude o to se postaram

Odesláno z Mé databanky S4 Galaxy pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 08. zář 2016 20:53 #170232

  • kobližek
  • Avatar uživatele kobližek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 365
  • Karma: -5
  • Obdržená poděkování 7
Toho jsem se bal.... B)
California EXCLUSIVE
EXSilvervan T5 multivan
Caravelle 91 SYNCRO prodáno ZX6R 00 Nubira00 lpg Mrtvolka na vrakáči

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:15. Podzimni Jihocesky T-club sraz 30.9-2.10 08. zář 2016 20:59 #170233

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169

Trcek napsal: Elektrika bude o to se postaram

Odesláno z Mé databanky S4 Galaxy pomocí Tapatalk

Si dáváš tezke úkoly :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.251 sekund

Login