Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 14. kvě 2017 22:35 #176712

• Jouda
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3

Michal Tomeš napsal: Na STK Polepy jen s atestem. Jinak musí dolů. Bohužel.

byl jsem na STK loni na podzim, a s polepem zadního okna (klubová samolepa - viz fotka s nalepením polepu o chlup výše) nebyl žádný problém.
VW T5 2006 1.9 TDi 77 kW
Peugeot 405 break 1.9 td

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 15. kvě 2017 07:51 #176718

• Tonda
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
Aha, napřed veliká kampaň ať je nás co nejvíc a pak omezený počet. Takže letos máme smolíka. Tak si to tam všichni užijte i za nás. Těšíme se na Brdy. Vildo hlásíme se dopředu.
Tonda a Jana
T4 a T5
tondavwjana.rajce.idnes.cz/

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 15. kvě 2017 12:41 #176727

• Rebelant
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 110
Toníku, budeme se na vás těšit, snad i paní už budeš mít fit, držíme palce.
Ride to live, live to ride
VW T4 1,9 TD 2001 - bohužel, už neaktivní :(
aktivní: VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
IMV 1000 r.v. 1964
Honda CBR 1000f
a další :-o

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 15. kvě 2017 20:50 #176736

Aha, napřed veliká kampaň ať je nás co nejvíc a pak omezený počet. Takže letos máme smolíka. Tak si to tam všichni užijte i za nás. Těšíme se na Brdy. Vildo hlásíme se dopředu.

Vážení páni organizátoři.
Asi mě nebudete mít rádi,ale jsem tady od začátku Transporterclubu.
Vždycky se na hlavní sraz snažilo dorazit co nejvíc členů.Zvaly se i známí,kteří měli o téčka zájem a chtěli vidět tu atmosféru srazu.Nebylo vyjímkou,že se rozebralo a složilo téčko za sraz,nebo udělala poloviční generálka.
Do 10 srazu na Šiklově Mlýně už začal mluvit kšeft. Klubáci v pátek s rautem,ostatní až v sobotu.Dobrá,nechá se to pochopit. Import nechtěl živit darmožrouty,kteří jezdí s Transportéry a do jejich kasičky jim pár kaček za díly pustí.
11 a12 sraz bylo čím dál víc vidět,že import přispívá na sraz,ale zároveň si začíná diktovat podmínky,kdo bude a kdy bude na srazu.
No a je tu 13 sraz a pravděpodobně poslední.Omezená účast na 170 aut,když je členů cca 1300 je mírně řečeno nehoráznost.
Vypadá to,že nastal čas,toto sdružení opustit,tak jak to udělalo spousta zakládajících členů. A ze srazu třeba v Brdech udělat velký sraz všech,kteří mají o téčka zájem a baví je to.
Hafe i Ondro promiňte,ale fakt mě tenhle přístup sere. Původní dobrá myšlenka je pryč.
Poděkovali: Tonda, Boner

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 15. kvě 2017 21:30 #176739

• Tonda
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
Děkuji
Tonda a Jana
T4 a T5
tondavwjana.rajce.idnes.cz/

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 15. kvě 2017 23:37 #176741

• Zezi
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 119
bohužel ]mi to nedá jen tak přejít...........tohle napíše někdo,kdo je tu od začátku transporterclubu a má na foru za tu dobu 65 příspěvků..........na menším srazu ho vidět není(pardon, vlastně loňská zabíjačka) takže určitě musí být nasranej,když je tady s lidma léta v "kontaktu" že nemůže dojet na sraz

- všimnul si někdo,kolik je tu letos přihlášených lidí a má za šest let 4 příspěvky....... podle mě je to trochu divný,že někdo kdo napíše dvě věty za rok na foru bere jako velkou ujmu,že nemůže na sraz(když to tu sleduje tak málo a nestihnul se přihlásit)
-pokud někomu jde hlavně o tu atmosféru a nedostal se na sraz,dojeďte na : www.transporterclub.cz/forum/11-srazy-a-...ezd-ksc-19-21-5-2017 já jedu a už se moc těším,kluci pražští dělají výborné srazy a atmosféra je určitě hodně srazová......
nebo- jeďte na "Trčkov",na Západ,na Brdy,nebo JMTS,taky třeba některý PLK........potkáte tam stejnou atmosféru a stejný lidi,tedy ty,kteří jezdí kromě srazu velkého(a kterej je za "pětikorunu") i na ty regionální,kde se Ti co chtějí zažít tu srazovou atmosferu pokud jim povinnosti dovolí objevují a které když vidím tu na foru,tak si je hned vybavím,protože Jsem si s většinou někde na srazu už třeba podal ruku
- takže za mě a je to jen můj názor kterej nechci nikomu vnucovat,kdo se nedostal na velkej sraz(protože kapacita je asi z mnoha vážných důvodů omezená) není to přece jediná transporteclubová akce,tak nefňukejte a prijeďte na některej jinej sraz ,nudit se tam určitě nebudete B)
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Naposledy změněno: od Zezi.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 15. kvě 2017 23:41 #176742

• Zezi
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 119
Jo a hned mi nenadávejte všichni kdo Jste se letos na sraz nestihli přihlásit,stejně to asi ani nebudu číst :P dojeďte mi to říct na 1.KSČ sjezd :silly:
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: ABART

Naposledy změněno: od Zezi.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 16. kvě 2017 08:33 #176749

• Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
  • Administrator
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 731
Nestává se to často, ale mně asi došla slova. Chápu rozhořčení všech, kdo se na sraz nedostanou a mrzí mě to. Hodně. Protože Vás bohužel musím odmítat a sdělovat Vám to obvykle osobně nebo po telefonu. Většinu z Vás osobně znám a je mi to líto. Pořád si musím odpovídat, jaký by byl rozdíl, kdyby to bylo 180 a byli bychom ve stejné situaci, protože to není 190. Nebo 200 a ten dvousetprvní by nadával, že to není 201.
Ale nebylo to tak zdaleka vždycky a právě v tomhle nám Jirko trochu křivdíš. Ten zájem nebýval takový nikdy. Jen si vzpomeň na euforii po srazu na Hluboké a jak rychle vyprchala, když další rok jsme to dělali jen sami a "užívat té atmosféry Téček" si přijelo horko těžko sto aut. Tehdy se o kšeft nikdo nezajímal, ale stejně se to zaplatit muselo. A pak Šiklák a najednou tu ta euforie zase byla. Náhoda? Kdyby šlo čistě jen o ten kšeft, tak to necháme na zelené louce s toitoikama, kam se vejde 500 aut (ale stejně tam nepřijedou, protože tolik lidí tady ani zdaleka není), narazíme dardu za vlez a můžeme se smát. U něčeho takovýho ale já být nechci.
Proto jsem hrozně vděčný za všechny lidi, kteří dělají svoje malé (a na ty poměry vlastně neuvěřitelně velké srazy), kam můžete přijet. Každý je jiný a v tom je pro mě ta krása. Je z čeho vybírat a nikde neuděláte chybu. Je tu hodně lidí, kteří si maximálně užívají velkých srazů, kde je hodně programu a hodně benefitů pro ně. A pak je tu moře lidí, kteří si minimálně stejně tolik užívají právě těch malých akcí, které tvoří především atmosféra. Já jsem třeba jeden z nich a dodnes s ohromnou láskou vzpomínám na "nultý" JMTS. Bylo nás tam deset aut? Dvanáct?
Snad každý má na výběr. Bohužel, vždycky někoho zklamu a naštvu. Bohužel často je to tím, že dotyční mají jen malé povědomí o tom, co všechno se pod pojmem "připravit sraz" ukrývá. A obvykle mi zbývá jen doufat, že většině lidí tu radost uděláme.
Díky Zezi, napsal jsi to hezky. A cením si toho ještě víc, že třeba ty nejedeš na velký sraz právě proto, že je to moc velká akce.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 16. kvě 2017 08:50 #176750

• Rebelant
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 110
Míro, Jirko. Oba máte ze své podstaty pravdu, se kterou souhlasím. Určitě škodou je, že tentokráte kapacita "velkého" srazu byla takto "drasticky" omezena (i já s tím nesouhlasím a chápu pozici Jirky, který tuto událost zaregistroval pozdě) a zřejmě je k tomuto omezení důvod - je jedno jestli se jedná o omezení kapacitou kempu, nebo přáním Importu. Bohužel to má dopad na ty, pro něž členství je otázkou jen jednoho srazu a to velkého. Předpokládám, že je toto mimořádné a že se z reakcí vedení klubu poučí. Také jsem doplatil na to, že nemůžu ba ani nestíhám být zde na fóru denně a tím pádem nemůžu na Jarov. Jsou však jiné eventuality kde (teď píši tak trošku jako sluníčkáři) se s Vámi strašně rád uvidím - jak psal Míra KSČ, Mulťov, Západ, Brdy, JMTS, Trčkov, zabijačka,... - i když vím, že né každý má možnosti tyto akce navštívit. Určitě bych se nepozastavoval nad tím, kolik kdo zde má příspěvků. Jsou tací, kdo tento web berou jako studnici moudrosti pro svá téčka, kdo zde hledají jen mimořádnou pomoc, pro nás transportéroholiky příp. jen ti, koho zajímá jen určitá možnost třeba hlavní sraz a přesto si rádi členství zaplatí.

Pokud máte chuť, tak do mě, ale menší bankovky jak 500 nechám letět kolem :evil:

Edit: než jsem stihl "doťukat" to své, tak zde již byla reakce Ondry, se kterou z větší části souhlasím a zbytek s ním někde "prokřapu" nad sklenkou něčeho dobrého B)
Ride to live, live to ride
VW T4 1,9 TD 2001 - bohužel, už neaktivní :(
aktivní: VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
IMV 1000 r.v. 1964
Honda CBR 1000f
a další :-o
Poděkovali: Sindeon VW

Naposledy změněno: od Rebelant.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 16. kvě 2017 14:45 #176763

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator

Ladíme poslední věci, takže se v následujících dnech můžete těšit na častější aktualizace toho, co Vás na srazu vlastně čeká.

Protože 13. Transportersraz bude tak trochu náš malinkatý festival, pojďme si jej všichni okořenit tou správnou hippie atmosférou. Prohledejme šatníky, navštivme prachem zapadané bedny se starým oblečením na půdě, vezměme útokem retro obchody. Na nos nasaďme lenonky, do vlasů zapleťme šátek. Kalhoty, ať mají zvony proklatě široké.

Přijeďte na Transportersraz jako správní hippíci. Malí, velcí...všichni. Jen málo toho k Téčkům patří tak neodmyslitelně právě jako atmosféra hippie!

Máme pro Vás připraveny odměny. Všechny děti v masce hippie si ze srazu odnesou nějakou odměnu navíc. A pokud přijedete v maskách celá rodina nebo skupinka, můžete se ve fotokoutku zapojit do soutěže o krásnou VW cenu, hodnou fajnšmekra a milovníka Téček. Po srazu pak vybereme vítěze a já vím, že nebude litovat!

Ale především, pojeďme se bavit a vrátit se do časů minulých, kdy Téčko neodmyslitelně vedlo celou generaci vozů i lidí.
Clubový asistent

Přílohy:

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 16. kvě 2017 15:11 #176765

Tak my už od víkendu taky reklamujeme po celé ČR. Dokonce i v říši vědí, že se koná tato skvělá akce :)

VW T5 Transporter - 1.9 TDi

"Rammstein ist mein Leben"
Přílohy:

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 16. kvě 2017 15:29 #176766

• Dolly
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 14
ještě by to chtělo vědět ty "festivalový" kapely, ať se můžem těšit ještě víc :D
VW T4 75Kw 2003 Long
Skoda Octavia 1,9 TDI 81Kw 2001

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 16. kvě 2017 16:05 #176767

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Všecko bude. :-)
Clubový asistent

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 16. kvě 2017 18:49 #176771

ÚKOL SPLNĚN
TRANSPORTER T4 MUTANT 99 2,5 TDI´+karavan
Přílohy:

Naposledy změněno: od MALAMUT-VW.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 16. kvě 2017 23:48 #176774

• mobilagent
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 - kdo jednou zkusí, již nechce jinak
  • Obdržená poděkování 1
Také už máme nalepeno - zítra budě dělat reklamu i u Polských sousedů.

T4 - kdo jednou zkusí, již nechce jinak
První T4 - Transporter 2,4D - Super pracant - již prodáno :-(
Nyní - Multivan 2,0i +LPG - Rodinný na výlety
Přílohy:

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.312 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/