Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 04. čen 2017 20:52 #177406

• tasse
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Také musíme​ poslat pochvalu za super akci a smekame před všemi kdo připravil takovou spoustu zábavy.
Děkujeme všem,.......
T4 Transporter 2.4D r.v.1990
T4 Transporter 2.5 tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 04. čen 2017 21:38 #177407

• jjirka
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 63
Velké poděkování Všem organizátorům i zúčastněným za super víkend , moc se nám v Dolcích líbilo , škoda , že to tak rychle uteklo .

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 04. čen 2017 21:48 #177410

• Jakub
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
Také se připojujeme s velkými díky za skvělý sraz s perfektně připraveným programem :)
VW T4 California Coach - original Westfalia

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 04. čen 2017 22:31 #177413

• Riči
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Rád bych taky poděkoval za super víkend, bylo parádně. Klobouk dolů...
Přílohy:

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 04. čen 2017 22:33 #177414

VWšem děkujeme za super sraz. Byla to jako vždy super akce, hodně legrace,spousta krásných aut :woohoo:
VW T2 Doka 1,6 74 už se do ní pustím :-)
VW T3 Caravelle 1,6 TD syncro :kiss:
T3 1,6TD multivan Magnum :-)
T4 2,5TDI
T5, T6 už asi nechci :-D

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 04. čen 2017 23:29 #177415

• ChipNF
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, paradni setkani, paradni organizace, perfektni misto. Diky moc! byli jsem poprve, trochu me prekvapila uzavrenost nekterych lidi, kteri ani na ranni pozdrav neodpovi byt jsou blizko sousedi nebo kradou zasuvky...na druhou stranu me prekvapila otevrenost a normalnost vetsiny, tak uz to bejva. Taky jsem se parkrat stavil u Vejnaru a Martin vzdycky s**l
VW T4 Caravelle Long 2,5 ACV 75kW rv. 2001
Škoda 100 rv. 1972
Honda Wave 100i NF110i rv. 2012
Jawa 50 typ 20
Jawa 50 typ 21

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 04. čen 2017 23:31 #177416

• ChipNF
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Sakris proc to orezava text? Martine jeste porad? Nebo jsi uz dostupnej? DIky diky diky diky,jsme nadseni deti take!
VW T4 Caravelle Long 2,5 ACV 75kW rv. 2001
Škoda 100 rv. 1972
Honda Wave 100i NF110i rv. 2012
Jawa 50 typ 20
Jawa 50 typ 21

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 05. čen 2017 00:01 #177417

Díky moc za super víkend. Pro děti paráda a jsem rád že jsem se zase mohl vidět se všemi co znam. A klobouk dolů před Ondrou a ostatními organizátory. Jste skvělý.
Transporter T5 2007 1,9TDi, 77KW - prodáno
Octavia II 1,9TDI 2005 - prodáno
VW Caddy Maxi Family 2.0 75kW - prodáno
Saab 9-5 Aero, 2,3 196kW
VW California Beach T6 2.0. 110kW

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 05. čen 2017 05:02 #177418

• RomanD
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Taktéž děkujeme všem za skvělý víkend a všem máničkám za skvělou zábavu.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 05. čen 2017 06:28 #177419

• Zbyňa S
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
I my moc děkujeme za bezva akci s hippies-áky.

M+Z :)
T6.1 Multivan Long 2,0 TDI 146 kW 4-motion - mladík
T5 California 2,0 TSI 150 kW 4-motion - princezna
T3 Westfalia Joker Syncro 1,6 TD 51 kW - babka

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 05. čen 2017 07:02 #177420

• Rasva
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Úžasný a pohodový víkend. Byla to naše první akce a jistojistě ne poslední. Klobouk dolů před organizátory i všemi zúčastněnými.

Děkujeme
VW T5 2,5TDI 96 kW

Naposledy změněno: od Rasva.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 05. čen 2017 08:50 #177423

• fifac
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Náš celkově druhý sraz a první velký.Nadšení obrovské. Myslím, že dokud bude náš multík jezdit a čas a povinnosti dovolí, tak si asi jen tak nějaký sraz uniknout nenecháme. Vstřícnost, pohodovost a bezprostřednost některých lidiček je až neskutečně nakažlivá a popravdě domů se nám vůbec nechtělo. I kdyby sraz byl týden dlouhý, asi by jsme nestihli poklábosit s každým a o všem. Tyhle srazy jsou hlavně o lidech. Tenhle konkrétně o lidech kteří chytli stejný bacil začínající písmenem "T". Jmenovat nikoho nebudu, protože by mne určitě mrzelo, že jsem na někoho zapomněl, takže prostě všichni jste skvělí... Všichni ti, se kterýma jsem se setkal a určitě i ti ostatní... ( Ti přijdou na řadu na ostatních srazech)... ;-)
Teď děkovačka.
Především díky všem organizátorům za skvěle podařenou akci. Ondro, velký obdiv tobě a všem co ti pomáhali. Snad jediní lidé, kteří ve chvíli, kdy se ostatní bavili, tak měli plné ruce práce s tím, aby se ti ostatní mohli bavit. A dařilo se skvěle a s úsměvy na všechny strany... Díky..!
Díky všem šamanům a zaříkávačům počasí, že bouřky a deště, které byly už od soboty po celé republice se jim podařilo oddálit až na nedělní odpoledne...
Díky členům (členkám) skupiny Night Session, se kterými jsem si mohl v páteční večer dopřát trochu muziky a zahrát si na basu. Viděl jsem je poprvé a myslím, že jsme si muzikantsky skvěle sedli. Jsem typ člověka, který nedokáže jen tak sedět když se někde hraje a pokud je možnost rád se přidám. Takže Díky. Doufám že to moje basa moc nekazila. ;-)
Díky také členovi Transporter Clubu (přezdívku bohužel nevím, ale on ví o koho jde), za nalezený mobil naší omladiny, kteří ho při noční procházce po kempu ztratili. Hned po ránu jsme ho měli zpátky. Hanba by mne fackovala, kdybych zapomněl toto zmínit. Poctivých a vstřícných lidí ubývá . Takže moc díky....
Díky všem pohodovým lidičkám za rozdávání dobré nálady.... Vážně se nám nechtělo domu.
A také díky našemu Téčku, že nás v pohodě dovezlo na sraz a domů. Přes všechny obavy jestli nás vůbec doveze, to byl velmi povedený víkend...
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 05. čen 2017 09:56 #177424

• Freny
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Tímto také děkujem, bylo to jako vždy super, odpočinek, sranda, jídlo, pivo.. a pár fotek od nás, díky těšíme se na další setkání B)

tomtuning.rajce.idnes.cz/13.Transporter_sraz_Dolce/

Naposledy změněno: od Freny.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 05. čen 2017 10:14 #177425

• Pepas
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
Rovněž se připojuji. Pořadatelé si zasluhují můj vwelký obdiv a velké díky za vydařenou velkou akci transporterclubu!!! Počasí bylo úžasné. Při nedělní cestě domů jsem zažil přívalový déšť až ve Slaném. Pak jsem absolvoval neoznačenou objížďku (bez navigace), ale nakonec jsem do Plané u Mariánských Lázní dorazil bez nehody a technických problémů. Díky všem za pěkný a pohodový víkend.
PS: Děkuji za dvě Litovel-piva, co jsem měl pod "šoupačkama".
Pepas

Naposledy změněno: od Pepas.

2017 - 13. Velký Transportersraz 2.-4. června 2017 05. čen 2017 10:36 #177426

• Mar10
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 24
taky děkujeme všem, co se na akci podíleli a i ostatním, za bezva zábavu. bylo to supeeeeeeeeeer. :) :silly: :) ;)

Multivan 2,5 TDI 111 kw 2001
VW T3 245D Pritsche 37kW (50PS)
Renault Megane Combi 1,5 dci 110 ps 2013 - vyměněno
Škoda Octavia Combi III 2.0 TDI 110 kw 4x4 white
Nissan Primera Combi 2,0 TD 90 ps 1999 -prodáno
http://mar010.rajce.idnes.cz
Přílohy:

Naposledy změněno: od Mar10.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.267 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/