Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 10:42 #183965

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2758
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 920
14. Transportersraz 2018 - REGISTRACE V TUTO CHVÍLI UKONČENA
V tuto chvíli máme plnou kapacitu 200 vozů. Kemp není nafukovací a budeme ještě řešit možnost rozšíření, ale bylo by určitě malé, jen pár jednotek. Náhradníci zatím připadají v úvahu, ale nic již neplaťte, dokud nebude jasno. Seznam účastníků níže.

Přátelé,
věřím, že už na to všichni netrpělivě čekáte, že se na letošní velký Transportersraz těšíte. Tak už Vás nebudeme dále napínat...

Letošní Transportersraz se opět uskuteční s podporou divize Volkswagen Užitkové vozy a díky této spolupráci jsme pro Vás mohli nachystat další víkend, na který, jak věříme, budete moci dlouho vzpomínat. Čeká Vás totiž DEN ŠAMPIONŮ!

KDE?
Letos hlásíme návrat do Autokempinku Strážnice (okr. Hodonín). Vsázíme na osvědčené místo s dostatečnou kapacitou pro účastníky, krásné koupaliště s tobogánem, romantickým zámeckým amfiteátrem pro koncerty a nespočtem turistických zajímavostí v okolí. Prostě jižní Morava.

KDY?
Termín je známý už několik měsíců a nic se na něm nemění: 8. - 10. června 2018.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
Hned v pátek si můžete večer zpříjemnit opékáním (grillováním) tradičních originálních Volkswagen klobásek, zahraje a zazpívá kapela Vasilův Rubáš. To vše přímo na ploše kempu, takže nebudete muset nikam daleko.

Hlavní program Vás bude čekat v sobotu. Co to bude? Testovací jízdy. Soutěže a atrakce pro děti a dospělé.  Tentokrát bude hlavním tématem SPORT. Užijete si nadupaný Den šampionů, kdy každá aktivita bude mít svého učitele. Legendární „vršovický dloubák“ Vás tak bude učit Tonda Panenka, hody na basketbalový koš Láďa Sokolovský, jezdit na běžkách Martin Jakš, dát pořádnou ránu boxer Rudla Kraj, přesné pingpongové podání Petr Korbel golfový odpal Alan Babický nebo triky při řízení Petr Fulín. Celým sportovním dnem Vás provede ostřílený sportovní moderátor Honza Smetana, kterého určitě znáte z obrazovek ČT. Projedete se po okolí spanilou jízdou. Po náročném dni Vás bude čekat zasloužený odpočinek v zámeckém amfiteátru při koncertech legendární kapely BUTY a následovat bude oblíbena revival show The Geront Shadows Revival. A ani o hladu Vás nenecháme. Večerní raut...no však už to znáte...už teď se nám sbíhají sliny!

SPECIÁLNÍ SOUTĚŽProtože půjde o Den šampionů, odehraje se v rámci Transportersrazu také velký cyklistický závod. Pro radost všem milovníkům legendárních skládaček. Neváhejte a vezměte si s sebou svoje EsKy! Vítěz se může těšit na skvělou cenu a všichni zůčastnění na porci zábavy!

ORGANIZACE
 • Sraz je určen především pro členy Transporterclubu, a proto první týdny registrací budou otevřeny jen pro prémiové členy. Ostatní uvolníme pouze pokud bude místo až těsně před srazem.
 • Kapacita účastníků bude omezena na celou dobu konání akce a bez řádné registrace nebude vstup možný (kapacita kempu a rautu). Oproti loňskému roku však počítáme s kapacitou minimálně pro 200 vozů!
 • Nutnou podmínkou registrace je platba vstupného předem (buď na klubový účet nebo osobně v kanceláři) s upřesněním počtu lidí v posádce (ideálně zde na fóru).
 • Zvýšená kapacita bude ale vyžadovat Vaši toleranci v kempu, bude potřeba šetřit místo při kempování.
 • Ubytování v kempu je možné zajistit pouze přes clubovou kancelář, jiné objednávky nebude kemp přijímat.
 • [/ul
VSTUPNÉ

Kdo jste byl v posledních letech na Velkém Transportersrazu, tak víte, že Transportersraz Vaši peněženku nesežere zaživa.

Vstupné pro členy Transporterclubu (clubová kartička s platnou přelepkou v době konání srazu)
1x Téčko = 350 Kč
1x dospělá osoba (15 let včetně) = 90 Kč
cena za celou akci

Vstupné pro ostatní:
1x Téčko = 550 Kč
1x dospělá osoba (15 let včetně) = 180 Kč
cena za celou akci

Co je v ceně?
víkendový pobyt v kempu (bez rozdílu dne příjezdu)
1x srazové tričko na posádku (další bude možno dokoupit)
srazová samolepka
veškerý program v průběhu srazu
páteční a sobotní koncerty
sobotní večerní raut
nedělní snídaně

OBČERSTVENÍ A STRAVOVÁNÍ V KEMPU

V kempu bude otevřena restaurace a minimálně jeden kiosek s rychlým občerstvením
Na pátek budou pro účastníky připraveny nějaké klobásky k opékání u ohně (za drobný příplatek)
Na sobotní večer je pak připraven velký raut.
Nedělní ráno zpestří malá snídaně na zrcátko auta.

REGISTRACE

Jak zaplatit vstup na sraz?
Peníze posílejte na clubový účet č.: 2800119543/2010 a do poznámky připojujte Vaše jméno a příjmení, jako VS použijte číslo clubové karty (nečlenové nevyplňují). Přijetí částky na účet bude potvrzeno primárně dopsáním do seznamu účastníků zde v tomto vlákně na první straně, posléze bude potvrzeno také emailem (je pravděpodobné že se zpožděním). Každý registrovaný účastník dostane emailem jmenovitou pozvánku, kterou se prokáže u vjezdu do kempu. Na pozvánce bude jen jedno jméno, ale platí pro celou posátku auta.
Platit lze také osobně v kanceláři clubu.

Neplaťte předem ubytování v chatkách, pouze vstupné na sraz!

Z organizačních důvodů, především kvůli tričkám, by se nám hodilo, kdybyste dopisovali věk dětí.

BUDOU SE TU OBJEVOVAT AKTUALIZACE. PROSÍM, SLEDUJTE PRAVIDELNĚ TOTO VLÁKNO!
Množí se mi mailem nebo telefonicky dotazy na tombolu. Samozřejmě s její realizací počítáme, už to zaznělo i tady. :-) Je to každoroční tradice a určitě ji nechceme přerušit.

Prosím tedy proto všechny, kdo mají tu možnost, vezměte s sebou do tomobly nějakou drobnost. Určitě někoho potěší. Lístky do tomboly budou za desetikorunu. Už máme připravený slušný základ cen, ale věcičky od Vás tomu dají teprve grády. :-)

Stačí přivézt na sraz a odevzdat pak do připraveného stanu. Děkujeme!

PŘÍJEZD VE ČTVRTEK A PARKOVÁNÍ
Mám pro Vás takhle při pátku, věřím, příjemnou zprávu, na kterou někteří jistě netrpělivě čekáte. :-) Pro ty z Vás, kdo přijedou už ve čtvrtek, bude otevřena hlavní plocha kempu. Musím na tomto místě moc poděkovat importérovi, který se tady za nás postavil a s kempem vše domluvil.

MÁ TO ALE SVOJE PRAVIDLA

1) Po příjezdu se hlaste na recepci - pobyt se hradí dle platného ceníku v kempu (pá - ne máte hrazeno v rámci srazu)
2) Na velmi orientačním plánku níže najdete vyznačeny některé důležité informace - kam neparkovat vůbec a kam parkovat téčka s karavany. Toto budeme chtít, abyste přísně dodržovali. Pokud někdo zaparkuje, kam nemá, bude muset přeparkovat. Pokud karavan bude jinde, než po obvodu plochy, bude muset přeparkovat tam (bude-li ještě místo). Budeme se snažit to tam předem vyznačit páskou, ale v tuhle chvíli ještě nevíme, jestli to půjde realizovat, takže moc prosím, myslete na to!
3) PROSÍM, šetřete místem, jak to jen půjde...Hlasování o Nej Téčko Transportersrazu 2018

Udělali jsme úpravu v hlasování o Nej Téčko Transportersrazu. Už jsme si na to téma řekli něco po loňském srazu, ale jelikož se nám rok od roku vrací méně a méně vyplněných hlasovacích lístků a my bychom neradi s vyhlašováním přestali, přistoupili jsme letos k určitému experimentu.

Opět dostanete u vstupu anketní lístek (spolu s dalšími věcmi, jako jsou program, srazolepka, číslo na auto, pásky na ruku, dárková taška). Na lístku jsou tentokrát přesně vypsány pokyny, jak hlasovat, kam a kdy lístek odevzdat. Změní se to, že jako účastníci budete moci hlasovat tradičně o kategoriích Nej Lak, Nej Úprava a Nej Tuning. Nově jsme ale přidali kategorii Nej Téčko srazu (prostě absolutní vítěz - bez ohledu na jakoukoliv kategorii; to budou také volit účastníci a vítěz dostane největší pohár).

O nejlepších vozech v kategoriích T1 a T2, T3, T4, T5, T6 pak rozhodne nezávislá komise, která bude složená z Hafa, zástupců importu a přítomných novinářů.

Věříme, že takto vznikne dobrý kompromis mezi volbou účastníků srazu a zároveň objektivní volbou - navíc snad nebudeme bojovat s tím, že se nám vrátí 50 hlasů, z nichž lze objektivně hledat vítěze mezi dvěma stovkami vozů jen horko těžko a celá soutěž trochu ztrácí význam.

Děkuji za pochopení a klidně si po srazu zase můžeme říct, jestli to zachovat nebo jak to upravit do budoucna.

Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: dave_award

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 10:42 #183966

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2758
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 920
Camping

Plocha kempu ve Strážnici je rovná, zpevněná, po obvodu lemovaná stromy. Hlavní kempovací plocha se nachází po příjezdu do areálu za samostatnou bárnou vpravo. Na ploše je vyvedeno několik antoníčků s přípojkami. Sociální zařízení je přímo na kempovací ploše v dostatečném množství. Do kempu je možnost přijet již ve čtvrtek nebo prodloužit si pobyt déle (dny mimo Transportersraz si každý hradí sám). Detaily k dřívějšímu příjezdu ještě budeme aktualizovat.

Chatky a pokoje

Kemp ve Strážnici je vybaven několika desítkami chatek standardní kvality. Níže naleznete soupis těch, které jsou pro dobu Transportersrazu zarezervovány (při dřívějším příjezdu nemůžeme chatku garantovat, ale dejte to vědět zavčas, ať je možnost to prověřit).

UBYTOVÁNÍ LZE REZERVOVAT POUZE PROSTŘEDNICTVÍM TRANSPORTERCLUBU.

1) Čtyřlůžková chatka s vlastním sociálním zařízením, lednicí a rychlovarnou konvicí.
8 chatek (obsazeno vše) – 1200 kč/chata/noc
http://www.camp-straznice.cz/ubytovani/chatky-se-socialnim-zarizenim/chata-c-1-9.html
1ks - Romanovosk (CH. č. 2)
2ks - Vit5 (CH. č. 6,7)
1ks - hundrr (CH. č. 5)
1ks - WIK (CH. č. 3)
1ks - Idefix (CH. č. 4)
1ks - Technix (CH. č. 8)
1ks - ONDRAS (CH. č. 9)

2) Čtyřlůžková chatka bez sociálního zařízení (2 patra, společné sociální zařízení cca 50 m od chaty) – 760 kč/chata/noc
http://camp-straznice.cz/ubytovani/chatky-bez-socialniho-zariezni.html
16 chatek (2 volné)
1ks Transporterclub (CH. č. 80)
1ks Transporterclub (CH. č. 81)
1ks pan Divwoký (CH. č. 82)
1ks Aleš126 (CH. č. 83)
1ks Karlos-gr (CH. č. 84)
1ks Kari 13 (CH. č. 85)
1ks Marek Drozd (CH. č. 86)
1ks nagy (CH. č. 87)
1ks fifac (CH. č. 88)
1ks WhiteVan (CH. č. 89)
1ks fawir (CH. č. 90)
1 ks Pepa255 (CH. č. 91)
1 ks Pablo (CH. č. 92)
1 ks capaja (CH. č. 93)

3) Dvoulůžkový pokoj bez sociálního zařízení (ubytování v hlavní budově, společné soc. Zařízení na chodbě) – 660 Kč pokoj/noc
http://www.camp-straznice.cz/ubytovani/ubytovani-na-pokoji/dvouluzkove-pokoje.html
12 pokojů (9 volných)
1 ks Transporterclub (CH. č. 59)
1 ks Jirkataxi (CH. č. 60)
1 ks Kumi (CH. č. 61)


Dohromady je to 108 lůžek pod střechou, tak pevně věřím, že se dostane na všechny. Pokud není ubytování vypsáno zde, tak již není pro daný termín v kempu volné. Chatičky rezervujte zde na fóru, platit se budou až na místě na recepci.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: WIK, dave_award

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 10:42 #183967

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2758
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 920
Na letošním Transportersrazu se budete moci setkat s několika skvělými osobnostmi ze světa sportu, které Vás provedou sobotním programem. Vybráni byli jednak jako skvělí reprezentanti svých disciplín, ale protože jsou to také lidé, kteří nezkazí žádnou legraci. Věříme, že Vám v jejich společnosti bude dobře.

Na koho se můžete těšit?
Antonín Panenka
Legendární československý fotbalista, reprezentant, internacionál. Mistr Evropy z roku 1976, člen Klubu ligových kanonýrů, autor „vršovického dloubáku“. A také skvělý showman, srdcař a vypravěč.Petr Korbel
Nejúspešnější český stolní tenista současnosti. Několik desítek let se pohybuje v absolutní světové špičce, mnohonásobný účastník mistrovství Evropy, světa a olympijských her. Několikanásobný medailista.Martin Jakš
Dnes čerstvě již bývalý český reprezentant v běhu na lyžích. Mistr světa do 23 let z roku 2008 a broznový medailista z OH 2010. Mnohonásobný účastník závodů Světového poháru, mistrovství světa či Evropy a olympijských her.Ladislav Sokolovský
Bývalý český reprezentant a kapitán národního týmu v basketbalu. Držitel jedenácti mistrovských titulů, vítěz Eurocupu. Dnes je trenérem začínajících basketbalistů.Rudolf Kraj
Legendární „Rudi mlátička“ z Mělníka. Bronzový medailista z olympijských her v Sydney 2000 v polotěžké váze. Bronzový medailista z mistrovství světa v roce 2003. Již jako profesionál pak vyhrál 14 zápasů v řadě, kariéru ukončil po jediné porážce v roce 2008.Petr Fulín
Český automobilový závodník. V roce 2013, 2014 a 2017 se stal mistrem Evropy cestovních vozů FIA ETCC. Stará se také o své nástupce a vede FULLINRACE ACADEMY.Alan Babický
Český amatérský a bývalý profesionální golfista, lektor. Ještě jako amatér vyhrál například mistrovství světa v Thajsku nebo mistrovství ČR družstev, jako profesionál pak Pohár národů ve Francii. Založil a vede organizaci věnující se propagaci a výuce golfu.Jan Smetana
Jan Smetana je od dubna roku 2001 externím spolupracovníkem Redakce sportu ČT. Mezi jeho aktivity v ČT patří komentování basketbalové Euroligy mužů i žen, zápasy Mattoni NBL, ŽBL i národních týmů. V letech 2005-2011 natáčel a moderoval pořad Time out. Od roku 2006 moderuje sportovní zprávy Studia 6 a na ČT 24. Od roku 2012 moderuje hlavní sportovní zpravodajství ČT - Branky Body Vteřiny.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: dave_award

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 10:43 #183968

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2758
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 920
Seznam účastníků
hundrr
mazan
vendys
koncha
mulťa
x-copter
štefik
blade
Radek Mika
Stejsky
ONDRAS
Zevl
ra334
Maršoun
paja
Jarek
dave_award
santo
marfidj
Milan T5
Majengo
davidd
ppetr.a
čuchy
adam.vw
frťan
wessy
ABART
PEŤANN
Mates3M5
ibik
ráďa
premys
kumi
LukášM
Boris T4
truckman bobik
chebbus
dusanhaya
Maron
Trinidad
Žluták
Galis
Twinkey
AlešSK
Anet a Tom
Petar 81
sendrazak
krčmik
Kalda
PavelT5
Mates
Pólí
PanKaja
trojan
yetty456
Badd
Brahouš
Jarekk
Ladislav Ibermajer
Dacan
Dafino
Vit5
RomanD
Kubajzík
boďaT4
laďat5
JarekBK
LOLO
aaamilan
Karlos-gr
wesni
čečouni
LADISLAV BOUŠKA
alča99
vlastakrul
sygy
Majk
LaďaM
Mulidis
Johny99
Speedy1
EUGEN
Kari13
Pelda
Garmont
Purity190
Blanchet
Jarda
Lu-cas
michal vw
philip
Bedy
MALAMUT-VW
Alpoš
fifac
Milhaus T4
Rebelant
Tonda
Riči
M.Cimba
včelda
VWBENTLEY
jjirka
valtra
krikri
JT
neznamsebe
hmirdah
BAMBUSÁK
Pindruch
pepah
Bendák
Silvervan
Mil52
Heritage97
drogerie.pepino
Gogs
PDMultivan
Vasek.1
Hombre
Davek-QNT
drevospektrum
nagys
TranďákPaša
oladrich
Max
BarBart
MartinUFO
Michal Tomeš

LiborWR
Freny
WIK
Idefix
Bodlina
Karlos74
Olly
technix
kunec
kasuh
pan Divoký
Mar10
peri
jk.kocourek
irenka
BLADE2
Zbyňa S.
Vejnýsek
bussman
pepa255
fawir
Aleš126
trcek
vancar
Kája
Dolly
švarc
Frank
kubat
Biker_123
friťák
jirkataxi
pájaCB
kaktusáček
MiloňT5
hamlet
microhummer
pelda jr.
BobDvorak
Homola
MartinK
Macko25
Robert Jun
pavel vw
antonín sikmund
Pavel Procházka
Jarek Procházka
balu124
chipNF
ValWe
savana
hromíci
lojzaT3
Honzis Caravelle
Higis
*pemi pemi
Zip1980
kubis
Migy
Milanko
WhiteVan
Mstastny
j.kodl
Bigulin
Foilik
Myšák
Beduín
Romanovosk
F43K41
woki
Pablo
Fany
Pípin3
capaja- pokud je před jménem hvězdička, řeší se doplacení členského příspěvku, jinak dotyčný půjde pod čáru a bude čekat (platby jsou stále na cestě)

- pokud je jméno tučně, už od dotyčného přišla platba
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: dave_award

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 10:46 #183969

Ahoj...tak letos to snad vyjde a pokud můžu zde, tak 2velcí+2malí (12+8let)+1čtyřnohý. T5 + předstan Díky
(zaplaceno členství, sraz, velikost dětských triček 158/164 a 134/140)
T5 Multivan 2.5TDi RNS510, Bixenon, 20'' OZ 275/40/20, Thermo Top C + Thermocall GSM, Air Top 3500,...
Stg.I 155kw/460Nm

ex_VW Trans_porter 1.9 TDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od LiborWR.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 10:53 #183970

ahoj...
za nás 2 velcí a 1 malý (5 let, vel. 116) Možná ještě jeden mladý, ale ten už je vyšší jak já :lol: - toho ještě potvrdím, v tomto týdnu.

+ rezervace 1 chatky se soc. zař. (2 noci)

+ T4 Caravelle VR6 B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od dave_award. Důvod: doplnění = upřesnění

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 11:03 #183971

 • hundrr
 • Avatar uživatele hundrr
 • Offline
 • člen clubu
 • člen clubu
 • Příspěvky: 22
 • Obdržená poděkování 0
Ahoj,tak se hlásíme 2xvelcí,2xmaloší,1xT5 a prosím o chatu čtyřlůžkovou.Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 11:08 #183972

 • Vit5
 • Avatar uživatele Vit5
 • Offline
 • člen clubu
 • člen clubu
 • Příspěvky: 453
 • Karma: 5
 • Obdržená poděkování 57
Ahoj,netrpělivě už to vyhlížíme
Hlásímm 3xTéčko,6 dospěláků a 3 děcka.

Dále bych chtěl zamluvit 2x 4lůžkovou chatu s vlastním soc.zař (omlouvám se Ondro,přehlédl jsem)

Díky a už se všichni těšíme :woohoo:

platbu samozřejmě posílám obratem
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vit5.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 11:09 #183973

 • Koncha
 • Avatar uživatele Koncha
 • Offline
 • člen clubu
 • člen clubu
 • Příspěvky: 7
 • Obdržená poděkování 0
čau vwšichni, opětt se hlásíme v plném počtu:2 dospěláci+2 robátka a 1xT4 L2H2
Už se moc těšíme, korunky posílám
Koncha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 11:10 #183974

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2758
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 920

Vit5 napsal: Ahoj,netrpělivě už to vyhlížíme
Hlásímm 3xTéčko,6 dospěláků a 3 děcka.

Dále bych chtěl zamluvit 1xstylovou chatičku 2 lůžka s vlastním soc.zařízením a 1x chatičku 4lůžka se sociálním zařízením.

Díky a už se všichni těšíme :woohoo:

platbu samozřejmě posílám obratem


Prosím, je potřeba to číst - stylovou dvoulůžkovou chatičku s vlastním soc. zařízením nemáme vypsanou zde, tudíž ji není možné rezervovat!
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 11:12 #183975

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2758
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 920
Registrace po telefonu PDMultivan 1x T6 + 2x dospělý + 2x děti
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 11:13 #183976

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2758
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 920

hundrr napsal: Ahoj,tak se hlásíme 2xvelcí,2xmaloší,1xT5 a prosím o chatu čtyřlůžkovou.Děkuji


Kterou chatku. Se sociálním zařízením nebo bez? V nabídce jsou dva typy. Díky.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 11:17 #183977

 • hundrr
 • Avatar uživatele hundrr
 • Offline
 • člen clubu
 • člen clubu
 • Příspěvky: 22
 • Obdržená poděkování 0
Samo že ze soc.zařízením.Omlouvám se.Platbu zasílám

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 11:24 #183978

Ahoj rovněž se hlásíme v počtu 1x T3 + 2 dospělí

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 24. dub 2018 11:27 #183979

 • Freny
 • Avatar uživatele Freny
 • Offline
 • člen clubu
 • člen clubu
 • Příspěvky: 46
 • Karma: 1
 • Obdržená poděkování 3
Cauves, 1xT4 a 2x dospelaci s proudama se hlasiii

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.419 sekund

Login