Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 12. čen 2018 11:32 #185455

• capaja
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
Byli jsme na srazu úplně poprvé a musíme jen nadšeně poděkovat. Bylo to super, program, dárečky, triko, raut, kapela, snídaně na zrcátko. Mnohem víc, než jsme očekávali. Kemp zvolený bezvadně, s dětma jsme se v tom pařáku i okoupali. Raut výborný, šli jsme mezi prvními, takže bez strkanic, výběr velký. Kapelu jsme už bohužel nezvládli, tříletý syn odpadl už v sedm. :cheer: A snídaně na zrcátko taky super, nečekali jsme takové dobroty. :P Prostě úžasný víkend a moc vám za to děkujeme. Příště ahoj. ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Sindeon VW

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 12. čen 2018 12:14 #185458

• ONDRAS
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
Ondro napsal si to uplne uzasne. Je pravda ze vetsina problematiky sla na stranu kempu. Verim ze byt jeden spolecny kemp a ne takto rozdeleny mi co jsme byly v chatkach by sme psali urcite jen samou chvalu. Zkuste procerit kemp Zvule je to nadherny kemp kde je obrovitanske misto a vse je spolecne... spousta moznosti relaxu voda zabava pro deti atd..

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 12. čen 2018 12:48 #185462

• fifac
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
Přesně moje řeč... Napsal jsi to skvěle... Myslím si že v kempu dostali ocenění a usnuli na vavřínech... A nebo se snaží dělat vše pro to, aby přesvědčili návštěvníky, že to ocenění byla chyba.... To rozdělení tam hraje také obrovskou roli... Být pohromadě, asi by to bylo taky jiné... Teď už je pozdě bycha honit... Já už se těším na ten příští...
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 12. čen 2018 12:53 #185464

• Wessy
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 10
Také bych se chtěl připojit k VWELKÉ DĚKOVAČCE... Bylo to super a moc jsme si celý sraz užili. Za mě byla na srazu samá pozitiva. Super rovná kempovaci plocha a čisté sociálky. Opravdu skvěle připravený sobotní program, tohle se vážně povedlo. Možnost podat si ruku s Antonínem Panenkou pro mě asi TOP zážitek. Raut byl taky super, ale výdejní místo bylo takové menší (možná proto trochu fronta). A Geront Shadows revival... asi nejlepší zakončení srazu.

Takže ještě jednou DÍKY...

PS: Díky skvělé atmosféře, kterou jste na srazu všichni vytvořili, budeme mít brzy o jeden páreček T pacientů navíc. Kamarádi co jeli s náma už sondují inzeráty a shánějí Téčko :P
VW T3 1.7D 42kW, r.v. 1988
Peugeot 406 1.8i16V 81kW, r.v. 1998

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 13. čen 2018 18:17 #185511

• Max
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Ahoj .Ondro díky mooooc za superrychlé zaslání samolepky!!! :cheer: :)

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 13. čen 2018 20:34 #185518

• stefik
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj. Jinak to asi vidí účastník, který má bydlení v chatce(koukne do boudy a čučí co že to tam má) a jinak ten co za sebou na noc zabouchne šoupačky Téčka(ten nečučí, protože ví co si veze). Kvůli tomu přece jedu na sraz, abych si užil atmosféry a Téčka. Kemp se zhoršil o tom žádná. Byli jsme na jednom jídle v „restauraci“ a stačilo Nejvíc nás pobavila ta jejich organizace objednávek a obsluhy. Odradila kvalita jídla.(studené , přepálené....)No , vrátili jsme se zpět ke grilu a byli spokojení.
Sraz se opět povedl a to ,že se nepovedlo tohle či ono není taková hrůza. Ze stran klubu není co vytknout ostatně jako vždy v plném, nasazení.
Nájezd na Spanilku by chtěl dopilovat. Několik mnoho nás stálo zazděných na konci kempu jen proto ,že ve předu čekali s vwozy na „někoho“. Tak ať uhnou a nechají projet ostatní. Pak jsou zmatky a dojíždět kolono stovkou...Jestli by to nechtělo zřídit funkci výpravčího, který by kopal do kol toho co bude bránit plynulému nájezdu :-)
Celkově děkujme vwšem organizátorům za péči a čas věnovaný organizačně a realizačně této akci .
Jo a nedalo by mi abych to nenapsal. Zpráva pro pejskaře. Proč do...le taháte na tyto akce hárající feny. Když už to musí z jakéhokoli důvodu být, berte ohled na ostatní a ošetřete si to. Jestli nevíte jak zeptejte se. Uf.
Transporter T5 2,5 96 2004Shuttle long
Passat B7 180ořů Variant

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 13. čen 2018 21:52 #185522

• jjirka
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 49
Sice trochu opožděně musím poděkovat za další výborný sraz - vwelké díky Všem organizátorům i zúčastněným za vynikající atmosféru . Škoda přístupu kempu k ubytovaným v chatkách - je to jejich reklama a doufám , že se jim to vrátí .
Následující uživatel poděkoval: ONDRAS

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 14. čen 2018 08:07 #185527

• silvervan
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 31
Zdravím všechny klubáky, nějak to nestíhám, tak až teď.
Mooooc děkuji Ondrovi, Terezce, Hafovi, Ivwuš ...... a Importu za krásný a příjemně strávený víkend. Mooc se nám líbilo, za nás byl kemp OK, máme svůj domek a sociálky a sprchy kupodivu vždy, když jsem tam přišel, byly OK. Moooc děkuji AAAMilanovi za rychlý nákup a dopravu SOBIny pro Terezku a Vendysově lepší polovičce za hlídání Terky, když jsme brzo ráno odjeli.
Jo a nejvzdálenější účastník jsem byl já, dal jsem si cestu na sraz rovnou 2x (celkem 1.360km) :) :silly:
Jen jediná malinká připomínka, mám malé trígo, potřebuji 4XL a to na mě, trochu mojí chybou nezbylo. Asi by to chtělo víc kusů od velikostí normálního středoevropana :evil: (stačí so podívat po kempu, kolik je tam spokojených dobře najezených členů) :silly:
Už se těším na příští rok .... musíme poladit nějak ten Eskový závod
T5 Multivan 2,5 TDI 128kW Tiptronic - Německý plnokrevník ze stáje Comfortline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)
Poslední úprava: 14. čen 2018 15:30 od silvervan.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 14. čen 2018 10:50 #185530

• Vendys
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 168
Má lepší polovička ti vzkazuje , že nemáš zač.
Ano s tričkama má Martin pravdu. Slyšel jsem od více lidí ,že větší velikostí bylo málo.

VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 14. čen 2018 10:52 #185531

• Vendys
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 168
jjirka napsal:
Sice trochu opožděně musím poděkovat za další výborný sraz - vwelké díky Všem organizátorům i zúčastněným za vynikající atmosféru . Škoda přístupu kempu k ubytovaným v chatkách - je to jejich reklama a doufám , že se jim to vrátí .
Úplně jsem zapomněl na JJirku a jeho výborné třešně . Díky Jirko.

VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 14. čen 2018 17:15 #185541

• Valtra
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
Opožděně, ale přece, musíme poděkovat za skvělý sraz. Skvělý pro nás byl o tom žádná. Dal všem organizátorům strašně práce a promýšlení a honění a nervů a nevím čeho všeho. A nakonec to vypadá jako, že to šlo jako samo. Ondrovi , Hafovi a celému týmu veliká poklona a uznání. Už jenom to počasí jak domluvili mi nejni jasný. Za účastníky doufám můžu slíbit, že dopříště vychytáme spanilku. Ten začátek byl hroznej, ostuda, chudák Zezi musel dostat strašnej kouř od těch co čekali než se vyhrabeme. Kemp pro mě byl OK, budku vozím svojí, na jídlo si nestěžuju (nejlepší je to, který nemusím vařit já). Raut byl klasicky hned ucpaný lidma, protože jich prostě bylo najednou moc, to na rautech bývá. Buty jsou Buty nepřekvapí nezklamou, ale co předvedli ti Geronti z LDN to byla fakt zábava 100%.
Moc jsme si to užli, ve zdraví se vrátili a vo to de.
Když s Téčkem - tak na sraz.
Honza a Gábina (VALTRA)

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 14. čen 2018 18:16 #185542

• Aggy
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
Jako všichni, tak i já přináším slova díků :) Díky Terce a Ondrovi a celému Transporterclubu za super organizaci, díky VW užitkovým vozům za výhru vstupu a za podporu našeho srazu, díky všem zúčastněným za skvělou atmosféru a díky těm našim autům ( hlavně tomu mému :D ), že nás dostaly bezpečně tam a zase zpět. Příště na nějakém dalším srazu ahoj a ještě jednou díky!

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 14. čen 2018 22:21 #185550

• Zezi
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 92
Což o to,Já něco vydržím,ale bylo mi lidí co jsem zastavil na silnici u výjezdu z kempu trochu líto,těžko jim vysvětlovat,že se stejně daleko nedostanou,protože celou koonu nepředjedou..........ale viděli,že žadné auta z kempu nevyjíždí a Já je přesto nechtěl pustit,tak už byli nasraní
Jedna paní mě tam prosila abych je pustil,že vezou dort na svatbu :lol:
A když jsem projížděl jako poslední křižovatkou ve Bzenci,tak tam nějakej chlapek z octávky dost nevybíravě hulákal něco na toho co to řídi(zastavoval) tam.......

Jak tady někdo psal,chtělo by to výpravčího v kempu ,kterej tam ty auta urychlí...........pujčím mu megafon B)
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
VW LT 28 SDI ve šrotu
T4 2.5TDi SE 65kw
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/
Poslední úprava: 14. čen 2018 22:22 od Zezi.

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 15. čen 2018 06:30 #185554

• Aggy
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
A ještě drobný dodatek k vyhlašování top aut :)
Nevím, jestli je to proveditelné, ale moc by se mi líbilo, kdyby se dalo při vyhlášení ukázat auto aspoň na jedné či dvou fotkách na plátně. Jelikož jsem znal jen malou část osazenstva, tak jsem si pod některými jmény auto nebyl schopný dosadit. Možná by to bylo zajímavé obohacení vyhlašování :) Jen nápad :whistle:

14. Velký Transportersraz 8.-10. června 2018 - REGISTRACE 15. čen 2018 11:24 #185560

• mulťa
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 127
Aggy - o tom jsme diskutovaly hned při vyhlašování. Třeba min nej lak by určitě stál za shlédnutí ! ;)
TCCT - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.216 sekund

Login