Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 10. čen 2018 19:47 #185397

  • mil52
  • Avatar uživatele mil52
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 72
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 2
Hlásím - přijedeme taky jen tu skládačku musím ještě sehnat abych to stíhal....... :cheer:
VW Transporter T4 SYNCRO Long vysoký 2,5i 85Kw LPG uloženka
VW Transporter T3 Multivan 2,1i 68kw LPG pro zábavu-prodáno
VW Transporter T3 Skřin 1.6D na renovaci( po renovaci 1.9TD)-prodáno
VW Transporter T3 SYNCRO 1.9 benzín DG-REIMO
VW GOLF 4 1.6 70Kw LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 11. čen 2018 07:41 #185404

Taky bychom rádi přijeli:) T4+2dospělí+1minipes

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 11. čen 2018 10:31 #185415

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Míro za nás asi všech pět, jen ještě nevíme, zda i Markétku
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 11. čen 2018 16:06 #185424

  • luky.god
  • Avatar uživatele luky.god
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Jsem tu proto, abych žil, ne přežíval!
  • Příspěvky: 171
  • Obdržená poděkování 20
Hrozne radi bychom taky jeli, ale budeme muset jeste hodne zvazit ucast, protoze jsme letos v kempu Apollo uz byli a musim rict ze spinavejsi socialky a zazemi jsem dlouho nevidel.. :(
VW Multivan T4, 2.5 TDI, 1997, 75kW + chip 98kW - splněnej sen! Moje auto

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 11. čen 2018 16:38 #185428

Ahoj Všichni. Sme tu noví ale rádi přijedeme do Lednice (pokud děti dovolí) :)
Se seznámit a hodit nejaků řeč :cheer:
Ve Strážnici jsem na Vás jen tak nahlédl s dětma ale čas mě zahnal dom. Takže opravdu to bylo naovrť...
Takže já a moje polovina
T3 1.6d 51kw white star

T3 1.6TD 51kw white star multivan 1990
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 11. čen 2018 22:39 #185448

  • johny99
  • Avatar uživatele johny99
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 304
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
Čau Mrňusu toš dojdi aj s deckama , takou pěkonu káru máš tak se rádi pokochame , toš dojeď ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Zezi.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 12. čen 2018 07:46 #185451

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1906
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
Doplněno do seznamu
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 12. čen 2018 12:16 #185459

  • Wessy
  • Avatar uživatele Wessy
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 169
  • Obdržená poděkování 13

johny99 napsal: Čau Mrňusu toš dojdi aj s deckama , takou pěkonu káru máš tak se rádi pokochame , toš dojeď ;)


Přesně... Trojek není na srazu nikdy dost...

A tomu Mrňůsovu white staru sem na spanilce mával div mi ruka neupadla :P :lol:
VW T3 1.7D 42kW, r.v. 1988

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 12. čen 2018 17:28 #185474

Také se hlasime 1x JA.1xmama.2xmimi.1x T5 a karavan
VW T5 2,5TDi 96KW 6mist




kdyby nekdy, nekdo neco tak GSM:608460737
VAG,CO-cko a ruznej vercajk mam...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 12. čen 2018 20:17 #185477

  • Rob
  • Avatar uživatele Rob
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 406
  • Obdržená poděkování 1
Hlásím se 1x T4 + 1x já, díky
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 13. čen 2018 19:05 #185516

Ahoj! I my dorazíme, a to 2x dospělí a T4. Díky a hezký den!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 13. čen 2018 21:57 #185524

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 70
Také dorazím 1 + T5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 15. čen 2018 13:48 #185567

Tak jo přátelé..:)
díky za ohlas a přijedeme tedy
T3+já+ :kiss: + :evil: + :evil:
Těšíme se:)
T3 1.6TD 51kw white star multivan 1990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 18. čen 2018 00:12 #185600

taky prijedeme T4+3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

4.ročník JMTS 10.8.-12.8.2018 20. čen 2018 08:32 #185656

  • Zbyňa S
  • Avatar uživatele Zbyňa S
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 127
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 12
Ahoj Zezi,

tradičně nám v tomto termínu začíná cyklodovča (v Dubňanech), ale rádi se určitě v pátek na jednu noc ukážeme ;)

2 + T-éčko + neskládačky :)
T6.1 Multivan Long 2,0 TDI 146 kW 4-motion - mladík
T5 California 2,0 TSI 150 kW 4-motion - princezna
T4 Transporter 2,4 D tak akorát kW - RumBusík (oturben)
T3 Westfalia Joker Syncro 1,9 TDI snad na rozdávání kW - babka (s kardiostimulátorem)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.188 sekund

Login