Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 11:01 #192358

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2757
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 910
15. Transportersraz 2019 – Informace, ubytování, registrace


KAPACITA BYLA NAPLNĚNA - REGISTRACE JE UZAVŘENA

DRUHÁ VLNA REGISTRACE BYLA SPUŠTĚNA - DALŠÍCH DESET VOZŮ

KAPACITA BYLA NAPLNĚNA - REGISTRACE UZAVŘENA - HLASTE SE DO FÓRA MEZI NÁHRADNÍKY

Přátelé,
den D, hodina H a moment M je tedy. :-) Spouštíme registraci na 15. Transportersraz 2019, který si pod křídla vzala opět divize Volkswagen Užitkové vozy , takže Vás čeká víkend nabitý zážitky.

Lokalita: Kemp u Kukačků , Pihlov 99, Horní Planá (Lipno)
Termín: 14. - 16. června 2019

Ještě dříve, než se podíváme na podrobnosti, prosím věnujte velkou pozornost těmto řádkům:[/color]
REGISTRACE na sraz musí být provedena pouze přes tento FORMULÁŘ (nehlaste se tedy přes forum). Na jiné registrace nebude brán zřetel! Pro použití formuláře musíte být přihlášeni (stejně jako byste chtěli psát na forum).


ORGANIZACE

- Sraz je určen především pro členy Transporterclubu, a proto první týdny registrací budou otevřeny jen pro prémiové členy. Ostatní uvolníme pouze pokud bude místo až těsně před srazem.

- Kapacita účastníků bude omezena na celou dobu konání akce a bez řádné registrace nebude vstup možný (kapacita kempu). Jako v loňském roce počítáme s kapacitou minimálně pro 210 vozů! Kapacitu navyšujeme minimálně na 220 vozů.

- Nutnou podmínkou registrace je platba vstupného předem (buď na klubový účet nebo osobně v kanceláři). Podklady pro platbu jsou uvedeny níže!

- V kempu prosíme o Vaši toleranci, bude potřeba šetřit místo při kempování. Kemp je po celé délce lehce svažitý, doporučujeme vybavit se vyrovnávacími klíny pod kola. Počítáme s tím, že kemp více rozdělíme na zóny podle hluku a stání pro karavany uzpůsobíme co nejvíce tak, abychom se všichni vešli. Dbejte proto pokynů organizátorů.

- Ubytování v kempu je možné zajistit pouze přes clubovou kancelář, jiné objednávky nebude kemp přijímat. Ubytování viz níže.

- Vjezd do kempu bude povolen pouze účastníkům ve vozech značky Volkswagen.

EXPEDICE AFRIKA

Každý ročník Transportersrazu je vlastně taková narozeninová oslava Transporterclubu a snažíme se ji pro Vás zpestřit zábavným programem. Protože Téčka jsou jako dělaná k cestám za dobrodružstvím, připravili jsme pro Vás letos EXPEDICI AFRIKA. Po vzoru velkých cestovatelů naší minulosti se tak vypravíme na „černý kontinent“. Na místě Vás čeká spousta tématické zábavy od zdolávání náročné stezky džunglí až po ochutnávku africké kmenové kultury. Nebudu prozrazovat mnoho, Afrika je plná překvapení a ta čekají také na Vás!

Jako správní cestovatelé se nezapomeňte dobře vybavit: připravte si expediční oblečení, vybavte svoje Téčka na cestu divočinou. Odměníme ty nejlepší dobrodruhy!

Páteční večer vyhradíme zábavě u velkého táborového ohně, hlavní program nás čeká v sobotu. Dopolední spanilkou, odpolední návštěvou Afriky a večerním vystoupením kapely April (hrají skvěle a hrají ty největší hity napříč českou i zahraniční scénou; sestavíme si playlist a pořádně si to s nimi užijeme).

OBČERSTVENÍ A STRAVOVÁNÍ V KEMPU

Je to téma, které Vás hodně zajímá, což je jasné, každý dobrodruh potřebuje mít dostatek expedičních zásob, aby v africké divočině přežil. Od pátečního odpoledne (16:00) až do sobotní noci bude v kempu fungovat náš catering – připraveny budou stánky s jídlem i rychlým občerstvením, pivo, limo, kafe. Jídla bude hodně a výdejních míst dostatek, nemusíte se bát. Letos však nečekejte večerní raut! Místo toho každý účastník dostane při vjezdu poukázky na jídlo, které u cateringu budete kdykoliv moci vyměnit za jídlo. Místo front při sobotním rautu si tak můžete užít klidný oběd nebo večeři nebo svačinu kdykoliv Vás napadne. Poukázky budou platit pouze na jídlo a nealko! U cateringu si pak budete moci kdykoliv koupit jídlo či pití dle nabídky. Věříme, že touto změnou děláme krok k tomu, aby se z poklidného sobotního večera nestala štvanice za jídlem. :-) Nedělní ráno pak rozzáří tradiční snídaně na zrcátko.

VSTUPNÉ
Kdo jste byl v posledních letech na Velkém Transportersrazu, tak víte, že Transportersraz Vaši peněženku nesežere zaživa.

Vstupné pro členy Transporterclubu (clubová kartička s platnou přelepkou v době konání srazu)
1x Téčko = 350 Kč
1x dospělá osoba (15 let včetně) = 90 Kč
cena za celou akci

Vstupné pro ostatní:
1x Téčko = 550 Kč
1x dospělá osoba (15 let včetně) = 180 Kč
cena za celou akci

Co je v ceně?
- víkendový pobyt v kempu (pátek až neděle)
- 1x srazové tričko na posádku (další bude možno dokoupit)
- srazová samolepka
- veškerý program v průběhu srazu
- sobotní koncert
- poukázky na stravování (200 kč na osobu v posádce – rozděleno na menší částky, aby se pohodlněji směnovaly za jídlo)
- nedělní snídaně

Jak zaplatit vstup na sraz?
Peníze posílejte na clubový účet č.: 2800119543/2010 a do poznámky připojujte Vaše jméno a příjmení, jako VS použijte číslo clubové karty (nečlenové nevyplňují). Přijetí částky na účet bude potvrzeno primárně dopsáním do seznamu účastníků zde v tomto vlákně na první straně, posléze bude potvrzeno také emailem (je pravděpodobné že se zpožděním). Každý registrovaný účastník dostane emailem jmenovitou pozvánku, kterou se prokáže u vjezdu do kempu. Na pozvánce bude jen jedno jméno, ale platí pro celou posádku auta.
Platit lze také osobně v kanceláři clubu.

Neplaťte předem ubytování v chatkách, pouze vstupné na sraz!

DŘÍVĚJŠÍ PŘÍJEZD DO KEMPU
Oficiálně začíná Transportersraz až v pátek, ale domluvili jsme se s kempem tak, že když někdo bude chtít přijet dřív, nebude to problém – jen si každý bude muset dny navíc doplatit na recepci kempu. Areál bude pro Vás otevřený.

TOMBOLA
Jako každý rok se bude konat i tombola, lístek bude opět za symbolickou cenu. Už teď máme nachystáno pár desítek cen, ale zároveň prosíme, pokud můžete, vezměte s sebou nějako drobnost do tomboly, ať se z výhry může radovat co největší počet lidí. Však to děláme hlavně sami pro sebe a sranda musí být! :-)

Toto jsou základní informace, které budete potřebovat. Věnujte prosím pozornost tomuto tématu, mohou přicházet aktualizace!


KAPACITA BYLA NAPLNĚNA - REGISTRACE UZAVŘENA - HLASTE SE DO FÓRA MEZI NÁHRADNÍKY

Orientační program - TRANSPORTERSRAZ 2019

Pátek:

14:00 - otevřena registrace
14:00 - 20:00 - clubový shop
14:00 - 20:00 - výdej/prodej srazových triček

V pátek bude také zapálen srazový oheň a proběhne nějaké to zpívání s kytarami
Catering bude na místě a otevřen od 16:00.

Sobota:

08:00 - otevírají stánky s jídlem (sortiment zaměřen na snídaně, kolem oběda na oběd, k večeru pak grilovaná jídla, hamburger atd...)
09:30 - zahájení srazu + instrukce ke spanilce
10:00 - 10:30 - řazení na spanilku a výjezd
Předpokládaný návrat ze spanilky bude mezi 12. a 13. hodinou.
14:00 - zahájení programu (aktivity pro děti i dospělé, testovací jízdy, vystoupení s tématem Afrika, workshopy + překvapení)
14:00 - 17:00 - clubová kancelář (kartičky, přelepky)
14:00 - 16:00 - tombola
14:00 - 18:00 - clubový shop
14:00 - 17:00 - odevzdávání hlasovacích lístků Nej Téčko (clubová kancelář)
18:00 - konec programu (soutěže, workshopy atd...)
18:30 - 19:15 - vyhlášení výsledků Nej Téčko
19:15 - vystoupení kapely April (celkem 3 bloky po 45 minut/prostřídá je DJ)
22:00 - začíná afterparty s DJ

V průběhu dne bude před pódiem probíhat soutěž o poukaz na dovolenou v hodnotě 20.000 Kč od společnosti Invia (vítěz bude vyhlášen v průběhu večera na pódiu). Těšit se můžete také na několik překvápek - jak k tématu Afrika, tak ohledně aut. ;-)

Stánky s občerstvením budou otevřené více méně tak dlouho, jak bude potřeba. Nezapomeňte, že každý účastník srazu dostane poukázky na stravování v hodnotě 200 Kč, tak je určitě využijte! K dispozici bude také obrovský přístřešek (150m2) s posezením s výhledem na Lipno i na pódium a jen pár kroků od občerstvení. Po dobu akce bude v provozu také místní restaurace (tam ale poukázky neuplatníte).

TOMBOLA

Ještě jednou si dovolím poprosit o nějaké věcičky do tomboly. Máme nachystaný slušný základ od clubu i od našich partnerů, ale čím víc cen se sejde, tím to má větší smysl. Tak s sebou vezměte nějaké drobnosti a odevzdat je můžete na místě ve stanu, kde se budou vydávat trička. Cena lístku bude symbolická desetikoruna.

KLÍNY POD KOLA
Raději ještě jednou připomínám, že plocha celého kempu je mírně svažitá směrem k hladině přehrady. Určitě se Vám tedy bude hodit něco pod kola. Mám tu jednu ilustrační fotku, která snad zachycuje reálný sklon - nebojte, sníh tam už asi není. :-DKEMPOVÁNÍ

Ještě přidávám slíbený plánek kempu. Je to velmi schématické, ale základní informace je snad pochopitelná.

- Nejdůležitější bude šetřit místem, tak se prosím trochu mačkejte na ostatní. ;-)
- karavany primárně budou stát zády k příjezdové cestě podél spodní části kempové plochy
- ze strany od příjezdové cesty jsou také antoníčky na 220V (berte prosím delší prodlužky, ideálně se domluvte mezi sebou a propojte se)
- auty zaplňujte prosím celou kempovací plochu (pokud budete stát jen po obvodu, nevejdeme se)
- plocha označená jako "jídlo" jsou stánky našeho cateringu (od pátku od 16:00, zde můžete uplatnit poukázky na jídlo)

Především karavanisté prosím dbejte na tyto pokyny, je vás hodně a zabíráte hodně místa. :-)

Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Přílohy:
Poděkovali: BobDvorak, WIK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 11:01 #192359

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2757
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 910
Ubytování

Všechny kapacity kempu máme vyblokované, rezervace místa je možná pouze přes clubovou kancelář, takže se hlaste zde do fóra. Ubytování se platí až na místě po příjezdu na recepci.

Prosím pozor - uvedené ceny nezahrnují rekreační poplatky!

Pokoj 2-lůžkový (1240 Kč/pokoj/noc) - drogerie.pepino
Pokoj 3-lůžkový (1860 Kč/pokoj/noc) - Mulidis
Pokoj 3-lůžkový (1860 Kč/pokoj/noc) - Jarda
Pokoj 4-lůžkový (2480 Kč/pokoj/noc) - Pelda
Pokoj 4-lůžkový (2480 Kč/pokoj/noc) - Pablo
Karavan 4-lůžkový (700 Kč/karavan/noc) - WIK
Chata 8-lůžková (1800 Kč/chata/noc) - Pepa255
Mobilheim 6-lůžkový (2200 Kč/mobilheim/noc) - Hamlet

Podrobnosti uvedeny na webu kempu http://www.kemp-lipno.cz/ .
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: WIK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 11:01 #192360

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2757
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 910
Seznam účastníků

Sem budu připisovat registrované účastníky po zaplacení vstupu, tak jako v předchozích letech. Jak se zdá, registrační email neposílá potvrzovací email, objeví se pouze hláška o úspěšné registraci. Budu tedy na registrace (mně emaily chodí) odpovídat manuálně - nepanikařte tedy, bude to s větší prodlevou).

Protože v tuto chvíli neexistuje jiný kontrolní mechanismus kromě mailů, jak zjistit, že jsem přijal registraci, tak jsem v tuto chvíli mezi účastníky zapsal VŠECHNY přijaté registrace. Tučně jsou zvýrazněni ti, kdo už zaplatil. Tak se zkontrolujte, už jsme našli dvě registrace, kdy se formulář neodeslal...

Terentete
Frank
Sedly
Tonda
RudaKV
ONDRAS
AutoPapacek
PajaCB
PavelProchazka
ppetr.a
Jan Čípek
Applik
Lupo
kasuh
mulťa
Vendys

Freny
pavelt5
hromíci
Kaldabiker
Boner
kobližek
lada t5
marfidj
heritage97
Zbyňa S
Blanchet
Wesni

jarek
vcelda
jharna
bodlina
M.Cimba
blade

trojan
Eugen
ABART
silvervan

Idefix
Krčmik
Pelda

vwbentley
mazan

Pólí
hamlet
Mar10
mulidis
Zezi
Zip 1980
friťák
Dafino
maník
Týša
jjirka

Badd
AlešSK
Pindruch
dusanhaya

PanKaja
Majengo
Košař

VenciS
yetty456
kubat
JarekBK
burger

PEŤANN
Jarda
Beduín

Trcek
Vejnýsek
kumi
Mrňůs
petar 81
Jave
Strejda
kubis

odehnal_ales
balis63
Čečouni
Vaca
JarekK
Safri
Valtra

Milhaus T4
MechanikVM
Aggy
kaktusacek74
Michal Tomeš
Dolly
Vlada T4

16Mravenecek
Vit5
Rob

frtan
Irenka
Jakub
striska
žluták
Biker_123
Jerzyy
WIK
bigulin
Mates
Martin caravellat4
Bia
Ladislav Ibermajer
foilik
Fawir
Karel H
Bedy
sygy
karlos-gr
drogerie.pepino

Milanko
Maron
Olly
ibik
Rebelant
KR PROFI
trinidad
santo
LADISLAV BOUŠKA
LukášM
Pajos2

Miloň T5
čuchy
chebbus
premys

Pepa255
truckman Bobik
trempik
Soptík T4
paja
luky.god

ThomasTesar
Galis
auto.marek
Flekous
Mates3M5
Fida
Vadlejch
BORIS T4
peri

Pan Divoky
adam.vw
RomanD
Erik Stacho
Pípin3

JanaTosovska
jk.kocourek
Anet a Tom
Karlos74

Jirkataxi
hmirdah
PDmultivan
Pepas
BobDvorak
fifac
stefik

Kuky
Majk
Riči
Macko25
luky.gt
pepah
bodat4
VlastimilKrul

Kubíno
Jaroslavvrzak
MartinK
Alča99
martinxjr1300
-JT-
martasrepis
drahoslav
Wessy
Radek Mika

technix
boban
Pešpi
Lu-cas
Bobr7
vlnemec
Czicze
drevospektrum
garmont
vw.michal
brahouš

Zevl
ŠKORPIK T5
MilanT5
Hraboš
otupy
Koleso
TomasSanto
ZdenekFořt
BLADE 2
ValWe
balu124
Maršoun
Homola
Koncha
Davidd
ChloubikT5
Jindra78
Jouda
MartinHD
mončamonča
oladrich
hombre
tetrojka
Gogs
Dandy69
philip
Kony 69
Pablo
Mach.003
ypsilons
cvokzipp
adalajda
krikri
LISAK FOX T4
Hrdla
lostomanos
endy25
wagenloser
Martin VW
wagenloserT5
Máca pampeliška
Jan Resek
veri
JurajFabel
Honzis
PepiKozak


Počet: 225
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: yetty456, hmirdah, Vit5, WIK, ŠKORPIK T5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 11:02 #192361

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2757
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 910
KAPACITA BYLA NAPLNĚNA - REGISTRACE UZAVŘENA - HLASTE SE DO FÓRA MEZI NÁHRADNÍKY
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: WIK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 11:38 #192363

Ahoj Ondro,
prosím o objednání 3 lůžkového pokoje na dvě noci v době trvání srazu.
Děkuji.
Láďa Palek
Mulidis

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 11:47 #192364

 • Zip 1980
 • Avatar uživatele Zip 1980
 • Offline
 • člen clubu
 • člen clubu
 • Příspěvky: 24
 • Karma: 1
 • Obdržená poděkování 2
Ahoj Ondro,jen mensi dotaz na polepy?Jestli je moznost na zadnim okne mame vzdycky misto.Diky
T5 Multivan 1.9 TDI 77 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 11:49 #192365

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2757
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 910
Kluci, letos polepy nebudou. I vzhledem k tomu, že registrace se takto zpozdil a v minulých letech se sraz naplnit tak rychle, že jsem je k Vám ani nestihl poslat. Uvidíme, případně obnovíme v dalších letech. Ale děkuju za nabídku.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 12:10 #192367

AHOJ ONDRO A VŠICHNI....TO JE SUPER MOC SE TEŠÍME JAKO VZDY...REGISTRACE PROVEDENA A PRAŠULE ODESLÁNY....PĚKNÝ DNY A NA SRAZU NAVIDĚNOU.....YETTÍCI KRKONOŠE.
Multivan Synchro 2.5 TDI
Subaru Impreza Combi 2.Subaru Forester SG 2.0 SUBARU Legacy combi
Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI quattro Škoda Octavia combi 1.9 tdi 4x4
" HOBBÍK" HOBBY Prestige 650 KMFE RENAULT MASTER 2.5 Tdi
Micina Expo 2.4 4x4....prodaná do Afriky
Vše YAMAHÁÁÁ XT 600
[/i X MAX 400 TEOS 150 NEOS 50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 13:27 #192368

 • Olly
 • Avatar uživatele Olly
 • Offline
 • člen clubu
 • člen clubu
 • Příspěvky: 224
 • Obdržená poděkování 6
Ahoj Ondro, díky za avízo, zaregistrováno, prašule odešlu během týdne, nakonec volno dostanu, nemusím vymýšlet piškuntálie se zkrácenou účastí...
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1992
pan "Hermann I." bohužel už neaktivní
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1994
pan "Hermann II." opustil nás po dlouhé nemoci L.P. 2020
T4 Multivan Westfalia 2,4 D
r.v. 1996
pan "Hermann III"
Poděkovali: yetty456

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 13:28 #192369

Prosím o 2 lůžkový pokoj ze socialkou na celou akci, psal jsem i do emailu pepino.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 13:35 #192370

 • Pajos2
 • Avatar uživatele Pajos2
 • Offline
 • člen clubu
 • člen clubu
 • Golf Plus 1,4 Tsi + Superb II Combi 1,8 Tsi s 2 motorem :) + VW T5 Multivan 2,0 Bitdi, 132 Kw + Arteon Rline 140 Kw 4motion
 • Příspěvky: 48
 • Obdržená poděkování 0
Ahoj Ondro, registračka provedena, prašule dojdou co by dup a jen hlásím, že my určitě dojedeme již ve čtvrtek. Zatím zdraví Ostrava

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 13:37 #192371

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2757
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 910
ubytování aktualizováno :-) na všechny se těším :-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: drogerie.pepino

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 13:54 #192372

 • santo
 • Avatar uživatele santo
 • Offline
 • Uživatel
 • Uživatel
 • Příspěvky: 2
 • Obdržená poděkování 0
v.santo Pokoj 4-lůžkový (2480 Kč/pokoj/noc) děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od santo.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 14:14 #192373

 • Sindeon VW
 • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Příspěvky: 2757
 • Karma: 33
 • Obdržená poděkování 910
máš to tam ;-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 20. kvě 2019 15:44 #192376

 • ONDRAS
 • Avatar uživatele ONDRAS
 • Offline
 • člen clubu
 • člen clubu
 • Příspěvky: 160
 • Karma: 1
 • Obdržená poděkování 22
Zaplaceno a uz ted se moc těšíme

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od ONDRAS.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.287 sekund

Login