Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 09:18 #192958

• fifac
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
Já se také musím připojit s DÍKY!!! Prožili jsme skvělý víkend v partě moc fajn lidí. Ani jsme nestihli obejít všechny známí... Program byl zvládnutý na 1 a musím vypíchnout především večerní kapelu April. Ti byli opravdu perfektní. Jeden hit za druhým a profesionálně odvedená práce. Koukám na to jak z pohledu muzikanta, tak i z pohledu někoho, kdo se přišel jen bavit. Spousta kapel, které se vezou na vlně své předešlé slávy (např. Buty) má daleko do toho, jak skvěle nás pobavili oni, takže za mne perfektní... Docela mne ale mrzí, že na kapelu přišlo docela málo lidí... cca 50-70, odhadem, ale určitě to bylo do 100. Je fakt že pod stanem u vody někdo seděl, ale moc jich nebylo...Docela smutné na to že nás tam přijelo víc jak 230 aut.... Dovedu si představit i příští sraz na stejném místě a se stejnou kapelou a myslím že se mnou budou i mnozí souhlasit.... Jediné co mě zamrzelo, tak dost vysoké ceny jídla, hambáč za 150 nebo rozmrazený minizávitky z makra za 69,- to bylo docela mimo mísu.... Ale to může být jen můj subjektivní pocit a jsem jen držgrešle.... Počasí vyšlo, voda byla perfektní a spanilka taktéž. Jen jsme se na tom parkovišti v Lipně měli seřadit obráceně. Ale co, alespoň jednou budeme mít na společné fotce všechna auta ze zadu. Proč pořád fotit jen čumáky, není nad pěkný zadek... ;-)
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 09:28 #192960

• Pajos2
  • člen clubu
  • Golf Plus 1,4 Tsi, Superb II 1,8 Tsi s 2 motorem :) VW T5 Multivan 2,0 Bitdi, 132 Kw
Také bychom rádi moc poděkovali za super sraz, byli jsme od středy a moc jsme si to užili. Velké díky organizátorům za program, zkušební jízdy - čtyřkolky - slona a super koncert :) Bylo to vymakané a dalo to určitě dost práce, takže Ondro a všem palec hore ;) Včeldo, díky za "předsrazový", špičkový gastro-pivní azyl včetně zapůjčení krýglu ;) :P :P :P
Takže díky moc, bylo to super :)

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 09:55 #192961

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 609
Uznávám, že naskládat auta zadkem k místu, odkud měla být focena bylo trochu nezvyklé, abych tak řekl, ale šlo jednoduše o omyl, který vznikl prostě špatným úsudkem na místě při řazení prvního auta. Bohužel u toho nestihl být ani fotograf ani já (kolonu jsem uzavíral) a pak už s tím nic udělat nešlo. Nicméně tohle pořádající agentuře rád odpustím, protože jsem z celé akce nabyl dojem, že odvedli výbornou práci, snažili se o maximum možného a pokud jste si program srazu a lokalitu užili, je to především jejich zásluha. :-)

Moc chci poděkovat Užitkovým vozům Volkswagen (Porsche Česká republika) - za celou akcí stojí finančně oni a bez nich by to nešlo. Jistě mnozí víte, že již pár let tráví srazy s námi v kempu, účastní se programu jako my, baví se jako my, žijí Téčky stejně jako my. Nesmírně si vážíme účasti pana Hurta, protože nikdo vyšší už za značku z České republiky ani přijet nemohl. Transportersraz znamená hodně pro nás i pro značku Volkswagen a podle mého názoru je to především zásluha lidí, Téčkařů, kteří na srazy jezdí a vytváří tu neopakovatelnou atmosféru. Už jen ukázka těch Grand Californií svědčí o tom, že značce na srazu záleží - podobně jako u T6 v roce 2015 ve Strážnici, i letos jsme byli první v republice, kdo mohl tato auta vidět veřejně (hned po novinářích).

Moc díky všem, že jste vážili cestu až k "českému moři", snažili jsme se udělat maximu pro to, aby to pro vás byla cesta, na jejímž konci čeká víkend, na který se hned tak nezapomene. Díky posílám té ochranné ruce, která udržela takřka všechno špatné počasí mimo náš kemp. :-) Moc díky všem, kdo nám pomohli s přípravami nebo s úklidem. Moc díky všem, kdo povzbudil a byl pozitivní, když jsme něco řešili. Moc díky všem, kdo přišli s nějakou konstruktivní kritikou. Zpětná vazba je hrozně důležitá a myslím, že třeba při volbě večerní kapely nebo poukázek na jídlo místo hromadné "žranice" se proti loňskému roku projevila pozitivně.

Díky, že na srazy jezdíte, moc to pro nás znamená a věřte mi, že neříkám s nadsázkou, že příští ročník už je nyní v přípravách.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poslední úprava: 17. čen 2019 09:57 od Sindeon VW.
Následující uživatel poděkoval: Pajos2

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 09:58 #192962

• yetty456
  • člen clubu
Velké díky všem organizátorům a těm co se účastnili příprav...super program ...bezva bašta...třeba dražší ale vše co jsem si dal tak vynikající....spanilku narušovali místy decentní pardon...dementní nedočkavci...ale nic co bychom nezvládli....jinak jsme byli už od čtvrtka....pocasi za 1..... a krásné prostředí a příroda kolem Lipna.... nádhera....ještě jednou VELKE DÍKY Yettici. přidám par foto

IMG_20190615_141610876.jpg
Multivan Synchro 2.5 TDI
Subaru Impreza Combi 2.0
Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI
" HOBBÍK" HOBBY Prestige 650 KMFE
Micina Expo 2.4 4x4....prodaná do Afriky
XT 600
Poslední úprava: 17. čen 2019 10:03 od Sindeon VW.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 10:00 #192963

• yetty456
  • člen clubu
Dalsi

IMG_20190615_163953803.jpg

IMG_20190615_200308591.jpg
Multivan Synchro 2.5 TDI
Subaru Impreza Combi 2.0
Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI
" HOBBÍK" HOBBY Prestige 650 KMFE
Micina Expo 2.4 4x4....prodaná do Afriky
XT 600
Poslední úprava: 17. čen 2019 10:03 od Sindeon VW.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 10:09 #192965

• kumi
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 15
..... děkujeme za pohodový sraz . Za naší posádku vše bylo na výbornou s hvězdičkou . Organizátorům palec jednoznačně nahoru a tleskáme !!!! Velké poděkování od nás patří Ondrovi , za jeho nadlidskou vstřícnost , ochotu + řešení vše s úsměvem - Ondro díky , jsi jednička :cheer: !!!!
Tak snad někdy a někde brzy nashledanou :) ;) ;)
t-4 Long předělaný na multivan
T-4 firma spier 3x náprava pracant---- shořel
Poslední úprava: 17. čen 2019 10:14 od kumi.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 13:24 #192971

• Zezi
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 98
Za naši rodinu chci moc poděkovat všem, kteří vynaložili svou energii a finanční prostředky do uspořádání 15.transportersrazu, moc se nám s Vámi líbilo a akce byla výborně připravená a daleko předčila moje očekávání.
Líbila se mi i letošní změna co se jídla týká, takto je to mnohem lepší než rauty co bývaly předešlé rocniky a co do chuti, můžu jen pochválit, svačinka na cestu byla taky moc dobrá akorat ty porce versus posádka moc neseděli(to se ale při takovém množství aut není čemu divit)
Lokalita sice od nás vzdálená, ale moc dobře zvolena co se prostředí týká, počasí nám vyšlo bez chybičky a před zpáteční cestou jsme si zajeli na stezku korunami stromů, což bylo příjemné zakončení příjemného víkendu. Takže za mne a mou posádku ještě jednou velké díky.... Transporterclubu, VW užitkové vozy a taky agentuře která to vše zajišťovala
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
VW LT 28 SDI ve šrotu
T4 2.5TDi SE 65kw
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 13:32 #192972

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 609
Jen dovysvětlím ty snídaně. Vždycky je to připraveno pro tři lidi ve voze (to je čistě statistický průměr za posledních x let). Neříkám, že nelze připravit přesně na počet lidí, ale to úsilí (ten, kdo to roznáší, by musel mít seznam lidí v autě, všichni by museli mít vylepenou samolepku s číslem, aby to mohl spárovat, na místě by musel počet porcí do tašek chystat, takže by musel vše tahat s sebou) versus čas je prostě neefektivní. Protože nějaké porce letos zbyly, vím, že agentura objížděla kemp znovu a tam, kde chybělo třeba kvůli dětem, tam dávala něco navíc, takže na konci nic nezůstalo. Alespoň takto kompromis. Snídaně na cestu je taková třešnička, symbolika. Snažíme se hlavně o to, aby každý dostal alespoň jednu...byť se to ne vždy povede. ;-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 13:51 #192973

• Valtra
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
No tak třeba za nás. Byli jsme dva a snídaně byla pro tři. Tak jsme ji potichu celou sežrali a nikomu nic nedali. Lidi sou hrozný hamouni. :evil:
Tak asi tak. :unsure:

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 14:14 #192978

• Eugen
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
Zo Slovenska Dakujeme za super zraz moc sme sa bavili,aj keď cestovanie v noci bola chýba,prišli sme o 2 hod,užívali sme si každú chvíľu super zorganizovaneho dňa.krasna spanilka spolu z motorkármi.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 14:14 #192979

• Eugen
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
.jedlo vinikajúce,program zaujímavý pre všetky vek. kategórie, nechcelo sa nám ísť ani domovu.koncert som bohužiaľ prespal.premohla má únava z predchádzajúcej prejazdenej noci. Teraz čakáme na zraz v Novej bani.Podporime našich začínajúcich organizátorov aby aj slovenské zrazí boli super ako vaše .Ešte raz Ďakujeme za super výkend.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 17:12 #192981

• stefik
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Bylo to skvělé, bylo to skvělé, bylo to skvělé. Vzhledem k tématu by ani lepší lokace nemohla být vybrána :-) . Doladěno v souvislostech do detailů. Neskutečné, cirkus Berousek na srazu. Koho by to napadlo, když jsem s někým telefonoval a řekl mu co tady v kempu na Lipně máme, velbloudy s čerňochama a slonem, odezva byla téměř totožná – už to nepijte a přestaňte hulit :) . Co se týče stravování, kdyby si někdo stěžoval na ceny mohu ze zkušeností z výstav a jiných akcí říci , že ceny byly běžné a normální. Super nápad. Při rautu se zatím někteří neumíme chovat, pak je spousta jídla v koších , tlačenice ve frontách........ vyřešeno s elegancí. Děkujeme vwšem co se zasloužili o vznik a organizaci této skvělé akce Našeho klubu.
Veliký hlubokosklon . Palec nahoru a klobouk dolů.
Transporter T5 2,5 96 2004Shuttle long
Passat B7 180ořů Variant

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 17:18 #192982

• Zezi
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 98
Sindeon VW napsal:
Jen dovysvětlím ty snídaně. Vždycky je to připraveno pro tři lidi ve voze (to je čistě statistický průměr za posledních x let). Neříkám, že nelze připravit přesně na počet lidí, ale to úsilí (ten, kdo to roznáší, by musel mít seznam lidí v autě, všichni by museli mít vylepenou samolepku s číslem, aby to mohl spárovat, na místě by musel počet porcí do tašek chystat, takže by musel vše tahat s sebou) versus čas je prostě neefektivní. Protože nějaké porce letos zbyly, vím, že agentura objížděla kemp znovu a tam, kde chybělo třeba kvůli dětem, tam dávala něco navíc, takže na konci nic nezůstalo. Alespoň takto kompromis. Snídaně na cestu je taková třešnička, symbolika. Snažíme se hlavně o to, aby každý dostal alespoň jednu...byť se to ne vždy povede. ;-)

Já to nevidím jako mínus,jen jsem si vzpomněl,že se o to děti přetahovali :) (jsou to hladi)
Na srazy nejezdíme přece proto aby Jsme si nacpali břicha,ale proto aby Jsme se potkali,pokecali a něco zažili a na zážitky byl sraz opravdu bohatý a navíc v krásném prostředí a perfektně upraveném a čistém kempu (budu doporučovat)
Do kempu bych jen vzkázal,že by to chtělo trošku víc antoníčků s elektrikou........jinak vše na jedničku,kvalitu trávníku jsem uplně obdivoval ;)
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
VW LT 28 SDI ve šrotu
T4 2.5TDi SE 65kw
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/
Poslední úprava: 17. čen 2019 17:21 od Zezi.

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 17:26 #192983

• Valtra
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
Následující uživatel poděkoval: WIK

15. Transportersraz - Informace, ubytování, registrace - 14. - 16. června 2019 17. čen 2019 17:59 #192985

• myšák2010
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
Děkujeme za super víkend :-)
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.288 sekund

Login