Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 13. zář 2021 09:19 #203510

• nuk30
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
sorry ale to je trapný jen 150 aut dlouho nic nebylo nevyšel ani ten výroční kvuli počasí a covidu čekal jsem že bude něco velkýho třeba na letišti v hradčanech nebo na podobném místě.. tohle je fakt smutný
T5 LONG shuttle

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 13. zář 2021 10:08 #203511

• Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
  • Administrator
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 849
V pořádku. Rozumím. Vůbec neznáš pozadí, vůbec neznáš ekonomické hledisko, vůbec neřešíš organizační hledisko. Ale chceš mít opravdu velkej sraz. Třeba jednou zase tu možnost mít budeme a nebude to trapný. Teď jsme trapný, protože máme na výběr udělat udržitelný sraz v rozsahu, který jsme schopni mít, nebo nemít nic.
Raději jsme trapný s málem, než nemít nic.
Každopádně tě rád uvítam v kanclu s nějakým plánem a finančím pokrytím a pobavíme se o tom, jak nebýt trapný.
Mrzí mě, že neuspokojíme každýho, ale děláme, co se dá. Určitě se to dá dělat líp a určitě ti v tom nikdo nebude bránit. Naopak.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 13. zář 2021 10:12 #203512

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 161
Loňský sraz vyšel skvěle. Ano pršelo, no a. Nebyl raut, no a. Nebyla kapela, no a.
Jak chceš pořádat něco velkého, když na to nyní není z pochopitelných důvodů podpora a nevíš kdy nás zavřou.
Investovat v současné době velké úsilí a velké množství prostředků je v současné době hodně riskantní.
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

Naposledy změněno: od mulťa.

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 13. zář 2021 10:13 #203513

• Zezi
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 134
Já to ani nechtěl komentovat......
Ondro, ne nechej si tím vzít chuť do práce, víme kolik toho děláš a děláš to dobře :)
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: ABART, WIK

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 13. zář 2021 11:27 #203515

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Abych se vrátil k aktuálnímu srazu, tak několik důležitých poznámek:

1) nemám ještě uhrazeny všechny platby a potřebuji nejpozději ve středu přeposlat údaje do kempu. Nepřišel někomu mail s podklady? Ozvěte se. Nemáte uhrazeno, prosím zadejte příkaz. Ať z toho pak není zmatek. Já na srazu nebudu mít možnost kontrolovat banku a běhat na recepci s každou platbou. Jestli něco nesedí, ozvěte se prosím. Musíme to dořešit brzy!

2) viz informace z prvního příspěvku, pokud můžete, nebojte si vzít nějakou prodlužku navíc...cesta k přípojce může být delší

3) možná si vezměte nějaké klíny pod kola. Kemp je lehoučce v kopci, jsou tam takové terénní vlny místy

4) Bude tam dost místa? Spíš nebude. To není nikdy. :-) Domluvil jsem něco navíc nad rámec původní domluvy s kempem, ať se nám lépe dýchá, ale jako vždy je to nevypočitatelná věc se všemi těmi předstany a markýzami. Prostě se tlačte na sebe, co to půjde...však to znáte. Ještě přidám nějakou orientační mapku, ale tu zatím nemám připravenou.

5) Tombola - tradiční věc - mám nějaké ceny jako solidní základ, ale pokud máte doma nějaké nevyužité drobnosti, reklamní předměty, nevhodné dárky, určitě je přimeme a obohatíme tím celou věc. Víc lidí vyhraje. :-) Díky moc předem

6) Covid 19 - vládní nařízení určitě znáte (je potřeba mít nějaké potvrzení o prodělaném aktuálním testu, prodělané nemoci nebo ukončené očkování). Já věřím, že jste dospělí a zodpovědní a nemusíme se vzájemně lustrovat. Nicméně, kemp tuto věc kontroluje! Pokud budete věci řešit přes recepci, budou to po vás chtít reálně vidět (informace zejména pro ubytované v chatkách a ty, co přijedou dřív).

Ještě nějaké informace přibudou, tak stále platí, že se toto téma vyplatí sledovat. ;-)
Clubový asistent

Poděkovali: stefik, Wesni

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 13. zář 2021 12:53 #203518

• nuk30
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
tak sorry snad jsem tolik neřekl. ale takto omezený počet je nefér nemůže jet kdo chce je to jen pro pár vyvolených který stihnou registraci. v žádném případě tě nechci urážet nebo hanit tvojí práci blbě jsem to formuloval. tak se nezlob omlouvám se.
T5 LONG shuttle

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 13. zář 2021 13:18 #203520

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Já jsem se určitě neurazil. Jen je toho za tím o mnoho víc, než je vidět a vždycky se najde někdo, kdo to s odpuštěním vidí trochu jako Hurvínek válku. Tím se tě nechci dotknout, ale prostě to tak je. Obvykle po nějakém bližším rozhovoru a vysvětlení poměrů se to změní. ;-)
Transportersraz bude asi vždycky nějak omezen, protože se snažíme akci dělat v kempech. Z vícero důvodů. A kempy obvykle nejsou nafukovací. Letos je situace ještě o něco změněná v tom, že kempy jsou plné mnohem více, než bývaly v minulých letech a provozovatel kempu rozhodně nám netrhá ruce, abychom mu akci do kempu přivedli. Každý rok akci omezujeme. 150 je dolní hranice, to uznávám, ale jindy to bylo třeba 250. Víc to asi nikdy nebude, pokud nebude extrémně mimořádná situace, která mohla nastat v minulém roce...bohužel nenastala. Třeba za pět let při dalším výročí T1. Nebo s uvedením nových vozů... Nevím.
Pokud chceš velkou a neomezenou akci, vždycky je tu Volkswagen fest. Ale tato akce je postavená zase trochu jinak a ani tu se nedaří kapacitně vyčerpat do jejích možností. Z toho plynou různé finanční problémy atd.
Prostě je to složitější a já v tuhle chvíli ani nemám moc času a energie to tu vysvětlovat. ;-)
Díky za pochopení.
Clubový asistent

Poděkovali: Vendys, Wesni

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 13. zář 2021 14:36 #203525

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Ještě připomínám jednu důležitou poznámku ohledně srazu:

S jídlem ideálně počítejte z vlastních zdrojů. V okolí kempu je několik restaurací (asi tři). Ty o naší akci vědí, ale protože neplánujeme žádné hromadné jídlo, moc bych na to nespoléhal. Další možnosti jsou pak samozřejmě přímo v Jedovnici. Lepší spoléhat na vlastní zdroje. ;-)
Clubový asistent

Poděkovali: worxe, kobližek, Wesni

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 14. zář 2021 06:07 #203530

• kobližek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Ahoj Ondro, tak jedu sám, takže se spanilkou pomužu,
Drž se
EXSilvervan T5 multivan
Caravelle 91 SYNCRO prodáno ZX6R 00 Nubira00 lpg Mrtvolka na vrakáči
Poděkovali: Sindeon VW

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 14. zář 2021 08:36 #203531

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Už jsem doufal, že by to mohlo být vyřízené, ale ještě pořád není, tak znovu prosím o úhradu platby za pobyt v kempu. Nebo mi aspoň dejte vědět, že nejedete. :-) Nebo cokoliv... Děkuji :-)

kaldabiker
kubat
yetty456
jaroslav vrzak
Clubový asistent

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 14. zář 2021 08:47 #203532

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Jinak spanilka se tedy bude moct jet, pomůžou mi Zezi, Koblížek a Kaktusáček. Tu poslední křižovatku si chytnu sám nebo Terezka. Takže by to mělo být pokryté. ;-)

Tímto bych vám kluci chtěl moc poděkovat!!!
Clubový asistent

Poděkovali: Wesni

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 14. zář 2021 09:50 #203533

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Mám tu jednu zprávu, která mi nedělá úplně radost, ale Hraboš, který se nabídl nachystat pro Vás nějaké organizovené trailové vyjížďky pod jeho dohledem zkušeného instruktora se bohužel nepříjemně zranil. Tuto část programu tak zřejmě necháme čistě individuální. Traily začínají přímo v kempu a určitě stojí za vyzkoušení. Omlouváme se za tuto komplikaci, pokud jste se těšili, ale náhoda tomu tak chtěla a nezbývá než poděkovat Hrabošovi za ochotu a popřát brzké uzdravení.
Clubový asistent

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 14. zář 2021 10:54 #203536

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Začínám to tady trochu spamovat, ale ještě pořád dlužím nějaké informace. Takže teď mapka. Orientační...jakože hodně jednoduchá. :-)

Základní věci jsou popsány.
Modré bloky - tam se bude odehrávat program a je tam přístřešek, který k programu budeme využívat. Já si to pak nějak vypáskuju, ale protože tam někdo určitě bude dřív, tak tam si nestoupejte prosím.
Chatky - je to jen část chatek. Někteří máte různé chatky přes kemp sami zarezervovány a v takovém případě mohou být na jiném místě. Na recepci vás navedou.
Zelená plocha 1 - tam bychom se měli primárně vejít. Nevejdeme, takže se můžeme rozprostřít dále. Tato plocha je vesměs rovná a největší ze všech. Elektrické přípojky vyvedeme z našich antoníčků, tak když tam budete dřív než já, úplně nepanikařte. Od zbytku všeho je oddělena živým plotem z vysokých tůjí.
Zelená plocha 2 - tam budeme expandovat, můžete si tam stoupat rovnou. Elektrické přípojky jsou tam z antoníčků kempu. Plocha je lehce ve svahu, ale stávají tam běžně obytky i karavany.
Zelená plocha 3 - toto je běžné karavanové stání a stání pro obytky. Elektrické přípojky z kempových antoníčků a úplně rovná plocha. Lze kempovat i tam, ale prosím jen s karavany nebo obytkou!

Samozřejmě platí, že čím víc se na sebe budeme tulit, tím méně se budeme roztahovat po kempu...budou tam i jiní lidi. :-)

Clubový asistent

Přílohy:

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 14. zář 2021 12:10 #203537

• kunec
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 25
Dušane kamaráde, jsi brzda, no :-D
ale já ti v sobotu po spanilé mile rád přenechám svůj flek, bohužel v neděli ráno mám další povinnosti a nemohu se zdržet celý víkend

2021 - 17. Transportersraz 17. - 19. září 2021 14. zář 2021 13:33 #203539

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Další díl seriálu informací ke srazu. Tentokrát na téma "spanilka".

Instrukce ke spanilce dostanete po příjezdu v tištěné podobě, včetně základní mapky. Pro 99% z vás to znamená jen jet, kam jede auto před vámi. :-D Přesto je potřeba dodržovat nějaká pravidla. Základ najdete tady + mapku.

Spanilá jízda by měla vyrazit na trasu 10:30 (nejpozději). Buďte prosím připraveni k odjezdu na tuto dobu. Trasa spanilé jízdy je cca 24 km dlouhá, počítáme, že jízda bude trvat necelou hodinu. Návrat do kempu tedy plánujeme cca kolem 11:30.
Trasa spanilé jízdy začíná a končí přímo v kempu. Bohužel varianta s původně plánovanou společnou zastávkou a společnou fotografií nemůže být uskutečněna.

Základní pokyny:
1) Dodržujte předpisy silničního provozu. Na křižovatkách s úpravou přednosti dbejte pokynů organizátora v oranžové vestě.
2) Z kolony nevybočujte, zbytečně nezastavujte, nevystupujte z vozu, nenaklánějte se z oken.
3) V koloně se snažte dodržovat minimální, ale bezpečné rozestupy od vozu před vámi.
4) V případě potřeby umožněte bezpečný průjezd vozidlům IZS!
5) Jeďte ohleduplně a bezpečně!
6) Kolem kolony se bude pohybovat náš fotograf ve stříbrném fordu mondeo – umožněte mu prosím vjezd do kolony v případě potřeby

Clubový asistent

Přílohy:

Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.323 sekund

Login