Dnes mi došli čerstvé info od české spojky
Tady je odpověď na nutnost registrace:
Na sraz se nemusis prihlasovat predem, tam je mista dost. Je to v arealu kasaren – vojaci maj pres weekend opustak - a cela infrastruktura k disposici – kuchyne, vselijaky lokaly s muzikou. Posledne to tam hucelo jak v pilinakach. Tam si muzes najmout i pokoj, aspon to tak bejvalo. Tentokrat to asi bude jeste vetsi, protoze Wernu ( Bürki) to delal po dvou letech a ted byla 7 let pauza – a navic to uz dva roky pripravuje, pilne.
Tady je odpověď na nutnost dálniční známky:
Pokud jedes po dalnici, je nekdy lepsi mit znamku – stoji 40.- Frantiku a plati do konce roku – kdybys mel zajem, sezenu pouzity. Minulej rok me to stalo 100vku, kdyz jsem zajel omylem na motorce bez znamky na dalnici – za 5 km J
A tohle je otázka, na kterou neznám odpověď.
A kolik se vas tam chysta ?