Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 11. čen 2009 18:59 #17914

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Jeden sraz sotva skončil a už je na obzoru další.

Pokud si někdo budete chtít udělat výlet a reprezentovat Transporterclub.cz, můžete se přidat.

Více info o srazu a dokonce česky je zde : http://www.vwbusclub.ch/Schwarzsee-Flye ... chech..pdf

Info o pořadateli : http://www.vwbusclub.ch/
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 11. čen 2009 19:02 #17915

Možná by to mohlo stát za to. Uvažujete o tomhle srazu někdo? :drunken:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 11. čen 2009 19:04 #17917

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Vím min o 5ti autech.

Prozatím zjišťuju jak to bude s registrací a další podrobnosti.
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 11. čen 2009 20:19 #17931

  • Kacka
  • Avatar uživatele Kacka
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 94
  • Obdržená poděkování 0
Jak jsme mysleli, že určitě pojedeme, tak asi určitě bohužel nepojedeme. Tchýně se rozhodla vyrazit si v tomto termínu na prodloužený víkend do lázní. :evil: Tudíž nemáme hlídání a na tu mladší je to daleko. Teda spíš na nás to s ní tu cestu, defacto na otočku, vydržet :-k
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 11. čen 2009 20:27 #17933

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Ani já nepojedu, bo jsem na jejich stránkách zjistil, že je to sraz převážně starých jebek a to není nic pro mně přátelé :snoty: .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 11. čen 2009 20:47 #17946

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Takže oprava, vím o 3 autech.
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 11. čen 2009 22:57 #17983

  • boldor
  • Avatar uživatele boldor
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 85
  • Obdržená poděkování 0
My jedeme určitě, tak čtyři. David a Gabi
...před nějakým časem jsem to psal na busforu a potvrdil zatím jen Doka
MultivanT4 111kW, MultivanT5 128kW, G1 bez střechy, typ1 1972 a CB900F Boldor
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 11. čen 2009 23:17 #17989

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Já bych tedy docela rád jel, ale neumím "švýcarsky" ani kváknout. Jestli budu mít hotové podkroví tak určitě pojedu, jinak musím hlídat dělníky.
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 12. čen 2009 06:42 #17996

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Dnes mi došli čerstvé info od české spojky :-)

Tady je odpověď na nutnost registrace:

Na sraz se nemusis prihlasovat predem, tam je mista dost. Je to v arealu kasaren – vojaci maj pres weekend opustak - a cela infrastruktura k disposici – kuchyne, vselijaky lokaly s muzikou. Posledne to tam hucelo jak v pilinakach. Tam si muzes najmout i pokoj, aspon to tak bejvalo. Tentokrat to asi bude jeste vetsi, protoze Wernu ( Bürki) to delal po dvou letech a ted byla 7 let pauza – a navic to uz dva roky pripravuje, pilne.

Tady je odpověď na nutnost dálniční známky:

Pokud jedes po dalnici, je nekdy lepsi mit znamku – stoji 40.- Frantiku a plati do konce roku – kdybys mel zajem, sezenu pouzity. Minulej rok me to stalo 100vku, kdyz jsem zajel omylem na motorce bez znamky na dalnici – za 5 km J

A tohle je otázka, na kterou neznám odpověď.

A kolik se vas tam chysta ?
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 12. čen 2009 22:52 #18080

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Kluci, mám ve Švýcarsku kamaráda ve vedení jednoho Busclubu. Pokusím se mu dovolat a zjistit nějaké info. Ty srazy jsou tam perfektní ale hlavně je na co koukat. Haf
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 12. čen 2009 23:08 #18094

No právě, myslím si, že by tam mohlo být dost vyšperkovaných krasavců starších ročníků a to bych rád viděl OK!
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 12. čen 2009 23:27 #18106

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Právě na takovém srazu jsem před pár lety ve Švýcarsku jel poprvé v T1 Sambě s otevřeným faldachem a koukal za jízdy na letní oblohu plnou hvězd. Krásný zážitek =D>
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 12. čen 2009 23:29 #18107

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Jéžiš ty seš ale romantik. To že před tebou jela T5ka a ta stará jebka za ní na podvalu, to už nenapíšeš, viď ? :D :D :D
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 12. čen 2009 23:30 #18108

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72

Marek MINDL napsal: No právě, myslím si, že by tam mohlo být dost vyšperkovaných krasavců starších ročníků a to bych rád viděl OK!


Marku myslis strarejch jebek?? :D :D :D
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2009 - Schwarzsee Švýcarsko - 25.-27.9 12. čen 2009 23:32 #18109

Ale kuš, starý Tčka jsou nádherný, hlavně když jsou opravdu kvalitně zrenovovaný. To bych fakt chtěl vidět. Asi začnu šetřit, ale fakt je ten, že to není daleko :-"
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.096 sekund

Login