Já taky ani netuším kdo to pořádá a kdy to je, jen jsem slyšel, že je to dobrý a jezdí dost lidí. Je to spojené i těma malejma jebkama co jim říkaj brouku,tak bych se tam chtěl letos mrknout, ale termím fakt netuším, jen si myslím, že je to v srpnu :-k .
Kluci, jestli nechcete zase prudit, tak si rozhodně nenechte Budějovice ujít. Pohoda, klídek , lehárko srázek. Letiště, spousta místa a pro závodivé byl minule i sprint.
Pretekár "čuchy" len malinko prehrál s nějakým nevýrazným "porsche"
Maršoune, pěkně prosím a smutně koukám, zkus ten svůj srázek přesunout na jiný termín :help :goodman: . Já do těch Budějovic chci už od loňska a k tobě bych chtěl taky .