Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 20:23 #21824

Trcek napsal: Pocasi bylo dobre objednane :drunken:

taky to stálo :lol: \:D/
T4 Multivááánek 2.5.TDI 111kw
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 20:28 #21825

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
=D> =D> =D>
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 22:05 #21841

též se se připojuji k poděkování Maršlounovy za skvěle provedenou organyzaci,za produkci jeho hudebního vozu a za foto mé židličky Diky Maršloune OK!
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 22:15 #21842

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Lado a Dekujeme za vyborne uzene OK!
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 17. srp 2009 06:09 #21851

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Jojo,luxusní uzené OK! a kvůli němu musíme srázek příští rok zopaknout,páč tam má Ben zahrabanou kostičku. ;)

P.S. Díky dobré duši za úpravu předmětu. ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 17. srp 2009 08:48 #21855

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

micrak napsal: Asi jsem prošvihl změnu termínu, ale není 21 až příští týden???
Nebo tohle byla předehra?


Michale,tady píšeš,že jsi prošvihl změnu termínu,ale pak teda nechápu proč mi tvůj "obchodní partner" říkal že nejedeš,že máš něco jiného,tak se tě na to asi ptal,takže jsi to asi věděl ne? :roll:

A Kájo,dodnes když kliknu na TRANSPORTERSRAZ 2009 tak je tam taky 12-14.6.09 :!:
:arrow: <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=546 ">viewtopic.php?f=11&t=546<!-- l -->

Chybička se holt někdy vloudí.... :( už jsem se za to omluvil.

Ale co,za týden jsou snad ty Budějovice kvůli kterým se to předělávalo, tak kdo tam pojedete?
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 17. srp 2009 08:52 #21856

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
pro pokouse : doufám,že příště Beník bude semnou větší kámoš, ale zjistil jsem,že se dá uplatit grilovanou krkovicí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 17. srp 2009 09:03 #21858

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
MYslim ze Benik uz za ten rok nenajde :D :D :D
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 17. srp 2009 09:12 #21859

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
To víš že najde a myslím že bude dlouho vzpomínat na řádně promaštěnou snídani :lol: :lol: :lol:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 17. srp 2009 17:08 #21875

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1
Nevím nevím :-k :-k :-k jestli tam příští rok Beníka vezmu,pěkně jste mi ho tam rozmazlily a teď nechce žrát granule,ale jen uzené a nebo grilovanou krkovičku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jěště teď se olizuje :lol: Myslím že příští rok tu kost najde hravě,on je prudce inteligentní :mrgreen:
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 17. srp 2009 21:52 #21889

jestli je tak inteligentní tak už ho nepřivazuj k téčku ať ho nemáš v LA na Knoflíčku :lol: :lol: :lol:
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 17. srp 2009 22:30 #21898

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1
Kurňa to mně nenapadlo #-o Dík za upozornění :mrgreen:
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 18. srp 2009 08:02 #21914

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
o jeho inteligenci nepochybuji :-) rozumu ma dost když vi co je dobrého :-) to víš kus uzeného a zapijel to plzni :drunken:
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 18. srp 2009 09:30 #21917

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
.......a za kousíček krkovičky i pac dal....... =D> =D> :mrgreen: :mrgreen:
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 23. bře 2013 10:46 #116715

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
D:_)9

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.134 sekund

Login