micrak napsal: Asi jsem prošvihl změnu termínu, ale není 21 až příští týden???
Nebo tohle byla předehra?
Michale,tady píšeš,že jsi prošvihl změnu termínu,ale pak teda nechápu proč mi tvůj "obchodní partner" říkal že nejedeš,že máš něco jiného,tak se tě na to asi ptal,takže jsi to asi věděl ne?
A Kájo,dodnes když kliknu na TRANSPORTERSRAZ 2009 tak je tam taky 12-14.6.09

<!-- l --><a class="postlink-local" href="
www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=546
">viewtopic.php?f=11&t=546<!-- l -->
Chybička se holt někdy vloudí....

už jsem se za to omluvil.
Ale co,za týden jsou snad ty Budějovice kvůli kterým se to předělávalo, tak kdo tam pojedete?