Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 11. srp 2009 11:31 #21473

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Já vím, trochu jste to tam rozkopali, byl jsem se mrknout. Je to škoda, takhle budou zmatky. Jinak Veteran Rallye by měla být moc pěkná, agentura to pojala zajímavě, hodně doprovodných programů, známý moderátor, těším se.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 11. srp 2009 16:38 #21481

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Jáááááááááááááááááááááááááááááááááááá chci elektriku Maršounku :twisted: :twisted: :twisted:
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 11. srp 2009 20:39 #21485

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Já pro jistotu také. :drunken: \:D/
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 21:58 #21558

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Já jen abych měl dost prodlužovaček? :mrgreen:

pro Trcka a Petra,mám vzít i akuvrtačku? Budeme přidělávat nýšlapy? :mrgreen:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:01 #21561

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
Marsounku asi taky přijedu hodit voko d:_( :-)
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:21 #21572

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Tak to by bylo super. Doval \:D/ :drunken:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:27 #21575

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
a asi dokonce už v pátek s Pukousem :-)
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:34 #21580

Petula napsal: Marsounku asi taky přijedu hodit voko d:_( :-)

no jupiii, to by bylo aby jsme tu louku nezaplnili :-" to musí ale ještě pár mazliků dojet d:_(
tak kdo se ještě přidá? :drunken:
T4 Multivááánek 2.5.TDI 111kw
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:37 #21581

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
ještě mužu říct Vencovi :-k a bude plno hned :D :D :D
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:42 #21586

Petula napsal: ještě mužu říct Vencovi :-k a bude plno hned :D :D :D

to může, ale nevim kde bude parkovat :-k , kurty na beach volejbal jsou oplocené :lol:
T4 Multivááánek 2.5.TDI 111kw
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:45 #21588

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
ta to tam asi ani nepojede :lol: :-k :D když nema kde parkovat d:_(
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:49 #21591

ale jestli preferuje měkkčí podklady, rybník je velký dost :-"
T4 Multivááánek 2.5.TDI 111kw
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:51 #21593

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Koukám, že jede i Pukouš, potřeboval bych mu něco předat. Nejlépe se s někým potkat zítra (ve čtvrtek) v Praze, kdo by mu to dovezl..................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:51 #21594

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
OK! řeknu mu to a at si vezme plovací vwestu ssebou =D>
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 12. srp 2009 22:52 #21597

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
Ja jedu zejtra navečer do Pražákova!!
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.370 sekund

Login