Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 14. srp 2009 20:25 #21708

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
No Marku to neni prevda, prvnich sest musis vychutnat a potom uz je to jedno :drunken: :drunken: :drunken:
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 14. srp 2009 22:22 #21710

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Kde je dalsi foto? d:_(
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 15. srp 2009 00:52 #21712

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Uz tu je 10 krabicek ,tak doval :drunken:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 15. srp 2009 07:24 #21713

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
v 8 vyjíždím tak snad do LA trefím :-) d:_(
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 15. srp 2009 09:55 #21716

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
hele...nějak jsem nazaznamenal změnu datumu :shock: :shock: :shock:

v předmětu je napsané 21-23.8.......a dneska je 15.8.......kde se stala chyba? Nebo odkud je ta fotka??

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 15. srp 2009 15:34 #21735

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Však ta změna byla hlášená a myslim že včas....
:arrow: <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=996 ">viewtopic.php?f=11&t=996<!-- l -->
:arrow: <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=996&start=30 ">viewtopic.php?f=11&t=996&start=30<!-- l -->
V Předmětu mi to nešlo upravit,omlouvám se...
Další aktuálnější fota: ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 12:58 #21778

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Chtěl bych společně s Ňufinkou poděkovat všem zúčastněným za super srázek a za to že do L.A. k rybníku dovezli d:_( super počasí a ještě lepší náladu :drunken: :drunken: :drunken: OK!

Pár fotek jako vždy :arrow: http://marsounvw.rajce.idnes.cz/ ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 13:41 #21781

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
:help Nechybí někomu pulitřík... #-o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zůstala tam i židlička,ale pro ní se už majitel vrátil ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 14:19 #21783

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0
Maršoune dík za super fotky,koukal jsem že tam byla dopravní nehoda nějaká T5 na boku =D> doufám že to dobře dopadlo.Ten půllitr tipuji že je Peťana :drunken: :mrgreen:
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 15:28 #21785

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
No jakto že jsi nedorazil,máš Ačko :snoty: :evil: ;)


Nehoda T5 dopadla v poho :lol: ,hlavně to není žádná provokace,to se jen jednomu clubákoj při klepání peřin podařilo vyklepat asi 20 "angličáků" páč měl o víkendu v autě dětský koutek D-:( D-:( D-:(

Tak jsem to jen cvaknul ;) :)

P.S. Ale alespoň jedna T5 dojela :-k :mrgreen: ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:
Naposledy změněno: od Maršoun.
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 15:34 #21786

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0
To je přece jasný to nemůže být provokace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já vím mám za A no muribundus mně schvátil ale myslím že se ještě uvidíme viz.SZ :drunken: :drunken: :drunken: d:_(
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 15:34 #21787

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
Děkuji za super víkend v L.A ,za super náladu a tak za vše :drunken: :drunken: Zvláštní poděkování patří Maršounovi a Nufince za pozvání a pohoštění =D> =D> =D>
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 15:40 #21788

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Není zač,moc rád jsem vás viděl. To už jsi doma? Říkal jsi že musíš dovalit až po .... aby... :mrgreen:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 15:43 #21789

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
jj už sme doma... :snoty: kdo by to pak poslouchal :lol: :lol: :lol:
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Téma bylo zamčeno.

2009 - minisrázek Lanškroun 14-16.8 16. srp 2009 15:49 #21790

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Chápu,chápu ;) :mrgreen:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.143 sekund

Login