Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2010 - TRANSPORTER SRAZ

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. čen 2010 18:38 #44560

  • stoca
  • Avatar uživatele stoca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 28
  • Obdržená poděkování 0
=D> =D> =D> =D>

Tak to nemá chybu. Velká pochvala za super video. Jen tak dál. :-"
http://www.satelity-lb.cz
D:_)1 2,5 i Long Syncro LPG
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. čen 2010 19:07 #44561

  • long
  • Avatar uživatele long
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 345
  • Obdržená poděkování 2
Jo,jo,Brácha je šikulka,Petulo \:D/
VW T4
sen: T1 Samba
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. čen 2010 19:33 #44563

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
OK! OK!
Naposledy změněno: od Chorche.
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. čen 2010 19:33 #44564

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2

Petr napsal: ...další je zde, přejem hezkou podívanou :mrgreen: :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=oLQ1MeO2m3k


super pane OK! OK! OK! OK!
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. čen 2010 19:34 #44565

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
peto video je super OK! OK!
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. čen 2010 19:46 #44568

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
pochvalu by měl dostat "my brother", páč ten všechno zrealizoval jak video tak i polepy na mém autě, mě osobně se to líbí,takže za to mu zde tímto =D> =D> =D> =D> a si myslím, že se mu povedlo udělat vše "s mírou".......

I když při polepu auta měl asi jakési pochybnosti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 11. čen 2010 00:21 #44605

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Je tedy možné poslat DVD poštou?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 11. čen 2010 06:19 #44610

Když jsme u toho polepu auta, nemáš k dispozici data pro výrobu loga Transporter clubu?? Rád bych si vyrobil 2 malé samolepky na př.boční okna, protože tam je jediné místo, kde je můžu ještě nalepit... D:_)12

Petr napsal: pochvalu by měl dostat "my brother", páč ten všechno zrealizoval jak video tak i polepy na mém autě, mě osobně se to líbí,takže za to mu zde tímto =D> =D> =D> =D> a si myslím, že se mu povedlo udělat vše "s mírou".......

I když při polepu auta měl asi jakési pochybnosti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

T5 2,5 TDi, 4 Motion
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 11. čen 2010 09:04 #44631

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Lada T5: samo, je možné poslat poštou...napiš do SZ adresu.

Stanley : bohužel nemám :-k , ale zkus D:_)9 napsat prosím Hafovi SZ, myslím že on by to někde našel D:_)12
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 11. čen 2010 15:27 #44665

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
co pane marsoune kdyzpak bude video??????

zatim zverejnene videa nemeli chybicku

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 11. čen 2010 17:01 #44672

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Nevíte, budou ještě k mání trička ze srazu? Nemůžu se dostat na shop Clubové předměty :-k
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 11. čen 2010 17:21 #44673

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
ja vim je jich ještě plna krabice ale myslim že nejmenší bylo už jen xl a pak pytel xxl. akdyž se nemužeš dostat tam tak skus napsat ivwuš Sz
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 11. čen 2010 21:19 #44691

  • Kacka
  • Avatar uživatele Kacka
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 94
  • Obdržená poděkování 0

JaM napsal: Nevíte, budou ještě k mání trička ze srazu? Nemůžu se dostat na shop Clubové předměty :-k

Jak už tady bylo psáno, trička zůstala, ale pouze ve velikosti xl, xxl, a černá xxxl. Napiš Iwuš nebo zkus Hafa :)
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 12. čen 2010 08:10 #44717

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
dik za infio, Iwuš má sz ;)
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 13. čen 2010 15:44 #44822

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Bylo by možné mi poslat pár fotek ze srazu . Chtěl bych si udělat DVD.
Multivan 1.9. TD 1993
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.139 sekund

Login