Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2010 - TRANSPORTER SRAZ

2010 - TRANSPORTER SRAZ 09. kvě 2010 22:06 #42062

No já kravaťák nejsem, a přišlo mi to samý co Péťovi. V mailu mam příjezd taky 5.6. :-k a psal jsem do přihlášky 4.
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 09. kvě 2010 22:08 #42063

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42

Transportérák napsal: jj už jsem taky zaregistrovanej ale v potvzení mailem mi přišlo datum příjezdu 5.6 ale já jsem (snad) psal už 4.6 v pátek.Je v tom problém?Mám tu registr.poslat znovu?Díky ;)


Mám stejnou nesrovnalost :?: , pro pořádek přijedu samo v pátek 4.6.
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 09. kvě 2010 22:10 #42064

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Taky mám 5.6...i když jsem psal už 4.6. ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 09. kvě 2010 22:12 #42065

Tak jsi marsoune taky kravaťák :D
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 09. kvě 2010 22:15 #42066

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1598
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Jsem na tom stejně,ale kravaťák nejsem :snoty: , d:_( 4.6.2010
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1
T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ (
Dříč Umřel ?
T4 2,4 50 KW CARTHAGO 1992 dlouhodobý projekt,
T4 1,9 TDI 1994. Červený drak ( dárce orgánů).
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 09. kvě 2010 22:16 #42067

marsoun napsal: Taky mám 5.6...i když jsem psal už 4.6. ;)

jóó,pane tak to jsi tedy asi fakt taky kravaťák :mrgreen:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 09. kvě 2010 22:16 #42068

ja mam 6. a dal som 5. :mrgreen:
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 09. kvě 2010 23:01 #42072

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

Transportérák napsal:

marsoun napsal: Taky mám 5.6...i když jsem psal už 4.6. ;)

jóó,pane tak to jsi tedy asi fakt taky kravaťák :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. kvě 2010 06:41 #42077

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Chyba ve formuláři opravena!
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. kvě 2010 09:18 #42086

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
takze kdyz sem psal 5.6 tak prijedu d:_( d:_( 5.6. a je mi fiúk co prislo do emailu \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

hotovo :lol: :lol: :lol:
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. kvě 2010 11:13 #42098

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Už jsem se zaregistroval :drunken: d:_(
Multivan 1.9. TD 1993
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. kvě 2010 11:26 #42102

  • voki
  • Avatar uživatele voki
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 742
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Také jsme s Kačkou zaregistrovaný a taky mi to napsalo blbý datum, ale jádro ví, kdy přijedem ;)
Teda jestli já, to nevím, protože Kačce přišlo potvrzení registrace a mě nee :cry: . Asi mě tam nechtěj, nebo jsem už moc starý a to je jen pro mladé :snoty: :oops:
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. kvě 2010 11:44 #42112

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Honzi, ty přece registraci nepotřebuješ, ty už jsi evidovaný jako inventář :D
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. kvě 2010 12:01 #42115

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
=D>
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 10. kvě 2010 13:11 #42120

  • voki
  • Avatar uživatele voki
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 742
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0

Mates napsal: Honzi, ty přece registraci nepotřebuješ, ty už jsi evidovaný jako inventář :D


spíš jako archiv DKP
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.120 sekund

Login