Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2010 - TRANSPORTER SRAZ

2010 - TRANSPORTER SRAZ 14. kvě 2010 09:23 #42405

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2

lada t5 napsal: Bohužel, o vtip se nejedná. :( :(



:-k :snoty: :-k :snoty: :-k :snoty: :-k :snoty:
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 14. kvě 2010 09:29 #42406

ferakocur napsal:

mašlo napsal: Dnes se to mělo papirově zajistit ale stratil se jeden duležity dokument tak šup vyřidit novy a pokračujem bo čas kvapi přatele :!: #-o

Ahoj všichni
Na srazík na BVV se už těším.
PS:Dokument se našel a D:_)1 še potvrdím na 100% 10.Května
Zatím platí těch 99%
Tak to přijedte 5.6.2010 ojuknout
Zatím čusík z Ostravy D:_)11


Zdravím všechny Téčkaře
Tak už je vše potvrzeno na sto procent
Promě bude tento srazík opravdu netradiční D:_)1 D:_)2 D:_)2 D:_)1
Už se to blíží,už se mi to krátí OK!
:lol: :lol: :lol:
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 14. kvě 2010 09:54 #42408

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Že by svatba na srazu :?: :?: :?:
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 14. kvě 2010 13:47 #42426

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Láďo, to vyměníš kameru za takovou skvělou bandu lidí????? :mrgreen: :mrgreen:
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 14. kvě 2010 14:26 #42432

Vsadím láhev slivovice proti kofole, že Láďa šije kulišárnu. :lol:
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 14. kvě 2010 22:35 #42464

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1598
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Čmuchám čmuchám něco ve D:_)1 zduchu, :snoty: ale prdíky naší malí to určitě nejsou :lol: :drunken:
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1
T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ (
Dříč Umřel ?
T4 2,4 50 KW CARTHAGO 1992 dlouhodobý projekt,
T4 1,9 TDI 1994. Červený drak ( dárce orgánů).
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 16. kvě 2010 21:06 #42521

Tak dnes proběhlo u Štefiny nalepení reklamy na moje a Štefinovo téčko.Teď o srazu budou vědět i tady u nás v Západních čechách \:D/ Potom nás čekal zlatej hřeb dne a to v podobě krkoviček na grilu co Štefina naložil :drunken:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 16. kvě 2010 21:55 #42542

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
uz nekdo vite kudy se pojede spanila jizda TRANSPORTER SRAZ 2010

smrtelne dulezita vec,kuli publiku :geek: :geek: :geek: :geek:
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 16. kvě 2010 22:22 #42549

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

Transportérák napsal: Tak dnes proběhlo u Štefiny nalepení reklamy na moje a Štefinovo téčko.Teď o srazu budou vědět i tady u nás v Západních čechách \:D/ Potom nás čekal zlatej hřeb dne a to v podobě krkoviček na grilu co Štefina naložil :drunken:

Sluší ;) \:D/ \:D/ \:D/
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 17. kvě 2010 00:00 #42555

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

Schimanski napsal: Vsadím láhev slivovice proti kofole, že Láďa šije kulišárnu. :lol:

Obávám se velice, že právě v tento okamžik mění Tvá slivovice majitele......... :( :( :(
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 17. kvě 2010 09:55 #42568

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
d:_( Taky se snažím dělat reklamu na Sokolovsku :drunken: :mrgreen:
Multivan 1.9. TD 1993
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 17. kvě 2010 18:41 #42603

  • cary
  • Avatar uživatele cary
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 289
  • Obdržená poděkování 0
potřebuji info budou na srazu nějaký dětičky nebo je to jízda pánu, hlavně v těch pasohlávkách a dá se tam obědnat chata nebo tak něco.
MULTIVAN 2.5 96KW
RENAULT TRAFIC 1.9 74KW
Peugeot teepe 1.6hdi
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 17. kvě 2010 21:29 #42628

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Chatka se určtě bude dát objednat.
Už jsem to Hafovi psal, ale zatím bez reakce.

Děti si myslím, že tam bude víc než dost :-)
Na výstavišti bude i program pro děti, takže se nemusíš je sebou brát.
Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 18. kvě 2010 00:15 #42642

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
v minulosti to bylo tak,že se zavolalo do kempu a rezervoval jsi si ubytování dle jejich nabídky poblíž místa konání srazové veselice.Identifikoval jsi se Transporterclubem.

Letos to bude určitě také tak...jen ty info od Hafa by měly být včasnější...mno.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Téma bylo zamčeno.

2010 - TRANSPORTER SRAZ 18. kvě 2010 02:06 #42646

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Ano, letos je to stajné. Děti určitě sebou. Na BVV bud jako loni Škoda 1203 na pomalování a další dětské soutěže.Dětskych tryček bude okolo 50 tak to snad stačí.Spanilka je domlouvaná s ředitelstvím policie přes centrum města jako pri 1 a 2 zrazu. Hlavní ulice Husová je už po rekonstrukci tak by se schválením nemel být problém. Letos jezdí ze zadní upoutávkou skoro 25 aut tak dáváme o srazu vědět daleko více.Sraz se blíží a já Vám budu dávat více informací. Dnes jedu na Import řešít podrobnosti tak napíši více, nebo sestavíme rovnou program. Haf
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 1.393 sekund

Login