Ano, letos je to stajné. Děti určitě sebou. Na BVV bud jako loni Škoda 1203 na pomalování a další dětské soutěže.Dětskych tryček bude okolo 50 tak to snad stačí.Spanilka je domlouvaná s ředitelstvím policie přes centrum města jako pri 1 a 2 zrazu. Hlavní ulice Husová je už po rekonstrukci tak by se schválením nemel být problém. Letos jezdí ze zadní upoutávkou skoro 25 aut tak dáváme o srazu vědět daleko více.Sraz se blíží a já Vám budu dávat více informací. Dnes jedu na Import řešít podrobnosti tak napíši více, nebo sestavíme rovnou program. Haf