Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 05. čen 2010 18:58 #44138

Takže je to sice docela brzo,ale když už to tady ten můj kamarád založil,tak napíši tedy nějaké základní info.
Jedná se tedy o historicky první sraz Všech příznivců D:_)1 Transporter všech modelových řad, tedy T1-T5 v M.L.
Programově bych to viděl asi následovně:
:arrow: PÁTEK odpoledne příjezd,rozmístění našich bydlíků v areálu,grilování a pokec(úmyslně neplánuji nějakou větší akci z důvodu,že část členů by z časových důvodů mohla dorazit až v sobotu..)
:arrow: SOBOTA dopoledne- dojezd zbylých členů a kolem 12h společný oběd v restauraci(něco jako v Táboře)
-odpoledne bych chtěl vyplnit programem aby "řeč nestála" a to hned několika možnými způsoby.
- je zde lanové centrum (prolejzačky na lanech se zajištěním a insruktorem) též pro děti
-prohlídka miniatur parku (miniatury českých hradů a významných míst v přírodním prostředí) taktéž i pro děti
-prohlídka obory se zvěří daňka s možností krmení

-prohlídka lázeňských parků a návštěva rozhledny Hamelika nad Mariánskémi Lázněmi (pohled na ML ze zhora)
- společná večeře v kempu
- ve večerních hodinách z důvodu částečného setmění prohlídka zpívající fontány se světelnými efekty.
-volná zábava v kempu a nebo návštěva místních lázeňských terásek a diskoték.(na dohodě)
:arrow: NEDĚLE dopoledne dealkoholizace našich organizmů a po společném obědě asi odjezd do našich domovů (mimo mě,páč to mám za lesem)

Jinak termín tohoto našeho setkání zatím není znám ale po dohodě s majitelem kempu dám na výběr mezi nějakými termíny a budete asi tedy hlasovat zde na fóru pro ten konkrétní...

místo tohoto setkání je zamýšleno zde: http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s ... 15136@z=14
jinak je to vlastně takové přírodní koupaliště,které je každý rok upravováno a je zde možnost vypůjčení loděk a vodních šlapadel dále jsou zde kurty na nohejbal,stolní tenis apod...
V současné chvíli zde probíhají přípravy na nadcházející letní sezónu.
Informace tedy budu postupně aktualizovat.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ČLENŮ:
1.-Štefina
2.-Štěpán
3.-Trcek
4.-Maršoun
5.-Transportérák
6.-Hever
7.-Laďa T5
8.-Eda-spekulant
9. -Pokous :?:
10.-Radunka
11.-Kumi
12.-Many
13.-MALAMUT-VW
14.-Lupo
15-striska
16-LADISLAV BOUŠKA
17- :?: :?: :?:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Naposledy změněno: od Transportérák.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 05. čen 2010 19:21 #44140

Přikládám pár fotek z minulého víkendu.Fotil jsem za plotem,páč majitel nebyl v areálu...jen pro představu o co jde v reálu. Luxus nečekejte ale za to 100% přírodní postředí.Kolem koupaliště je ze tří stran hluboký les,M.L. jsou vzdáleny cca 1 km a centrum cca 3 km.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:
Naposledy změněno: od Transportérák.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 05. čen 2010 19:22 #44141

.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 05. čen 2010 19:23 #44142

.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 05. čen 2010 19:48 #44143

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Juuuuu, krasne naplanovano!!!! Doufam, ze budou i srazova tricka. . =D> \:D/
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 05. čen 2010 22:11 #44145

Pochopitelně program je možno nadále upravovat.Jestli to někomu přijde jako poznávací zájezd a je toho moc dá se z toho ubrat a nebo naopak i třeba ještě něco přidat....
Pamatuju právě na ty co přijedou i s rodinou aby se tu moc nenudili ;)
Jinak dneska jsem byl na kole blejsknout pár foteček toho lanového centra a po cestě jsem udělal i nějaký foto pro inspiraci v parku a tak.
fotky zde: :arrow: http://transporterak.rajce.idnes.cz/lido_a_M.L._6_2010/
Odkaz na lanové centrum :arrow: http://lanovecentrum.eu/cz/
odkaz na foto miniaturparku: :arrow: http://galerie.albumfotek.cz/29237/?pag ... to=1170596
jinak celkově o městu je odkaz třeba tady :arrow: http://www.marianske-lazne.info/cz/atraktivity
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Naposledy změněno: od Transportérák.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 06. čen 2010 18:16 #44204

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Pekne to vypada OK!
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 06. čen 2010 18:38 #44211

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Pokud bych se k tomu mohl vyjádřit, moc rád bych se této akce zůšastnil, ale do konce června mám plno a celý červenec budu na Islandu.

Je fakt, že o prázdninách bude hodně lidí pryč, ale třeba by se pár aut sešlo uprostřed prázdnin.

Třeba bych se Vám mohl pochlubit, jak jsem se měl a jak 4motion si poradil s násrahami Islandu.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 06. čen 2010 18:48 #44215

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Vsak pisni termin co by ti vysel.
Na tu T5 jsem zvedavy jestli ten Island zdola D:_)11
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 06. čen 2010 18:50 #44217

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Nejbližší termín 6.-8.8.2010

Ale samozřejmě nechci nějak nic diktovat předem, aby jste se všichni podřizovali mě.
Počkáme na termíny a uvidíme.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 06. čen 2010 22:20 #44268

pokud bude volný víkend, určitě rád dorazím.
vypadá to pěkně, u vody, stromy=paráda!
a vzal bych alespoň zase hafana.
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 06. čen 2010 22:28 #44269

jj,ten tvůj pes se těší velikému obdivu tady u nás na těch fotkách.Takže i s tím pejsánkem prosím...Ten termín Micrák myslím vystihl a byl to jeden z mých favoritů.Každopádně uvidíme v týdnu po dohodě s majitelem kempu...
Ale každopádně,když by se nás sešlo alespoň 15-20 D:_)1 vozů byla by to paráda a myslím takovej pohodovej srázeček pro relax.
Po dnešním telefonátu se Štefinou je dohodnuto,že krkovičky by připravil pro všechny on sám páč prej v Brně na ně byla velice kladná reakce \:D/
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 06. čen 2010 23:16 #44277

  • hever
  • Avatar uživatele hever
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 53
  • Obdržená poděkování 0
pokud do doby srazu neumřu na přepracování tak dorazim...
T4 2,4D DOKA (vlastně 2kusy) ,3xtrabant 600 ,3xtrabant 601 ,barkas B1000 valník ,barkas B1000 odtahový speciál ,barkas B1000 sanitní speciál ,karavan DDR produkce QEK HP500
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 09. čen 2010 09:34 #44454

Vzhledem k termínu v Lanškrounu u p.Maršounka bych navrhoval na tento minisraz termíny:

1/ 2.-4.7.2010- ZRUŠENO
2/ 9.-11.7.2010- Z V O L E N O

prosím případné zájemce o zvolení termínu pro tento minisrázek a aby se zde předběžně přihlásili.Potřeboval bych vědět o kolik aut by se jednalo z důvodu omezené kapacity kempu.Díky ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Naposledy změněno: od Transportérák.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 09. čen 2010 10:56 #44458

jsem pro 1., tedy 2.-4.7.
ale pokud to bude ten druhý termín, myslím že i tak dorazím.
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.150 sekund

Login