Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: 2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 08:06 #46298

Malá rekapitulace:


SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ČLENŮ:
1.-Štefina
2.-Štěpán
3.-Trcek :?:
4.-Maršoun
5.-Transportérák
6.-Hever
7.-Laďa T5
8.-Eda-spekulant
9. -Pokous
10.-Radunka
11.-Kumi
12.-Many
13.-MALAMUT-VW
14.-Lupo
15-striska
16-LADISLAV BOUŠKA
17- Nový člen od Kumiho


Jinak včera jsem byl obstarat něco na večerní ohně ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 10:06 #46307

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
To ta tvoje 1.9D uveze tolik drivi? :-)
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 10:29 #46309

  • Many
  • Avatar uživatele Many
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Tak už je jisté že mohu přijet . Málem mi to nevyšlo. d:_( :drunken:
Multivan 1.9. TD 1993
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 10:49 #46311

můj příjezd je velmi ohrožen.
praskla mi koule od hlavního táhla na řazení. :help
ale snad stihnu sehnat a nechat namontovat do zítřka...
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 11:39 #46315

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Myslíte si, že bychom se mohli přijet podívat na sekačce?? Řeším kam o víkendu a tohle je dobrý tip, KUDY Z NUDY ;) .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 13:23 #46317

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0

štěpán napsal: můj příjezd je velmi ohrožen.
praskla mi koule od hlavního táhla na řazení. :help
ale snad stihnu sehnat a nechat namontovat do zítřka...

Maj ji u VW D:_)1 Exner já ji tam také kupoval d:_( D:_)5
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 13:46 #46319

díky za info, také sem tam zkoušel volat, ale nikdo to nikde nebral.
nakonec Jarov, mám to blízko a mají do 19h.
tak snad by to mělo být v pořádku.
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 16:14 #46321

Many :arrow: tak super.No byl by to hřích nepřijet,když to máš za rohem
Mates :arrow: doraž třeba na kole,to je jedno ;)
Štěpán :arrow: neboj,to dáš do kupy.Řeš to ale už dnes,aby to nemuseli nakonec objednávat a tak by to přišlo zejtra ráno...

Jinak jsem teď přijel z kempu a voda jak kafčo OK! Dříví jsem vyskládal u ohně a dostal jsem klíče od třetí brány kudy budeme jezdit...Zejtra tam budu po obědě až do Neděle :drunken:
Trčku :arrow: ta 1,9 měla co dělat ale nakonec to dala a to jsem to dříví provezl dneska sebou až do práce na vejlet.
Tak pohodě zdar a zejtra tady pánové :drunken:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 16:38 #46323

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
kluci přeju vam hezkej srazek počasko ma bejt OK! tak si dejte i :drunken: za mě
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 16:44 #46324

škoda že nedojedeš!
já to budu mít taky zajímavé ale snad vše vyjde.

jinak tvůj podpis (nekonečný příběh) je opravdu výstižný! =D>
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 16:49 #46325

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
nojo kdybych nemarodil takovou dobu a misto toho chodil do práce už byto třeba taky vypadalo jinak ale bez penez mužu zkusit dělat z prdu kuličky :oops:
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 17:03 #46326

já to myslel obecně, platí to si myslím skoro pro všechny.
pořád je co dělat a vylepšovat + se občas něco pose.e stářím a únavou...
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 21:51 #46332

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Tak já dorazím se ženou nějak v sobotu odpol, neboť mezi 12 - 13.00 musím předávat malou na tábor - Úborsko u Janovic nad Úhlavou. Tak snad vás pak někde najdeme...................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 22:11 #46337

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Já bych dorazil podobně, jestli vyrazíme. Spali bychom ve stanu.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990
Téma bylo zamčeno.

2010- Mini Sraz Marianske Lazne I. - 11.7. 08. čec 2010 22:27 #46342

Hlavně všichni doražte at se můžem sejít a trošku :drunken: Maso je naložený 15kg!!!, a projistotu jsem byl ještě dneska zkontrolovat Transportéráka jak to všechno probíhá a jestli je vše OK! Má to zmáknutý do nejmenšího puntíku, takže hurrá D:_)5 na sraz. Jo a až budete přijíždět na koupák, D:_) všiměte si cedule kterou pro vás ten pán ,,kravaták "udělal..... =D> \:D/ =D>
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz
Téma bylo zamčeno.
Moderátoři: Zezi
Vygenerováno za 0.156 sekund

Login